Vítkovice – Polanka n/O 0:1 (kon.) | Rýmařov – Karviná B 1:5 (kon.) | Frýdlant n/O – Třinec B 3:3 (kon.)

90
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Michal Furik, přichází Jan Kocúr.
    Střídání v týmu MFK Karviná B: ze hřiště odchází Soufiane Dramé, přichází Aleš Věčorek.

90
    Karviná právě vstřelila branku!
    Autorem branky je KRISTIÁN KACZMARCZYK.

88
    Autorem branky je MARTIN VLACHOVSKÝ.

86
    Střídání v týmu MFK Karviná B: ze hřiště odchází Roman Haša, přichází Kristián Petrík.
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Adrian Miškev, přichází Roman Hradil.

81
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází David Furik, přichází Ondřej Hrabina.

77
    IVAN ŽELIZKO krásnou střelou z pětadvaceti metrů vymetl šibenici branky Rýmařova – 1:3!

75
    Dnešní utkání sleduje 242 diváků.

73
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Kamil Pauler, přichází Jan Tihelka.

71
    Žlutou kartu dostává Lukáš Zifčák (SK Jiskra Rýmařov).

69
    Žlutou kartu dostává Soufiane Dramé (MFK Karviná B).

65
    Žlutou kartu dostává Roman Haša (MFK Karviná B).

60
    Žlutou kartu dostává Ivan Želizko (MFK Karviná B).

55
    Střídání v týmu MFK Karviná B: ze hřiště odchází Patrik Buzek, přichází Kristián Kaczmarczyk.
    Střídání v týmu MFK Karviná B: ze hřiště odchází Martin Kobza, přichází Patrik Mrózek.

48
    Autorem branky je IVAN ŽELIZKO.

46

V prvním poločase jsme viděli vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Domácí dvakrát trefili břevno, ale skóre se měnilo stejnou měrou na obou stranách. Uvidíme, co nám hráči nabídnou ve druhém poločase.

45+1

Branky: 11. Jeřábek – 38. Haša, 48. Želizko, 77. Želizko, 88. Vlachovský, 90. Kaczmarczyk

Karty:   26. Hleba (RYM), 71. Zifčák (RYM) – 60. Želizko (KAB), 65. Haša (KAB), 69. Dramé (KAB)

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – D. Furik (81. Hrabina), Miškev (86. Hradil), Kršek (38. Palys), Jeřábek, M. Furik (90. J. Kocúr), K. Kocúr (C), Kučera, Zifčák, Pauler (73. Tihelka), Hleba.
    Náhradníci: Baroš – Hradil, Hrabina, Palys, Tihelka, J. Kocúr, Kolísek.

MFK Karviná B: Hrdlička – Kouřil, Dramé (90. Věčorek), Buzek (55. Kaczmarczyk), Želizko, Holiš, Vlachovský, Kobza (55. Mrózek), Hejda (C), Haša (86. Petrík), Putyera.
    Náhradníci: Foltyn – Petrík, Mrózek, Streit, Wenglorz, Věčorek, Kaczmarczyk.

Rozhodčí: Hanák – Vlk, Poláček.