Remeš – Lille 0:1 (kon.) | Angers – Bordeaux 0:2 (kon.) | Méty – Monaco 0:1 (kon.)
Nantes – Nîmes 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Lorient 2:0 (kon.) | Brest – Marseille 2:3 (kon.)
Angers SCO
0:2 (0:2)
Girondins Bordeaux
Neděle 30.08.2020, 15:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo

Z mého komentátorského stanoviště je to už vše. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. (17:06:38)

Teď následuje reprezentační přestávka. Hned po ní odehrají oba týmy svá utkání doma. Angers nastoupí proti Remeši a Bordeaux přivítá ambiciózní Lyon.

Zápas rozhodl zkrat domácí defenzivy. Ta si oba góly nechala vstřelit v rozmezí dvou minut a chabá ofenziva už toto zaváhání nenapravila, ačkoliv na to měla dostatek času. V listině střelců tak zůstala jména z prvního poločasu: Josh Maja a Toma Bašić.

Bordeaux si po domácí bezbrankové plichtě s Nantes připsalo v nové sezoně první vítězství. To se zrodilo na stadionu Angers, kde hosté vyhráli 2:0.

Držení míče: 57% : 43%.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 4:0. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:19.

90+4

90+4
    Jak jinak než na krátkou vzdálenost ho rozehrál Poundjé (Bordeaux) a v tuto chvíli už je jasné, že se s týmovými kolegy bude radovat z vítězství.

90+3
    Hosté nehodlají připustit žádné drama a snaží se hrát co nejdále od své branky. To se jim ostatně daří a navíc mají k dispozici rohový kop.

90+2
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Lassana Coulibaly.

90+1
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Rémi Oudin, přichází Maxime Poundjé.

90+1
    V první ze čtyř nastavených minut dojde ke střídání.

89
    Oba týmy pak chvíli po sobě zahrávaly rohový kop. Zatímco domácí vyslali do vápna odvrácený centr, hosté provedli z důvodu úspory času rozehrávku nakrátko.

88
    Bahoken (Angers) se však dostal k míči o minutu později a v blízkosti branky málem skóroval! Jeho střelu zastavil na poslední chvíli obránce.

87
    Ne po krajích, ale neustále středem hřiště to zkouší domácí tým. Fulgini se tam teď snažil nalézt Bahokena, avšak před ním stihl zasáhnout Oudin.

85
    Baptiste Santamaría (Angers) vlétl do souboje jako utržený od řetězu a sudí Karim Abed neměl jinou možnost, než mu ukázat žlutou kartu.

83
    Ačkoliv se Fulgini (Angers) snažil ze všech sil, skrz pevný obranný val soupeře nepronikl.

82
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Mohamed-Ali Cho.

81
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Antonin Bobichon.