Čeljabinsk – Jekatěrinburg 1:3 (kon.) | Riga – Barys 2:3 (kon.) | Minsk – Jokerit 5:0 (kont.)
Čerepovec – Chabarovsk 6:4 (kon.) | Jaroslavl – Spartak Moskva 7:2 (kon.) | N.Novgorod – Ufa 2:3 (kon.)
Omsk – Novosibirsk 1:0 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Salavat Julajev Ufa
Čtvrtek 03.09.2020, 18:30 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • KHL

Československá stopa v zápase
    Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl. (20:50:20)

Střely 30:32
    Trestné minuty 10:12
    Zblokované střely 8:16

Domácí hokejisté prováhali první třetinu, ve které inkasovali dvě branky. Hosté si své vedení dokázali ve zbytku zápasu pohlídat, ve třetí třetině jej dokázali navýšit. Szwarz sice snížil, ale vyrovnat už Novgorod nedokázal. Body z tohoto zápasu bere Ufa.

59:40
    Torpedo se nastěhovalo do útočného pásma, Chris Wideman pálil a brankář vyrazil.

59:20
    Andrej Tichomirov (N.Novgorod) míří na střídačku. Domácí znovu v šesti.

59:14
    Vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:41
    Domácí hokejisté se pokouší vyrovnat, ale mnoho času už jim nezbývá.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
    57:05 Jordan SZWARZ - 2:3

57:05
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Je sníženo na rozdíl jediné branky, domácí výborně proměnili přesilovku. Kotouč do dobré pozice dostal JORDAN SZWARZ, který prostřelil brankáře soupeře. Asistence: Chris Wideman a Damir Žafjarov.

57:00
    Andrej Tichomirov (N.Novgorod) míří na střídačku, domácí hrají bez brankáře.

56:50
    Oddechový čas pro domácí.

56:50
    Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Pjotr Chochrjakov – 2 min., podrážení).

56:24
    Hraje se spíše ve středním pásmu, domácí Justin Kloos (N.Novgorod) dostal kotouč do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.

55:41
    Mnoho šancí momentálně k vidění není. Sledujeme klidnější pasáž hry. Ufa stále vede o jednu branku.

54:28
    Zakázané uvolnění domácích, buly před brankou Tichomirova.

53:50
    Ufa přestála tlak soupeře, dostala se do útočného pásma. Rána od modré čáry končí vedle branky.

53:26
    Torpedo přišlo o útočné pásmo, a tak o něj musí znovu bojovat.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 26. Miele (Žafjarov, Ch. Wideman), 58. Szwarz (Ch. Wideman, Žafjarov) – 2. M. Granlund (Sošnikov), 20. Hartikainen (M. Granlund), 48. Manninen (Lisovec, M. Granlund)

Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Serebrjakov) – Ch. Wideman, Austin, Orlov, Marin, Mišarin, Aljajev – Žafjarov, Miele, Szwarz – Šenfeld, Varnakov, Kloos – D. Iljin, Urakov, Verjajev – Drobin, Gončaruk, Vojevodin – Belevič.
    Salavat Julajev Ufa: Metsola (Suchačov) – J. Birjukov, Koledov, Lisovec, A. Semjonov, Mjasiščev, Muchamadullin, Korobov – M. Granlund, Manninen, Hartikainen – M. Vorobjov, Amirov, Chochrjakov – Kadějkin, V. Žarkov, Sošnikov – Gimatov, Baškirov, Pimenov – Sučkov.

Rozhodčí: Fraňo, Hribik . Maximovsky, Osipov

Diváci: 1 650