Příbram – Klatovy 0:0 (zruš.) | Levice – SR 18 0:2 (kon.) | Litvínov – Jihlava 1:3 (kon.)
Trnava – Vlci Žilina 5:3 (kon.) | Slavia – Vrchlabí 0:1 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 1:5 (kon.)
Chrudim – Dvůr Králové n. L. 7:8 (0:1 po s.n.) | Detva – Lipt. Mikuláš 3:2 (kon.) | Zvolen – Košice 3:0 (kon.)
Topoľčany – Nové Zámky 6:4 (kon.) | Vsetín – Prostějov 4:3 (kon.) | Přerov – Šumperk 2:6 (kon.)
Vienna Capitals – Bratislava Capitals 2:3 (kon.) | Sokolov – K. Vary 5:4 (2:1 po s.n.) | Havířov – Jastrzębie 3:2 (2:1 po s.n.)
Jablonec n/N – Děčín 8:2 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 2:5 (kon.) | Příbram – Tábor 0:0 (zruš.)
spusu Vienna Capitals
2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
iClinic Bratislava Capitals
sk Čtvrtek 03.09.2020, 18:00 • Erste Bank Aréna • Přípravné zápasy

Ďalší gól však už domáci streliť nestihli a tak Viedeň prehráva v domácom prostredí tento prípravný zápas s Bratislavou 2:3! V poslednej tretine tak skórovali už len domáci, ale gól Richtera prišiel neskoro.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera! (19:58:31)

59:31
    Viedeň dala gól!
    Je znížené! Domáci hokejisti predsa len využívajú presilovku o dvoch hráčov a ešte z toho bude poriadna dráma! Pred bránkou hostí sa najlepšie zorientoval RICHTER a odrazený puk upratal do siete – 2:3!

59:14
    Nahodenie od modrej Hamerlík pokryl, hra je prerušená.

58:58
    Obrovská šanca pre domácich na skórovanie, Viedeň hrá presilovku 5 na 3!

58:53
    Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Bohunický – 2 min.).

58:26
    Viedeň ešte získala presilovku v távere tretej tretiny, musí ju využiť na strelenie kontaktného gólu.

58:01
    Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny.

57:58
    Vylúčenie v tíme iClinic Bratislava Capitals (Sloboda – 2 min., sekanie).

57:06
    Domáci hokejisti majú čoraz väčší problém dostať sa do útočného pásma, čas hrá proti nim. Vyzerá to, že Bratislava na ľade Viedne dokáže uspieť.

56:27
    Ofsajd zastavil tento rodiaci sa útok domáceho tímu.

55:46
    Až za svoju bránku si domáci museli pre tento puk. Bratislava pomaly prepína na defenzívnejší režim, nemá dôvod útočiť.

55:16
    Pre domácich hokejistov už začína plynúť čas veľmi rýchlo a potrebujú čo najskôr streliť kontaktný gól.

54:10
    Okolo domácej bránky preletela zaujímavá prihrávka, ale nikto z hostí nedokázal puk zachytiť. Bratislava je však stále usadená v útočnom pásme.

53:28
    Domáci hokejisti sa usadili v útočnom pásme, ihneď však čelia vysokému napádaniu zo strany svojho dnešného súpera.

52:46
    Po dlhej tu bol útok zo strany domáceho celku, ale kombinácia bola nepresná a puk sa vracia späť na hokejky Bratislavy.

52:13
    Viedeň sa teraz nedokáže vymaniť z tlaku súpera, ale nepúšťa ho do zakončenia. Pre Bratislavu sú toto veľmi vzácene pasáže, jej bránka nie je v ohrození.

51:21
    Veľmi dlhú dobu sa Bratislava držala v útočnom pásme, ale do zakončenia na bránkára to nesmerovalo. Pre hostí je však podstatné, že sa hralo ďaleko od ich brány.

50:10
    Dostávame sa do druhej polovice poslednej retej tretiny. Bratislava aj naďalej vyhráva na ľade svojho dnešného súpera 3:1 a smeruje tak za víťazstvom.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 38. GroBlercher, 60. Richter – 11. Šedivý, 16. Miklík, 38. Lapšanský

spusu Vienna Capitals: Starkbaum (Wraneschitz) – Fischer, Leduc, Wall, Peter, Hackl, Lakos, Pallierer, Richter – Wukovits, Vause, Loney – Cijan, Nissner, Rotter – Bauer, GroBlercher, Hartl – Artner, Antal, Kittinger