Vyškov – FKM Vysočina Jihlava 3:0 (kon.) | Uh. Brod – Ostrava B 1:1 (kon.) | Vrchovina – Kroměříž 0:1 (kon.)
Rosice – Zlínsko 0:2 (kon.) | D. Benešov – Slovácko B 0:1 (kon.)
ČSK Uherský Brod
1:1 (0:1)
FC Baník Ostrava B
Sobota 05.09.2020, 15:00 • Orelský stadion, Uherský Brod • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

Utkání končí remízou 1:1, kdy první poločas patřil Baníku Ostrava B kdy se krásně z přímého kopu trefil Lukša, druhý poločas nabídl zcela obrácenou podívanou a Uherský Brod z toho vytěžil aspoň vyrovnávající branku Švrčka. Přeji všem čtenářům hezký zbytek dne. (16:47:12)

90+2

90+1
    Před brankou se stala velká skrumáž, ale pro Uherský Brod vše nakonec se štěstím dobře končí a míč míří po odkopu do autu.

90+1
    Rohový kop pro ostravský tým.

90+1
    Obětí útočného faulu se stal Jan Fulnek.

90
    Sražený míč značí rohový kop pro Baník Ostrava B.

90
    Rozhodčí nastaví 1 minutu!

89
    Fulnek byl přistrčen v souboji přímo pod hlavní tribunou.

88
    Jiří Švrček tentokráte odevzdal balon až příliš lacině přímo soupeři.

87
    Aleš Mooc to zkusil individuálně, až se zdálo, že je toho moc, ale rezultuje z toho nakonec rohový kop pro Ostravu.

85
    Blahuta se stává terčem vtipných žertíku fanoušků Uherského Brodu na hlavní tribuně.

84
    Jarmil Blahuta po souboji potřebuje lékařské ošetření na hlavě.

83
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Adam Kopilec, přichází Tomáš Šimoník.

81
    V přetlačované u koncové čáry lépe uspěl bránící hráč Uherského Brodu.

80
    Sudí odpískal šlapák hostujícího hráče ve středovém kruhu.

78
    Uherský Brod je po vyrovnávací brance lepší a snaží se o úplný zvrat zápasu ve skóre.