Vyškov – FKM Vysočina Jihlava 3:0 (kon.) | Uh. Brod – Ostrava B 1:1 (kon.) | Vrchovina – Kroměříž 0:1 (kon.)
Rosice – Zlínsko 0:2 (kon.) | D. Benešov – Slovácko B 0:1 (kon.)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
0:1 (0:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 05.09.2020, 16:00 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

Druhý poločas nám fotbalové krásy moc nepřinesl. Hodně bojovný fotbal, plný faulů a nemístních pokřiků fanoušků na rozhodčí. Deset minut před koncem se ze standardní situace prosadil Votava, který otevřel stav skóre a nakonec to byla vítězná branka. Pro hosty rozhodně ubojované vítězství, avšak i takové zápasy se počítají. (17:51:51)

90+3

90+2
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Votava, přichází Žiška.

90+1
    Kofroň nyní šel daleko od své branky a hlavičkou posílá míč do bezpečí a to před dobíhajícím Skalníkem.

90
    Tři minuty nastavuje Rosický.

90
    Vrchovina již vše sází do útoku, ale nedaří a nedaří se jim.

88
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Feik, přichází Švanda.

88
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Sedlák, přichází Mustafić.

87
    No, fanoušci Vrchoviny by měli spíše povzbuzovat svůj tým, namísto neustálého (někdy) vulgárního pokřiku na rozhodčí.

86
    Votava se snažil zakroutit míč do branky, ale nepovedlo se mu to.

85
    Votava faulován a nejspíše šlo o tvrdý zákrok, soudě podle jeho výkřiku. A tribuny opět bouří, nejspíše nejsou spokojeni s verdiktem Rosického.

84
    Ten druhý pokus vypadal o něco nebezpečněji. Míč však končí za brankou a Kofroň bude odkopávat.

84
    První roh Vrchoviny nebyl úspěšný, ale mají druhý pokus hned vzápětí.

83
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Štěpánek, přichází Houser.

81
    Fanoušci aktuální stav glosují hodně peprně a jsou hrubí na hlavního sudí, který odpískal faul, který vedl ke standardní situaci.
    80. Matěj VOTAVA - 0:1

80
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MATĚJ VOTAVA, který zahrával standardní situaci a přesně zamířil k pravé tyčce. No, pro Vrchovinu poměrně rána, neboť v posledních patnácti minutách byla aktivnějším mužstvem.

79
    Žlutou kartu dostává Feik (SFK Vrchovina).

76
    Nicméně domácí jsou více hladovější po brance. Nyní jeden z hráčů mohl střílet, ale nakonec se ke střele nedostal.