Pardubice B – Živanice 1:0 (kon.) | Ústí n/O – Ml. Boleslav B 4:1 (kon.) | Velvary – Jablonec B 0:2 (kon.)
TJ Slovan Velvary
0:2 (0:1)
FK Jablonec B
Sobota 05.09.2020, 17:00 • Velvary • Česká fotbalová liga (B) • 3. kolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (19:01:35)

Je dobojováno! Rezerva Jablonce vítězí ve Velvarech 2:0. Nicméně mohlo být vše jinak. Na začátku druhého poločasu kopali domácí pokutový kop, ale bez úspěchu. Kdyby se jim podařilo srovnat, zápas by určitě nabral úplně jiný směr. Nestalo se tak. Jablonec bránil hubený náskok, jenž potvrdil v třiasedmdesáté minutě se svou druhou brankou v utkání Tomáš Čvančara.

90+2

90+1
    Nad rámec základní hrací doby se budou nastavovat dvě minuty.

90+1
    Ještě jeden pokus ohrozil bránu Jablonce. Následuje odkop v podání Vajnera.

89
    Zbývá pár desítek vteřin do konce základní hrací doby. Uvidíme, kolik se bude ve Velvarech nastavovat.

87
    Žlutou kartu dostává Helm (FK Jablonec B).

84
    Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Čvančara, přichází Coufal.

84
    Pokus hostujícího fotbalisty se mezi tři tyče nevešel, odkopávat od brány bude Měsíček.

82
    A nebo se mýlím. Je tu rohový kop pro hosty.

81
    Odkop od svatyně rezervy Jablonce. Utkání se jen dohrává, divil bych se, kdybychom ještě viděli gól.

79
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Valenta, přichází Thanh.

79
    Po faulu na hostujícího hráče mají jablonečtí fotbalisté k dispozici volný kop. A určitě nikam spěchat nebudou.

76
    Velvary se ještě snaží s výsledkem něco udělat, ale takhle to nepůjde. Jejich akci zastavuje ofsajd.

73
    Tým Jablonec B právě vstřelil branku!
    Troufám si říct, že po druhé trefě TOMÁŠE ČVANČARY je rozhodnuto! Přichází tvrdá rána pro domácí, kteří byli ve druhém poločase jasně aktivnější.