Jekatěrinburg – Spartak Moskva 1:0 (kon.) | Riga – Jokerit 1:3 (kon.) | Jaroslavl – Chabarovsk 2:0 (kon.)
N.Novgorod – Novosibirsk 4:3 (kon.) | Minsk – Barys 5:4 (po pr.) | Čerepovec – Ufa 1:4 (kon.)
Omsk – Dynamo Moskva 2:1 (kon.)
Avangard Omsk
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
Dynamo Moskva
Sobota 05.09.2020, 17:00 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:28:06)

Československá stopa v utkání

Jiří SEKÁČ (OMS) 0+1, 5 střel, čas na ledě 21:01

Michal ČAJKOVSKÝ (DMS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 21:49

Ne, domácí obětavě ubránili těsné vedení a stejně, jako v prvním ligovém utkání, vyhrává o gól a připisuje si tak druhou výhru!
    Dynamu patřila většina času zápasu, ale hosté dnes selhávali v koncovce. Nutno vyzvednout i dobrou defenzivní práci Avangardu.

59:18
    Puk na střídačce domácích, bude se vhazovat po pravici Garipova.

59:08
    Oddechový čas pro hosty.

59:05
    Ivan Bočarov (Dynamo M.) míří ven z branky, hosté to zkusí v šesti!

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:50
    Nepřesná rozehrávka Dynama znamená odpískání zakázaného uvolnění a hra se tak vrátí před Bočarova.

58:38
    Gólman Ivan Bočarov (Dynamo M.) zatím stále v brance.

58:20
    Avangard ve třetině Dynama, kde domácí šetří čas.

57:55
    Jsme v koncovce třetí třetiny a Dynamu se stále nedaří vyrovnat.

57:27
    Vladimir Brjukvin (Dynamo M.) se natahoval před brankou Avangardu po puku, který by již mohl zasunout za Garipova, ale na puk nedosáhl!

56:47
    Nepřesná rozehrávka Dynama, domácí získávají puk a vrací ho do třetiny hostů.

56:08
    Ilja Kablukov (Omsk) se nedostal k puku v útočném pásmu a domácí tak musí zařadit zpátečku.

55:38
    Hraje se ve středním pásmu, na Avangardu je již patrná snaha o dobrou defenzivu a rozbíjení akcí soupeře ve střední třetině.

55:00
    Posledních pět minut třetí třetiny před námi, sledujeme snahu Dynama alespoň o vyrovnání.

54:31
    Je to pomalé.. pomalé přihrávky, bránící hráč Avangardu se při vlastním oslabení stíhali přesouvat, stejně tak i gólman Garipov.

54:17

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 3. Šumakov (Čudinov, K. Semjonov), 17. Boucher (Sekáč, Tolčinskij) – 12. Brjukvin (Šipov, Tarasov)

Avangard Omsk: Garipov (Bobkov) – Čudinov, Jemelin (C), Běreglazov, Kaski, Pokka, Šaripzjanov, Čisťakov – Knight, Boucher, Sekáč (A) – Činachov, Šumakov, K. Semjonov – Zernov, Tolčinskij, Chochlačov – Košelev, Stas (A), Kablukov – A. Potapov.
    Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, An. Sergejev, Mironov (A), J. Zajcev, Grigorjev, Volkov, Alanov – Kagarlickij, Jaškin, Šipačov (C) – Šipov, Tarasov, Brjukvin (A) – Alexejev, Kruglov, V. Kuljomin – Zajcev, Pankratov, Muranov.

Rozhodčí: Beljajev, Odinš – Kučava, Šalagin