Trebišov – Bardejov 1:0 (kon.) | Dubnica – Poprad 5:2 (kon.) | B. Bystrica – Žilina B 6:3 (kon.)
Skalica – Podbrezová 3:4 (kon.)
Slavoj Trebišov
1:0 (0:0)
Partizán Bardejov
sk Sobota 05.09.2020, 16:00 • Mestský futbalový štadión Trebišov • MONACObet liga • 6. kolo

Prvky derby sa začali objavovať po zmene strán. Druhý polčas zniesol prísnejšie kritéria a do posledného hvizdu bol mimoriadne dramatický. Trebišov ukázal väčšiu chuť a vôľu po výhre, preto išiel za ňou a dočkal sa jej. Je to prvé jesenné víťazstvo Slavoja v aktuálnej sezóne. Ďakujem za pozornosť. Dovidenia a dočítania. (17:52:27)

90+3

90+3
    Roman Begala viedol loptu cez celé ihrisko! Dobehli ho dvaja hráči Bardejova a domáci futbalista poslal loptu mimo brány!

90+2
    Slavoj drží súpera pri jeho bráne, čím získava cenné záverečné sekundy a neguje mu akúkoľvek nádej zaznamenať gól na 1:1.

90+1
    Partizán má ešte malú šancu na to, aby neodchádzal zo Zemplína naprázdno.

90
    Druhý polčas sa bude nadstavovať o 3 minúty.

89
    Filip Serečin mal na hlave vyrovnanie! Loptu nezasiahol lepšie! Trebišov si vydýchol!

89
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Wisdom, prichádza Vaľko.

86
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Santos, prichádza Selimi.
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Somov, prichádza Lukáč.
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Tatar, prichádza Švec.

84
    Zas a znovu hovoríme o Wisdomovi. Teraz to nebude o šanci, ale zranení. Dlhú dobu leží na trávniku, rozhodca nereaguje a domáci hráč sa nedvíha.

83
    Wisdom je smoliar posledných minút. Roman Begala srdnato vybojoval loptu a servíroval mu ju do behu. Po preniknutí pokutového územia strieľal do pravého horného rohu, no bolo to veľmi vysoko.

82
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov: z ihriska odchádza Adekunle, prichádza Bajtoš.

81
    Veľká šanca, ktorú Trebišov nepremenil na 2:0! Wisdom do tretice nerozvlnil sieť Partizána! Dostal sa k odrazenej lopte od brvna a loptu nasmeroval do dobre postaveného brankára!

80
    Wisdom zakončil predĺženú loptu pravačkou! Trafil len vybehnutého Čikoša-Pavlička! Repete mu teda nevyšlo!

79
    Očividne amatérsky výkon Dzivjaka vnáša čoraz väčšiu nervozitu nielen do hľadiska, ale aj na trávnik medzi aktérov.

77
    Neskutočné, čo si dovolil arbiter Dzivjak! Wisdom sa fantasticky dostal do gólovej pozície a v šestnástke ho zozadu skolil Miroslav Keresteš! Pokutový kop nebude! Zaujímavé!

76
    Sitarčíkov nadýchaný center, ktorý si chcel nájsť cestičku k Begalovi.

75
    Skvelé. Zemplínčania to dohnali k rohu. Bardejovčania sa stiahli do vlastnej šestnástky. Medzitým ešte prebieha ošetrovanie Adekunleho.

74
    Partizán nepochodil v pokutovom území domácich. Tí teraz vyrážajú smerom k Čikošovi-Pavličkovi a pokúsia sa o zaknihovanie gólovej poistky.