Chlumec n/C – Teplice B 4:0 (kon.) | Liberec B – Bohemians B 2:1 (kon.) | Hr. Králové B – Přepeře 1:1 (5:4 po pen.)
Zápy – Zbuzany 4:0 (kon.) | Brozany – Dukla B 0:0 (4:5 po pen.)
SK Zápy
4:0 (2:0)
FK Zbuzany 1953
Neděle 06.09.2020, 17:00 • Teletník Aréna, Zápy • Česká fotbalová liga (B) • 3. kolo

Fotbalisté Záp slaví před svými fanoušky zasloužené vysoké vítězství nad dosud stoprocentním celkem Zbuzan, který na východ od Prahy zklamal a vlastně si za celý zápas nevypracoval téměř nic.
    Tři branky Záp padly po rohových kopech, i když ta první nepřímo – po rohu zahrál jeden z hostů rukou a penaltu proměnil Magera. Následovaly gólové hlavičky Růžka a M. Jelínka a rovněž hlavou, avšak poprvé ze hry, uzavřel skóre v poslední minutě střídající Hron. (18:52:24)

Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:15.

90+1

90
    Dnešní utkání sleduje 250 diváků.
    90. HRON - 4:0

90
    Zápy právě vstřelily branku!
    Po pěti minutách na trávníku se prosazuje po centru Pavla Haška umístěnou hlavičkou VOJTĚCH HRON.

89
    Po zasekávačce na velkém vápně nepropálil domácí defenzívu Adam Rohlík, ani po něm Radosta.

87
    A oba nejčerstvější náhradníci se hned ukázali. Milan Matoušek se zprava protáhl do šestnáctky a na penaltové značce našel Vojtěcha Hrona, který bez přípravy střílí těsně vedle.

85
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází Matoušek.
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Woitek, přichází Hron.

83
    Zprvu nadějný průnik Woitka hosté zastavili a z protiútoku vysoko přestřeluje Adam Rohlík.

82
    Zápská akce končí ofsajdem.

80
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Matějka, přichází Kubů.

78
    Napadaný Ivo Doležal si v pádu stahuje přetažený centr.

77
    Žlutou kartu dostává Hašek (SK Zápy).

74
    Na levé straně měl spoustu času i prostoru v pokutovém území domácí Janko, z ideální pozice však pálí nad břevno.

73
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Surmaj, přichází D. Rohlík.
    Střídání v týmu FK Zbuzany 1953: ze hřiště odchází Zákostelský, přichází Huňáček.

73
    Pěknou střelu Pavla Haška doprostřed brány Radimský vyboxoval.

72
    Na trávníku znovu leží Matějka, který byl ošetřován již před přestávkou. Žlutou kartu za faul dostává Eichler (FK Zbuzany 1953).

71
    Zákostelský si pokryl míč tělem a nepustil k němu čerstvého Koutenského, koná se odkop od brány celku z Prahy-západ.

Karel Jedlička

Hledáme zpravodaje pro tým SK Zápy. Více informací zde.

Branky: 16. Magera (pen.), 44. Růžek, 51. M. Jelínek, 90. Hron

Karty:   77. Hašek (ZAP) – 63. Zákostelský (ZBZ), 72. Eichler (ZBZ)

SK Zápy: Doležal – Hašek, Matějka (80. Kubů), Růžek, Hakl – Woitek (85. Hron), M. Jelínek /C/, Eliáš, Putz (85. Matoušek), J. Jelínek (70. Janko) – Magera (70. Koutenský)
    Náhradníci: Soukup

FK Zbuzany 1953: Radimský – Maleček, Zákostelský (73. Huňáček), Uvíra, Barciaga /C/ – Schneider (64. Jonáš), Eichler, Hovorka – Zeman (46. A. Rohlík), Surmaj (73. D. Rohlík), Radosta
    Náhradníci: Krasňanyk, Pospíšil

Rozhodčí: Martínek – Šťastný, Mrkáček