Wales – Bulharsko 1:0 (kon.) | Maďarsko – Rusko 2:3 (kon.) | Irsko – Finsko 0:1 (kon.)
Srbsko – Turecko 0:0 (kon.)
Maďarsko
2:3 (0:2)
Rusko
Neděle 06.09.2020, 18:00 • Puskás Aréna, Budapešť • Liga národů UEFA - Liga B • Skupina 3

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:51:11)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:10.

Je konec. Rusko zvítězilo nad Maďarskem poměrem 3:2.
    V 15. minutě otevřel brankový účet po chybě domácích Mirančuk. Následně se sice domácí snažili něco vymyslet a byly častěji u míče, ovšem ve 33. minutě zvýšil na dvoubrankové vedení Ozdojev.
    Do druhé půle vstoupili hosté velice dobře a už ve 46. minutě zvýšil vedení na tři góly Fernandes. V 62. minutě ovšem snížil Sallai a v 70. minutě to už bylo pouze 2:3 po brance Nikoliće. Následně ale Rusové opět začali hrát a nenechali soupeře se dostat do nějaké šance.

90+3

90+3
    Nyní se ale hostující útočník ocitl v těsném ofsajdu a zdá se, že Rusko tento zápas vyhraje.

90+2
    Arťom Dzjuba se pokoušel protlačit míč uvnitř vápna soupeře, ale domácí jej ke střele nepustili.

90+1
    Maďaři jsou stále u míče, ale Rusové se velmi dobře soustředí na ubránění svého náskoku.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Jurij Gazinskij se tentokrát dopustil faulu ve středu hrací plochy a Maďarsko tak bude u balónu.

89
    Barnabás Bese sice vyhrál hlavičku uvnitř vápna, ale míč nakonec skončil v moci brankáře Šunina.

88
    Ovšem Rusové dvakrát dokázali dostat centr ze svého vápna, ale Maďarsko bude pokračovat v rámci autového vhazování.

87
    Maďarsko nyní získalo rohový kop z pravé strany a může tak srovnat stav zápasu.

86
    Nemanja Nikolić dostal přihrávku na paty a akce domácího mužstva je tak u konce.

85
    Filip Holender se dostal k míči a zkoušel zakončit technicky do pravé šibenice, ovšem Anton Šunin si bez problému poradil.

84
    Nakonec Vjačeslav Karavajev posléze získal autové vhazování pro svoje mužstvo na pravé straně hřiště.

83
    Hosté drží míč na levé straně a krátkými přihrávkami se snaží kombinovat a tahat čas.

82
    Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Dominik Szoboszlai, přichází Tamás Cseri.

80
    Je před námi posledních deset minut hry a můžeme se těšit na velké drama.

78
    Hosté ovšem po druhé obdržené brance jsou častěji u míče a nikam se příliš neženou.

Michal Raška

Branky: 62. Sallai (Kalmár), 70. Nikolić (Bese) – 15. An. Mirančuk (Kuzjajev), 33. Ozdojev (Semjonov), 46. Mário Fernandes (Dzjuba)

Karty:   42. Sigér (HUN) – 25. Zobnin (RUS)

Maďarsko: Gulácsi – Orban, Lang, Attila Szalai – Bese, Sigér (46. Kalmár), Á. Nagy, Sallai (C), Szoboszlai (82. Cseri), Holender – Ádám Szalai (67. Nikolić).
    Náhradníci: Dibusz, Kovácsik – Babati, Cseri, Kalmár, Kecskés, Nikolić, Pátkai, Schafer, K. Simon, Szőke, Bolla.

Rusko: Šunin – Mário Fernandes, Semjonov, Džikija, Kudrjašov – Ozdojev, Zobnin, Jonov (75. V. Karavajev) – An. Mirančuk (67. Gazinskij), Dzjuba (C), Kuzjajev (57. Žirkov).
    Náhradníci: Džanajev, Guilherme – Z. Bakajev, Da. Fomin, Gazinskij, V. Karavajev, Neustädter, Petrov, Smolov, Sobolev, Žirkov, Sorokin.

Rozhodčí: Mariani