Andorra – Faerské ostrovy 0:1 (kon.) | Malta – Lotyšsko 1:1 (kon.)
Andorra
0:1 (0:1)
Faerské ostrovy
Neděle 06.09.2020, 15:00 • Estadi Nacional • Liga národů UEFA - Liga D • Skupina 1

V deštivém zápase si celek z Faerských ostrovů připisuje do tabulky tři body a po dvou zápasech je zatím stoprocentní. Nový ročník Ligy národů tedy začal velmi dobře! Dnes nedal Andorre žádnou šanci, zejména ve druhém poločase kontroloval hru a svého soka nepustil ani do jedné nebezpečné šance. (16:55:06)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:16.

90+3

90+3
    Dlouhý centr na branku, kde na jisto míč chytá Teitur Gestsson a to bude vše z dnešního střetnutí.

90+3
    Faul a Andorra rozehrává z vlastní poloviny a nejspíše má před sebou poslední možnost útoku.

90+2
    Teitur Gestsson odkopává míč a nikam nespěchá. Pro Andorru to již nevypadá dobře a nejspíše si připíše po minulé remíze, porážku.

90
    Stejně jako v prvním poločase se nastavují tři minuty.

89
    Andorra se ještě snaží a pohybuje se nyní na polovině soupeře, avšak daleko od svatyně Faerských ostrovů.

88
    Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Jesús Rubio, přichází Luis Emilio Blanco.

87
    Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Klaemint Olsen, přichází Jákup Biskopstö Andreasen.

86
    Poslední pětiminutovka a Andorra vhazuje na polovině soupeře, což je nezvyklý obraz hry.

85
    Faul Andorry na polovině hřiště a jejich soupeř bude pokračovat v držení míče. No, Teitur Gestsson neměl ve druhém poločase rozhodně plno práce a v posledních dvaceti minutách hry si klidně mohl na brankové čáře dopřát i nějaký piknik.

84
    Ofsajdová past nyní zaklapla za hráčem Faerských ostrovů.
    82. Pohledná kombinace hostů.

82
    Hezká kombinace hostů, které chybělo už jen lepší zakončení. Na hráčích hostí jde vidět, že hrají v poklidu a baví se fotbalem.

81
    Ten byl velmi rychle odražen do zázemí. Autové vhazování pro hosty, kteří stále kontrolují průběh zápasu.

80
    Faerské ostrovy před brankou Andorry a to značí, že budou zahrávat rohový kop.

78
    Andreas Lava Olsen si naskakoval na dlouhý míč a byl faulován. Od soupeře dostal nepříjemnou ránu loktem do boku .

77
    Po delší kombinaci se Faerské ostrovy dostanou do blízkosti branky a po centru se snažil jeden z hráčů hlavičkovat. Nicméně svůj pokus umístil mimo tři tyče.