Šamorín – FC Košice 0:1 (kon.) | Petržalka – Púchov 3:2 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – L. Mikuláš 1:5 (kon.)
FC Petržalka
3:2 (1:0)
MŠK Púchov
sk Neděle 06.09.2020, 10:30 • Štadión FC Petržalka • MONACObet liga • 6. kolo

Zápas to bol dramatický, dlho nebolo o výsledku rozhodnuté, videli sme veľa gólov a pekné akcie. Na gól Jedináka z 85. minúty však už hostia nenašli odpoveď a tak Petržalka víťazí nad Púchovom 3:2. (12:20:57)

90+3

90+3
    Loduha zatiahol ručnú brzdu pri protiútoku Petržalky a môže byť rád, že to je iba žltá karta.

90+3
    Žltú kartu dostáva Loduha (MŠK Púchov).

90+2
    Ozimý hlavičkoval, domáci hráč loptu odkopol.

90+2
    Ešte uvidíme jeden roh Púchova.

90
    Púchov to ešte skúša záverečným náporom, centre lietajú pred Ševčuka, petržalskej obrane sa darí ich odvracať.

88
    Žltú kartu dostáva Varga (MŠK Púchov).

86
    Žltú kartu dostáva Rypák (MŠK Púchov).

85
    Petržalka dala gól!
    Sliacky prihral Alvesovi, ktorý ešte posunul loptu VIKTOROVI JEDINÁKOVI, ten to skúsil tesne spoza pokutového územia a urobil dobre. Strela sa od pravej žrde odrazila do brány. 3:2 pre Petržalku.

85
    Hra sa v posledných minútach prelieva zo strany na stranu, uvidíme, či sa jednému alebo druhému tímu ešte podarí strhnúť víťazstvo na svoju stranu.

82
    Žltú kartu dostáva Martinček (MŠK Púchov).

82
    Po centri Buriana zo štandardky prišlo v šestnástke Púchova k osobnému súboju, keď obaja hráči skončili na trávniku. V hre sa pokračuje ďalej.

82
    Sliacky sa dostal s loptou do šestnástky, no nikto ho neprišiel podporiť a tak prakticky len odovzdal loptu súperovi.

81
    Ševčuk s istým zákrokom proti zakončujúcemu hráčovi Púchova.

79
    Riška potiahol akciu, obhodil si hráča, skoro aj druhého, no lopta mu ušla za postrannú čiaru.

78
    Gól mohol padnúť aj na druhej strane, keď hráč zakončoval po zemi z prvej, no trafil iba brániaceho hráča pred sebou.

77
    Hráč Petržalky ešte stihol loptu na hracej ploche, následne na bližšej žrdi hľadal spoluhráča, no pred ním odkopol hráč Púchova.

75
    Pokus z ľavej strany z veľkého uhla nemohol Ševčuka prekvapiť.

Daniela Mesíková

Branky: 13. Kozlovský, 66. Jedinák, 85. Jedinák – 63. Lacko, 70. Rypák

Karty:   8. doplníme (FCP), 33. Jedinák (FCP), 35. Habovčík (FCP), 61. Huba (FCP) – 50. Lacko (PUC), 82. Martinček (PUC), 86. Rypák (PUC), 88. Varga (PUC), 90+3. Loduha (PUC)

FC Petržalka: Ševčuk – Huba, Filipiak, Václav, Kozlovský, Horvát, Petryk, Turčák (C), Jedinák, Hambálek, Vician
    Náhradníci: Sokol, Burian, Krisztín, Habovčík, Sliacky, Alves, Kollár

MŠK Púchov: Strelčík – Ozimý, Riška (C), Petro, Lacko, Varga, Michlík, Kapusniak, Loduha, Mráz, D. Pilný
    Náhradníci: P. Pilný, Raffay, Rypák, Kopiš, Prekop, Iheme, Martinček

Rozhodčí: Mastiš – Budáč, Kuba