San Marino – Řecko 0:1 (kon.)
San Marino
0:1 (0:1)
Řecko
Neděle 06.09.2020, 20:30 • San Marino Stadium (Serravalle) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Řecka, které svého soupeře porazilo výsledkem 1:0. I druhý poločas byl jednoznačně v režii hostujícího celku, který si sice vypracoval několik slibných šancí, avšak druhé branky jsme se prostě nedočkali. San Marino v tomto duelu nepředvedlo vůbec špatný výkon, avšak směrem dopředu to nebylo zrovna ideální. Řecko tak splnilo roli favorita zápasu a bere tak plný počet bodů.

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 1:9. Střely mimo: 2:6. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:21. (22:23:22)

90+6

90+5
    V páté minutě nastaveného času tu máme druhou žlutou kartu pro domácího Cevoliho, pro kterého tento zápas předčasně končí.

90+3
    Na pravém křídle se k míči dostal Nanni, který pálil do protihráče. Poté se k odraženému předmětu prodral Dolcini, jenž rovněž trefil pouze soupeře do nohy.

90+2
    Řecko se nachází na polovině soupeře, což mu pochopitelně vyhovuje. Domácí se nemohou dostat k žádnému tlaku.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dost možná se bude nastavovat. San Marino by se potřebovalo dostat na druhou stranu.

88
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Argyris Kampetsis, přichází Efthymios Christopoulos.

87
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Giacomo Conti, přichází Simone Nanni.
    Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Federico Dolcini, přichází Riccardo Michelotti.

87
    O nahrávku do běhu si řekl také Botos, který ještě zkoušel spolupracovat s kolegou u pokutového území. San Marino rychle obsadilo prostor u své šestnáctky.

86
    Navíc to bylo s útočným faulem hostující reprezentace, po hlavičkovém souboji totiž na zemi skončil Cevoli. Volného kopu se tak ujme sám brankář De Angelis.

85
    Vrousaiovi se tentokráte povedlo přenést hru na pravou stranu, kde se nacházela naprosto osamocený Apostolakis, kterému utekl míč až do zámezí.

84
    Výrazně vedle branky zakončoval hostující Vrousai, který tak neohrozil De Angelise. Míč směřoval výrazně vedle, budeme sledovat odkop od branky.

83
    Do konce tohoto zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Řecko stále vede nejtěsnějším možným způsobem, zároveň se jedná o hodně ošidný výsledek.

82
    Kousek před pokutovým územím skončil na zemi Piscaglia, který se dožadoval standardní situace. Hlavní sudí celkem překvapivě nechal pokračovat.

81
    Vysokým nákopem to z vlastní obranné poloviny zkoušel Katranis, který ovšem našel pouze hlavu pozorného Morettiho. Řecko stále pokračuje v dobývání.

76
    Avšak hodně nepovedený centr vyprodukoval Vrousai, který v pokutovém území nedokázal najít nikoho ze svých spoluhráčů. Domácí jsou přesto bez míče.