Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica 0:4 (kon.) | Martin – Detva 3:4 (po pr.) | Spišská N. Ves – Michalovce 2:3 (po pr.)
Poprad – Košice 4:3 (po pr.) | Topoľčany – Zvolen 4:3 (kon.) | Nové Zámky – Nitra 2:4 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
HK Nitra
sk Úterý 08.09.2020, 18:30 • Zimný štadión Nové Zámky • Kaufland Super Cup

S konštatovaním, že HC Nové Zámky v zápase Kaufland Tipsport Cupu prehrali na domácom ľade s Nitrou 2:4 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (20:58:20)

59:15
    Nitra pevne kráča k výhre na ľade Nových Zámkov, tie dnes však takisto podali sympatický výkon.

59:01
    Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:58
    Hostia v plnom počte.

58:22
    Domáci sa v týchto chvíľach nedokážu usadiť v útočnom pásme, Pupákovi sa podarilo dostať puk von z obranného pásma Nitry.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:33
    Hain sa v kombinácii k puku nedostal, hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary.

57:13
    Domáci hokejisti okamžite kombinujú v útočnom pásme, na ľade je prvá formácia Býkov.

56:58
    Vylúčenie v tíme HK Nitra (Mezei – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

56:47
    Vhadzovanie po ľavej ruke brankára hostí.

56:14
    Aj po skončení presilovej hry ostávajú hokejisti Nitry v útočnom pásme.

56:01
    Domáci v plnom počte.

55:19
    Andrej Šťastný sa dostal do dobrej streleckej pozície, v poslednom momente mu však hokejku do strely vložil Patrik Rogoň.

55:01
    Do konca tretej tretiny ostáva necelých 5 minút, Nové Zámky na domácom ľade prehrávajú s Nitrou zatiaľ 2:4.

54:42
    Domácim sa podarilo poslať puk cez všetky čiary.

54:33
    Závar pred domácou bránkou, po strele Romana Žitného musel zasahovať pozorný Christián Pavlas.

54:01
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Västilä – 2 min., sekanie).

53:22
    Hra sa prelieva zo strany na stranu, po aktivite Lantošiho a Šťastného však prichádza faul a hostia budú hrať presilovú hru.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 11. Seppänen (Hämälainen, Obdržálek), 23. Seppänen (Hämälainen, Obdržálek) – 21. Slovák (Žitný, Hrnka), 25. Šťastný (Lantoši), 42. Štastný (Dauda), 51. Žitný (Lantoši)

HC MIKRON Nové Zámky: Pavlas (Lackovič) – Holenda, Hain, Mikuš, Fereta, Västilä, Šeliga, Drtina, Ordzovenský – Obdržálek, Seppänen, Hämälainen – Štrauch, Holovič, Jurík (C) – Zahradník, Embrich, Rogoň – Andrisík, St-Cyr, Väyrynen
    HK Nitra: Cowley (Nagy) – Mezei, Bodák, Švarný, Nemec, Pupák, Cardwell, Vitáloš, Knižka – Tvrdoň, Slovák, Hrnka – Žitný, Kollár, Lantoši – Šťastný, Dauda, Holešinský – Šiška, Čaládi, Minárik

Rozhodčí: Baluška, Hronský – Jedlička, Konc ml.