Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica 0:4 (kon.) | Martin – Detva 3:4 (po pr.) | Spišská N. Ves – Michalovce 2:3 (po pr.)
Poprad – Košice 4:3 (po pr.) | Topoľčany – Zvolen 4:3 (kon.) | Nové Zámky – Nitra 2:4 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Úterý 08.09.2020, 16:30 • Zimný štadión Ružomberok • Kaufland Super Cup

V poslednej tretej tretine padol už len jeden presný zásah, Banská Bystrica zvíťazila 4:0! (18:48:54)

58:17
    Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Kurali – 2 min., hákovanie).

51:34
    Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Michal Matoušek – 2 min., držanie).

48:01
    Banská Bystrica dala gól!

Gól strelil IVAN ĎATELINKA. Asistencie Patrik Lamper, Josh Winquist.

47:53
    Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Lištiak – 2 min., držanie).

47:13
    Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Matoušek – 2 min., hákovanie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine hostia navýšili svoje vedenie, po 40 minútach vyhráva Banská Bystrica 3:0!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

38:40
    Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Bečka – 2 min., hákovanie).

37:28

Gól strelil ALEX TAMÁŠI. Asistencie Michal Kabáč, Adam Žiak.

35:23
    Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Petran – 2 min., hákovanie).

25:37
    Gól strelil MATT MISTELE. Asistencie Martin Kriška, Josh Winquist.

24:23
    Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Matej Bača – 2 min., podrazenie).

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Úvodné dejstvo je na konci. V Ružomberku sme videli jeden gól, strelil ho útočník Oliver Giertl. Favorit teda vyhráva.