Třinec – Pardubice 3:0 (kon.) | Třinec – Plzeň 0:0 (zruš.)
HC Oceláři Třinec
3:0 (0:0, 1:0, 2:0) Stav série: 1:0
HC Dynamo Pardubice
Středa 09.09.2020, 18:20 • WERK ARENA, Třinec • Play-off Generali Česká Cup • Finále
    51:56 Martin RŮŽIČKA - 3:0
    Zdroj: HokejkaTV.cz

51:56
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři se radují znovu, Matěj Stránský skvělým pasem našel před brankou stojícího MARTINA RŮŽIČKU, který z bezprostřední blízkosti usměrnil kotouč do sítě Dynama. Asistence: Matěj Stránský.
    49:35 Miloš ROMAN - 2:0

49:35
    Oceláři využívají přesilovou hru a rázem je to 2:0. MILOŠ ROMAN se před brankou Kloučka uvolnil a následně skvěle využil vybídnutí Stránského zpoza pardubické klece. Asistence: Matěj Stránský a Martin Růžička.

48:38
    Pátá přesilovka pro Třinec v tomto utkání, dvě minuty za hákování si odsedí Matěj Blümel.

42:58
    Neskutečná minela ze strany Dynama, Tomáš Zeman měl před sebou práznou klec, jeho střela se však od zadní tyče odrazila mimo Štěpánkovu klec.

36:53
    Další vyloučený z řad Dynama, Zeman si za sekání odpočine na trestné lavici.

36:39
    Tyčka zazvonila, brankovou konstrukci Štěpánkovy klece rozezněl jeden z hostů po střele z pravého kruhu.

30:52
    Dynamo bude mít k dispozici přesilovku, za vysokou hůl si dvě minuty odpyká třinecký Tomáš Marcinko.
    26:20 Filip ZADINA - 1:0

26:20
    Oceláři jdou do vedení. Milan Klouček sice dlouho držel čisté konto, po střele FILIPA ZADINY zpoza levého kruhu je však jasné že ho do konce utkání neudrží. Asistence: Lukáš Jašek a Tomáš Marcinko.

24:59
    Další vyloučený z řad Dynama, chuť lavice hanby tentokrát okusí Patrik Poulíček, který se dopustil faulu kolenem.

19:37
    Štěpánek nyní vyráží střelu jednoho z hostujících beků na tyčku.

17:21
    Jakub Štěpánek se zachoval chladnou hlavu a betonem zlikvidoval trestné střílení Jana Mandáta.

17:21
    Po podrážení Stránského se na trestnou lavici za nesportovní chování odebírá Filip Zadina.

17:21
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Matěj Stránský – trestné střílení, podrážení).

16:48
    Druhé vyloučení na straně Dynama je tu, za podrážení se na dvě minuty odebere na lavici hanby Jakub Nakládal.

07:49
    První vyloučení zápasu je tu, za hákování na Martina Gernáta si dvouminutový trest odpyká Denis Kusý.

Ještě zhruba deset minut před začátkem utkání Vám znovu připomínáme, že i finále Generali Česká Cupu se hraje stejným způsobem jako ostatní utkání play-off, tedy na celkové skóre z dvojzápasu. V případě, že celkový součet výsledků z obou utkání je nerozhodný, následuje po odvetném zápase prodloužení. Úvodní zápas série se tedy odehraje dnes, odveta je pak naplánovaná na 12. září.

Jakub Kotajny

Branky a nahrávky: 27. Zadina (Jašek, Marcinko), 50. Roman (M. Stránský, Martin Růžička), 52. Martin Růžička (M. Stránský)

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Kořenář) – M. Doudera, Gernát (A), D. Musil, Galvinš, Kundrátek, Jaroměřský – Martin Růžička (A), P. Vrána, M. Stránský – Jašek, Marcinko, Zadina – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Chmielewski – Dravecký (C), Roman, Hrehorčák – Raška.
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kantor) – Nakládal (C), Vála, Holland, Mikuš, J. Kolář (A), S. Zacharčuk, Hrádek – Tybor, R. Kousal, Blümel – Svačina, Poulíček, Mandát (A) – Kusý, Claireaux, Vondrka – Zeman, Anděl, Machala.

Rozhodčí: Hradil, Veselý – Gebauer, Rožánek