Tampa – NY Islanders | 2:1 (kon.) |
Novosibirsk – CSKA Moskva | 1:2 (1:3 po s.n.) | | | Barys – Kunlun | 3:2 (kon.) |
Vlci Žilina – Trnava | 4:2 (kon.) | | | Vítkovice – Olomouc | 1:2 (po pr.) | | | Dvůr Králové n. L. – Žďár n/S | 1:6 (kon.) |
Klatovy – Písek | 0:0 (zruš.) | | | Kopřivnice – Val. Meziříčí | 3:2 (kon.) | | | Cheb – Děčín | 0:0 (zruš.) |
Kometa Brno – Zlín | 0:0 (zruš.) | | | Opava – Nový Jičín | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Skalica – Nové Zámky | 2:9 (kon.) | | | Michalovce – Poprad | 0:2 (kon.) | | | Trenčín – Zvolen | 3:4 (po pr.) |
Nitra – HC Slovan | 5:7 (kon.) | | | Dubnica – Topoľčany | 5:6 (kon.) | | | Martin – Lipt. Mikuláš | 1:0 (kon.) |
Spišská N. Ves – Košice | 2:4 (kon.) | | | Detva – Banská Bystrica | 5:4 (1:0 po s.n.) |
konec
Barys Nur-Sultan
3:2
(1:0, 1:1, 1:1)
Red Star Kunlun
David Suchý
Branky a nahrávky:
5. Svedberg (Frattin, Videll), 25. Lilja (Valk), 46. Michajlis (Lilja) – 22. Šaporev (Monachov, Gimajev), 54. D. Osipov (Kručinin)
Rozhodčí: Bondar, Belov – Golovljov, Černyšov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Barys Nur-Sultan:
Ortio (Karatajev) – Dietz (C), Makljukov, Blacker, Svedberg, Šalapov, Metalnikov (A), Gajtamirov, Musorov – R. Starčenko (A), Videll, Frattin – Lilja, Valk, Michajlis – Petuchov, Sagadejev, Ševčenko – Panjukov, Akolzin, Šestakov.
Náhradníci:
Trenér:
Red Star Kunlun: Šikin (Lazušin) – D. Osipov (A), Pedan, Baldajev, Megalinskij (A), Starikov, Gimajev – Archipov, Kručinin (C), Zyrjanov – Šaporev, Nikolišin, Monachov – Markovin, Dugin, Maximov – Šachvorostov, Penzov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Red Star Kunlun: Šikin (Lazušin) – D. Osipov (A), Pedan, Baldajev, Megalinskij (A), Starikov, Gimajev – Archipov, Kručinin (C), Zyrjanov – Šaporev, Nikolišin, Monachov – Markovin, Dugin, Maximov – Šachvorostov, Penzov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bondar, Belov – Golovljov, Černyšov
Diváci:
Do utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hráč. (17:47:12)
Střely na branku – 31:22.
Zblokované střely – 3:14.
Vyloučení – 7:4.
Využití přesilovek 1/4 – 0/7.
Vhazování – 19:32.
Asistence: Alexej Kručinin.
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Gleb Zyrjanov – 2 min., hrubost).