Skalica – Nové Zámky 2:9 (kon.) | Michalovce – Poprad 0:2 (kon.) | Trenčín – Zvolen 3:4 (po pr.)
Nitra – HC Slovan 5:7 (kon.) | Dubnica – Topoľčany 5:6 (kon.) | Martin – Lipt. Mikuláš 1:0 (kon.)
Spišská N. Ves – Košice 2:4 (kon.) | Detva – Banská Bystrica 5:4 (1:0 po s.n.)
HK Skalica
2:9 (1:3, 0:3, 1:3)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Čtvrtek 10.09.2020, 17:00 • Hant Arena, Skalica • Kaufland Super Cup

Máme za sebou zápas, v ktorom Nové Zámky rozbili Skalicu 9:2 a pripisujú si tri body do tabuľky skupiny B. Ich teoretická šanca na postup tak stále žije, budú oň bojovať v zápase proti Slovanu. Naopak Skalica dostala na turnaji druhý debakel za sebou a jej skóre je hrôzostrašné 2:17. Proti Nitre tak budú hrať iba o česť. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a teším sa pri hokeji znova nabudúce! (19:20:25)

56:22
    Skalica dala gól!
    Predsa len Skalica strieľa aspoň druhý gól v zápase, o ktorý sa postaral DUŠAN KLUČIAR. Asistencie: Hílek, Štumpf

52:13
    HC Nové Zámky dali gól!
    Neubehla ani pol minúta a deviaty gól pre Nové Zámky strelil druhým zásahom v zápase FILIP BAJTEK. Asistencie: Fereta, Šeliga

51:47
    Nové Zámky pridávajú už ôsmy gól do siete Skalice, strelcom je MARCEL HOLOVIČ. Asistecie: Obdržálek, Jurík

42:18
    Hostia zvyšujú už na 7:1 po góle MAREKA DRTINU. Asistencie: Obdržálek, Holovič

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine Skalica inkasovala až trikrát, postupne skórovali za Nové Zámky Västilä, Jurík svojim druhým gólom a Obdržálek. O víťazovi zápasu už nie sú žiadne pochybnosti, ale domáci by mohli v tretej tretine aspoň tento výsledok skorigovať.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:44
    Skalica inkasuje gól od svojho bývalého hráča PETRA OBDŽÁLKA a Nové Zámky skórujú už šiestykrát v tomto stretnutí. Asistencie: Holovič, Jurík

35:14
    Druhý gól v zápase strieľa JURAJ JURÍK a Nové Zámky sa dostávajú do pohodlného vedenia 5:1. Asistencia: Ondrušek

29:42
    Hostia odskakujú do vedenia v zápase už o tri góly po tom, čo sa presadil fínsky obranca MARKUS VÄSTILÄ. Asistencie: Bajtek, Andrisík

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Prvú tretinu vyhrali Nové Zámky 3:1. Najprv využil presilovku Jurík, potom Skalica vyrovnala zásluhou Muráňa, ale ďalšie dva góly strelili hostia vďaka Bajtekovi a Seppänenovi, ktorý využil ďalšiu početnú výhodu. Lepšie rozbehnutý zápas tak majú hostia.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

14:32
    Hostia využívajú aj druhú presilovú hru v zápase, teraz vylúčenie Okoličányho potrestal JANNE SEPPÄNEN. Asistencie: Västilä, Drtina

11:01
    Nové Zámky sú znova zakrátko vo vedení, ich vedúci gól strelil o pol minúty po vyrovnávajúcom góle FILIP BAJTEK. Asistencia: Andrisík

10:25
    Skalica odpovedá a vyrovnáva na 1:1 po góle ERIKA MURÁŇA. Asistencia: Štumpf

03:02
    Nové Zámky sa dostávajú do vedenia v zápase, presilovú hru pri vylúčení Horvátha využili zásluhou JURAJA JURÍKA. Asistencie: Obdržálek, Drtina

Filip Kosnáč

Branky a nahrávky: 11. Muráň (Štumpf), 57. Klučiar (Hílek, Štumpf) – 4. Jurík (Obdržálek, Drtina), 12. Bajtek (Andrišík), 15. Seppanen (Västilä, Drtina), 30. Västilä (Bajtek, Andrišík), 36. Jurík (Ondrušek), 38. Obdržálek (Holovič, Jurík), 43. Drtina (Obdržálek, Holovič), 52. Holovič (Obdržálek, Jurík), 53. Bajtek (Fereta, Šeliga)

HK Skalica: Ovečka – Horváth, Hohl, Klučiar, Včelka, Hujsa – Murán, Hílek, Okoličány, Baran, Štumpf – Kotzman A., Kotzman P., Nemec, Kotvan – Kocka, Klíma, Pobuda, Rajcák, Pavelka
    HC MIKRON Nové Zámky: Kiviaho – Västilä, Holenda, Hämäläinen, Seppänen, Väyrynen – Ordzovenský, Fereta, Zahrádník, Embrich, Rogoň – Drtina, Hain, Obdržálek, Holovič, Jurík – Šeliga, Andrišík, Ondrušek, Bajtek