FTZS Liberec – Olympik Mělník 4:1 (kon.) | Interobal Plzeň – Česká Lípa 8:0 (kon.) | Helas Brno – Rapid Ústí n/L 12:5 (kon.)
Helas Brno
12:5 (5:0)
FC Rapid Ústí nad Labem
Pátek 11.09.2020, 20:301. Futsal liga • 2. kolo

Bláznivý zápas je u konce! Ústí nad Labem se v úvodu druhé půle dostalo na dvoubrankový rozdíl, domácí se pak ale znovu rozjeli a utkání nakonec skončilo výsledkem 12:5.

Ode mne je to z brněnského Sportovní haly Vodova již vše. Přeji pěkný den a opět na počtenou. (22:12:27)

39:59
    Rapid právě vstřelil branku!
    Zároveň se sirénou přichází ještě kosmetická úprava v podobě páté branky hostů. Vstřelil ji DANIEL HAJAŠ.

39:26
    Za již rozhodnutého stavu si hru bez brankáře vyzkouší i Brňané.

37:54
    Helas Brno právě vstřelil branku!
    Závěr utkání hraničí již s exhibicí. JAKUB SNAZPKA si na levé straně položil gólmana a poslal míč po zemi do sítě.

37:46
    VOJTĚCH KAMENSKÝ na svůj druhý gól v zápase nečekal vůbec dlouho, konkrétně to bylo jedenáct sekund herního času. 11:4!

37:35
    Oddechový čas pro hosty.

37:35
    Desátá branka brněnského týmu je na světě. Pěknou akci předvedla dvojice Lidmila – VOJTĚCH KAMENSKÝ, když druhý jmenovaný prostřelil gólmana soupeře.

36:52
    S góly se roztrhl pytel. VÁCLAV KOC se nyní individuálně postaral o čtvrtý gól Rapidu.

36:40
    A je tu další gól v síti severočeského klubu. Milan Svoboda přihrál do skvělé pozice LUKÁŠI DURKOVI. Mladíček ročníku narození 2002 pak ve svém prvním střídání ještě obskočil obránce a poslal míč do prázdné brány.

36:05
    Hosté to zkoušeli znovu bez gólmana, ke snížení to však nevedlo. Přišel navíc pravý opak.JAKUB SZNAPKA získal míč a pak už to měl jednoduché.

34:13
    Brňané se v posledních minutách již probrali a zatápěli svému soupeři. Jedna z jejich akcí pak už byla dotažená do úspěšného konce. VOJTĚCH CUPÁK jen uklidil míč do prázdné brány.

34:00
    Omlouváme se za výpadek způsobený problémem s technikou.

30:35
    Šarközy zeď čekal náběh Sznapky na druhé straně palubovky, ten ale nepřišel, takže domácí ztratili míč.

29:59
    Hosté to už znovu zkoušejí v pěti v poli.

29:27
    Šarközy trefil přízemní střelou svého spoluhráče, Preslovu střelu pak zachytil na brankové čáře protihráč. Stejný střelec pak trestuhodně dorážel hodně mimo!

29:00
    V druhé půli se hosté drží mnohem častěji na míči a stále cítí svou šanci zabojovat o dobrý výsledek...

26:59
    Vlastní branka hostů může trochu uklidnit Brňany.Míč po rohu soupeře usměrnil do vlastní brány MARTIN MACHÁČEK.

26:50
    Svoboda si teď pohrál s míčem a dostal se do pěkné pozice pro střelu, ta byla však ztečována mimo.

Filip Krůza

Branky: 3. Cupák, 7. Šarközy (Svoboda), 11. Presl (Lidmila), 12. Presl (Šarközy), 17. Lidmila (Presl), 27. Macháček (vla.), 35. Cupák (Presl), 37. Snazpka, 37. Durek (Svoboda), 38. Kamenský (Lidmila), 38. Kamenský, 38. Sznapka – 24. Jelínek (Koc), 25. Ostrák (Koc), 26. Jelínek, 37. Koc, 40. Hajaš (Mach)

Karty:   2. Šarközy (HEL)

Helas Brno: Konečný – Cupák D., Svoboda, Šarközy, Sznapka, Presl, Lidmila, Cupák V., Kamenský, Matyska, Durek
    FC Rapid Ústí nad Labem: Votava (Džudža) – Čapek, Ostrák, Jelínek, Sloup, Hajaš, Koc, Mach, Dlouhý, Macháček, Klier

Rozhodčí: Filipský – Klečacký, Havlík