Jablonec B – Liberec B 2:5 (kon.) | Zbuzany – Bohemians B 3:0 (kon.) | Přepeře – Chlumec n/C 2:1 (kon.)
Živanice – Brozany 2:0 (kon.)
FK Přepeře
2:1 (0:0)
FK Chlumec nad Cidlinou
Sobota 12.09.2020, 10:30 • Přepeře • Česká fotbalová liga (B) • 4. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a budu se těšit u dalšího sledování onlajn přenosů. (12:41:13)

Neuvěřitelné věci se dnes děly v Přepeřích. Ve vyrovnaném dějství se nejprve hosté ujali vedení a zdálo se, že si na 55 km dlouhou cestu připíší minimálně bod, spíše však tři. Domácí však v 6 minut před koncem základní hrací doby proměnili rohový kop, aby o 4 minuty déle dokonali obrat. Ačkoliv, dle mého názoru, by dnes byla spravedlivější remíza, 3 body zůstávají po výsledku 2:1 v Přepeřích.

Statistiky utkání:
    Žluté karty: 2-4
    Červené karty: 0-1
    Rohové kopy: 9-5.

90+3

90+2
    Domácí prakticky nepustí soupeře na dostřel a sami podnikají rychlé protiútoky. Jeden byl zastaven faulem za červenou kartu (Jakub Krčál).

90+1
    Domácí zkušeně drží míč na kopačkách.

90
    Přepeře nyní dobře brání a nenechají se zatlačit. Nastavovat se budou 3 minuty.

89
    Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Bulíř, přichází Vaníček A.

89
    Hosté jsou nervozní a nyní si jeden z nich vykoledoval žlutou kartu (Roman Čáp).
    88. JEŽEK - 2:1

88
    Přepeře právě vstřelily branku!
    Tak to je neuvěřitelné domácí otáčejí zápas střelou z bočního kraje vápna. Střelec: Martin Ježek.