Hranice – Karviná | 25:28 (kon.) | | | Nové Veselí – SHC Maloměřice | 25:22 (kon.) | | | Zubří – Plzeň | 26:32 (kon.) |
Kopřivnice – Královo Pole | 30:25 (kon.) |
Slavia – Zlín | 38:30 (kon.) | | | Hodonín – Most | 19:38 (kon.) | | | Prešov – Písek | 31:27 (kon.) |
Olomouc – Šaľa | 31:23 (kon.) | | | DHC Plzeň – Veselí n/M | 0:0 (zruš.) |
konec
HC ROBE Zubří
26:32
(12:14)
Talent tým Plzeňského kraje
Matěj Vybíral
HC ROBE Zubří | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
12 | B | M. Malina | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | Š. Mizera | 1/0 | 0 | 0 | ||
LK | J. Dobeš | 0/0 | 0 | 0 | |||
2 | P | J. Dokoupil | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | LS | M. Havran | 4/0 | 0 | 0 | ||
28 | LS | M. Hlinka | 4/0 | 0 | 1 | ||
24 | P | L. Hybner | 2/0 | 0 | 0 | ||
34 | P | I. Jirák | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | PK | M. Jurka | 1/0 | 1 | 0 | ||
26 | PS | D. Mazurek | 2/0 | 0 | 1 | ||
31 | LK | T. Mičkal | 8/3 | 0 | 0 | ||
99 | PK | B. Mizera | 2/0 | 0 | 0 | ||
21 | SS | D. Palát | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | PK | P. Přikryl | 1/0 | 1 | 0 | ||
13 | SS | Š. Souček | 1/0 | 0 | 0 | ||
9 | LS | R. Válek | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 26/3 | 2 | 2 | 2 | 0 | ||
Talent tým Plzeňského kraje | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | F. Herajt | 0/0 | 0 | 0 | ||
61 | B | K. Šmíd | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | SS | T. Bogdanić | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | J. Douda | 4/0 | 0 | 0 | ||
27 | PK | J. Chmelík | 4/0 | 0 | 0 | ||
24 | SS | L. Kaplan | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | PS | P. Linhart | 2/0 | 0 | 1 | ||
9 | SS | T. Nejdl | 1/0 | 0 | 1 | ||
77 | P | D. Režnický | 3/0 | 0 | 0 | ||
26 | LS | M. Říha | 1/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | J. Stehlík | 1/0 | 0 | 0 | ||
11 | LK | O. Šafránek | 2/0 | 0 | 1 | ||
66 | P | J. Šindelář | 1/0 | 0 | 1 | ||
13 | LS | M. Škvařil | 5/0 | 0 | 0 | ||
22 | SS | M. Tonar | 7/5 | 0 | 0 | ||
21 | LK | P. Vinkelhöfer | 1/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 32/5 | 0 | 2 | 4 | 0 |
HC ROBE Zubří:
Š. Mizera, Malina – B. Mizera, Jurka, Přikryl, Hybner, Dokoupil, I. Jirák, D. Mazurek, Hlinka, Souček, Mičkal, Palát, Havran, Válek, Dobeš.
Náhradníci:
Trenér:
Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Douda, T. Nejdl, Linhart, Šafránek, M. Škvařil, Bogdanić, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Kaplan, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Douda, T. Nejdl, Linhart, Šafránek, M. Škvařil, Bogdanić, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Kaplan, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hanák, Pavlíček
Diváci:
Nejvíce branek: Mičkal 8/3, Hlinka 4, Havran 4 – Tonar 7/5, Škvařil 5, Douda 4. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 5/3 – 5/5. Vyloučení: 2:4.