Kladno – Kolín 7:1 (kon.) | Vsetín – Šumperk 6:0 (kon.) | Havířov – Sokolov 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:3 (po pr.) | Jihlava – Prostějov 3:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)
HC Sparta Praha
Sobota 12.09.2020, 16:45 • enteria arena • Juniorská liga akademií • 4. kolo

Krásný zápas, který došel až do prodloužení rozhodl v čase 61:52 Andrej Adamec. V celém zápase předváděli brankáři jeden skvělý zákrok za druhým a drželi své týmy. (18:58:43)

61:52
    Sparta právě vstřelila branku!
    Krásná akce v podání Sparty. Prymula našel na levé tyči volného ANDREJE ADAMCE, který už zakončoval do prázdné branky – 2:3. Asistence: Patrik Prymula.

60:51
    Krásná individuální akce v podání Dynama mohla rozhodnout dnešní zápas. Další výborný zákrok si připsal Krbeček, když se roztáhl od tyče k tyči.

60:28
    O první střelu prodloužení se postaral Michal Klimo.

60:01

Po třetí třetině svítí na tabuli stav 2:2, ten odpovídá tomu, co jsme zatím ve třech třetinách viděli. Oba týmy se prezentují útočným hokejem, který musí přihlížející diváky bavit. Následuje prodloužení tři na tři, které začne po krátké přestávce.

60:00

59:45
    Obrovská šance v závěru pro Spartu! Borovička opět skvěle zasáhl, tentokrát vyrážečkou.

59:20
    Lichtag vyzkoušel pozornost Krbečka střelou od levého mantinelu. Sparťanský brankář byl pozorný a přikryl puk.

58:48
    Oddechový čas pro domácí. Vhazovat se bude před Krbečkem.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Puk mají na hokejkách hráči Sparty.

57:35
    Třetí třetina se pomalu blíží ke svému konci, což se také projevuje na obou týmech. Hra je teď daleko opatrnější, než byla po celou třetinu.

56:28
    Kaplan se teď nešťastně srazil ve středovém kruhu s Klimem, který po střetu zůstal ležet bez helmy na ledové ploše. Naštěstí to vypadá, že bude v pořádku.

55:12
    Adamec zkoušel individuálně projít přes Jelínka. Ten si jeho kličku pohlídal a zneškodnil útok.

54:01
    Kale Costa v obrovské šanci ztroskotal na výborném Krbečkovi, který se dokázal rychle přesunout k levé tyči a zneškodnit zakončení.

53:12
    Odehnal se krásně uvolnil na modré čáře a vystřelil. Jeho střelu přizvedl Štetka až do ochranné sitě.

52:16
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Michal Klimo ztratil puk ve středním pásmu, kde se ho zmocnil ONDŘEJ ROHLÍK a zakončením z úhlu překvapil Krbečka střelou nad lapačku – 2:2. Bez asistence.

51:11
    Nedělka založil útok, který sám zakončil. Jeho střela mířila vedle, ale Dynamo zůstává v obranném pásmu Sparty.

Filip Matoušek

Branky a nahrávky: 13. Rohlík (Šir), 53. Rohlík – 10. Prymula (Ducháč), 14. Zembol (Krupička, Prymula), 62. Adamec (Prymula)

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Kraus) – Tvrdík, Kubíček, Nedělka, Odehnal, Jelínek, Secký, Kaštánek, Chabada – Štetka, Lichtag, Pavlík, Costa, Kaplan, Paleček, Rohlík, Herčík, Šír
    HC Sparta Praha: Krbeček (Sluka) – Adamec, Vandírek, Tůma, Ducháč, Chvátal, Tomek – Prymula, Kulhánek, Klimo, Krupička, Straka, Mácha, Zembol, Václavík, Hauser, Konečný, Vágner, Theimer.