Kladno – Kolín 7:1 (kon.) | Vsetín – Šumperk 6:0 (kon.) | Havířov – Sokolov 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:3 (po pr.) | Jihlava – Prostějov 3:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
Berani Zlín
4:5 (1:2, 2:2, 1:0 - 0:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 12.09.2020, 12:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Juniorská liga akademií • 4. kolo

To bude ode mě pro dnešek vše. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího hokejového klání na shledanou! (15:22:36)

V dnešním utkání jsme viděli mnoho branek a k tomu ještě nájezdy. V 1. dějství dnešního zápasu měli navrch hosté, což šlo vidět i na stavu utkání po dvaceti minutách které bylo 1:2.
    Ve druhé třetině jsme byli svědky úplně jiného zápasu, kdy měli domácí otěže zápasu pevně ve svých rukou oni. I přesto ale dostali dva rychlé góly, které poslali domácího Synka na střídačku. Ve třetí třetině byla na domácích znát touha aspoň po vyrovnání. I díky jejich velkému tlaku v závěru se jim tato touha naplnila, když půl minuty před koncem vstřelil vyrovnávací branku Sebera. V prodloužení byli brankáři obou týmů pozorní a ani jeden z nich nepropustil kotouč za jejich záda díky čemuž museli zápas ukončit samostatné nájezdy. V těch vyhrála Dukla 3:1 a odváží si že Zlína dva body.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.

63:33
    Prodloužení se nám krátí a pokud nepadne žádný gól, tak tu budeme mít velmi napínavé nájezdy, ve kterých se může leccos stát.

62:22
    Hra je podle očekávání ze strany na stranu, nicméně k více střelám se zatím dostali hosté, na kterých je vidět více energie než na Beranech.

61:27
    Do první akce se dostala Dukla a hned z toho bylo přečíslení dva na jednoho. Tato akce skončila střelou, která ale pouze orazítkovala Šarmanovu tyč.

60:28
    Prodloužení zatím svědčí spíše domácím. K první střele se dostal Holík, který ale spíše jenom prověřil Krejčího pozornost.

60:01

Patrik Hlaváč

Branky a nahrávky: 19. Hrazdira (Martinec), 23. Sebera (Dřímal, Holík), 33. Martinec (Bednařík, Hradzira), 60. Sebera (Frömel) – 2. Barák (Juda, Brož), 8. Kravec (Zdarsa, Melenovský), 31. Doležal (Rauš, Pískač), 32. Nevšímal (Zdarsa, Rauš), rozh. náj. Juda