Kladno – Kolín 7:1 (kon.) | Vsetín – Šumperk 6:0 (kon.) | Havířov – Sokolov 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:3 (po pr.) | Jihlava – Prostějov 3:2 (kon.)
Rytíři Kladno
7:1 (2:1, 2:0, 3:0)
SC Marimex Kolín
Sobota 12.09.2020, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance liga • 1. kolo

To je ode mě dnes vše, přeji vám příjemný zbytek dne. (18:28:54)

Třetí třetina zápasu přinesla jen další góly Kladna. Po skončení oslabení, které si Rytíři přenesli z druhé třetiny, dal gól do odkryté sítě Tomáš Pitule. Ve 48. minutě přidal další trefu Kladna Marek Račuk a konečný výsledek stanovil v další minutě opět Tomáš Pitule. Kolín po tomto gólu vyměnil brankáře a mezi tři tyče se postavil Ondřej Martínek. Ten byl stoprocentní, za svá záda žádný gól nepustil, ale i tak zůstal výsledek stejný, tedy 7:1.

59:49
    Kolín má ještě poslední sekundy na to, aby upravilo skóre. Bude hrát přesilovou hru.

59:49
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Vševolod Sorokin – 2 min., sekání).

59:00
    Rytířům ujel puk do středního pásma a Kolínští se osvobozují.

58:37
    Bílek střílel z pravého kruhu, ale Martínek je zatím stoprocentní.

58:00
    Kladno si drží útočné pásmo a letící puk bezpečně kolínský brankář chytil do lapačky.

57:31
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Dominik Zumr – 2 min., hákování).

56:20
    Matyáš Filip měl také šanci navýšit, ale trefil gólmana pouze do ramene.

55:44
    Štěpán Bláha vystartoval po vyhraném vhazování, ale kolínský brankář byl připraven.

53:39
    Kozák vyzkoušel postřeh kladenského gólmana, ten ale byl úspěšný a podržel vystřelený puk v lapačce.

52:44
    Bláha přejel celé hřiště, přihrál Hajnému, který ale netrefil kolínskou branku.

50:43
    A další vyražený puk od Martínka, na kterého mířil Štochl.

49:37
    Od modré čáry nastřelil puk jeden z kladenských hráčů. Puk ale bezpečně chytil nový muž v bráně Ondřej Martínek do své lapačky.

48:34
    Střídání v týmu SC Kolín: ze hřiště odchází Martin Sejpal, přichází Ondřej Martínek.
    48:34 Tomáš PITULE - 7:1

48:34
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno je při chuti! Po necelé minutě navyšuje TOMÁŠ PITULE na 7:1. Asistence: Ondřej Mikliš.
    47:54 Marek RAČUK - 6:1

Anna Ardonová

Branky a nahrávky: 13. Račuk (Guman), 17. Kubík (Hlava, Plekanec), 24. Kubík (Plekanec, Frye), 27. Plekanec (Kubík), 42. Pitule (Hajný, Š. Bláha), 48. Račuk (Zelingr), 49. Pitule (Mikliš) – 12. Jankovský

Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – Kehar (A), Zelingr, Mikliš, Frye, V. Sorokin, Ticháček, Štochl – Melka, Plekanec (C), Kubík – Guman, Račuk (A), Bílek – Š. Bláha, Pitule, Hajný – Filip, Šapovaliv, Hlava.
    SC Marimex Kolín: Sejpal (49. O. Martínek) – Husa, Kukla, Blaha, Pýcha, Muška, Zdeněk – Jankovský (C), Šafránek, Z. Král (A) – L. Krejčík, Zumr, Síla – Mašín, Štohanzl, Petržilka – Kozák, Semirád, Němec.

Rozhodčí: Bejček, Valenta – Flegl, Beneš