Kladno – Kolín 7:1 (kon.) | Vsetín – Šumperk 6:0 (kon.) | Havířov – Sokolov 1:2 (kon.)
Poruba 2011 – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:3 (po pr.) | Jihlava – Prostějov 3:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
4:3 (3:1, 0:2, 0:0 - 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 12.09.2020, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 30. kolo

Já se s vámi z Kalich Areny loučím a u dalších přenosů na shledanou. (19:22:15)

Stadion v dramatickém utkání porazil Třebíč 4:3 po prodloužení. Hosté se dostali do vedení již ve 4. minutě, poté ale následovali tři rychlé domácí góly. Druhá třetina opět patřila hostům, kteří vyrovnali na 3:3 a ve třetí třetině jsme gól neviděli. Bod navíc Stadionu vystřelil Patrik Miškář.

61:36 Patrik MIŠKÁŘ - 4:3

61:36
    Litoměřice právě vstřelily branku!

Stadion získává bod navíc! Holý na sebe natáhl obránce a přihrál zcela volnému PATRIKU MIŠKÁŘOVI, který překonal Jekela přízemní střelou mezi betony. Asistence: Jan Holý a Martin Procházka.

61:07
    Po vyhraném vhazování poprvé může zaútočit i Horácká Slavia.

60:59
    Procházka si vybruslil až před Jekela, který předvedl skvělý zákrok a stále drží svůj tým.

60:41
    Válek se rozhodl raději vycouvat z útočného pásma a zakládá útok až od Krále.

60:07
    Vhazování vyhráli domácí, kteří hned míří vpřed.

60:01

Základní hrací doba vítěze nepřinesla, proto bude následovat pětiminutové prodloužení a případné nájezdy.

60:00

Dnešní utkání sleduje 650 diváků.

59:00
    Několik hráčů zašláplo kotouč v obranném pásmu Třebíče a rozhodčí hru vykázal do středního pásma.

57:26
    Úplně sám před Jekelem se zjevil Matěj Beran, kterému se ale z otočky nepodařilo překonat hostujícího brankáře.

56:03
    Velká šance Psoty, na kterého zívala odkrytá branka, domácí Poizl mu ale zablokoval hůl a překazil obrovskou šanci.

55:10
    Szathmáryho střelu zblokoval Jebavý, který ihned poslal kotouč do bezpečí a domácí čtveřice může vystřídat.

54:39
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Procházka – 2 min., krosček).

53:32
    Obrovská šance Kořenka! Hostující útočník se dostal do úniku, z bezprostřední blízkosti ale přestřelil branku.

Filip Hulín

Branky a nahrávky: 11. M. Beran (Kubíček, Jebavý), 13. Vitouch (Jánský), 14. Miškář (M. Beran, Koffer), 62. Miškář (J. Holý, Procházka) – 4. Bittner (Szathmáry, Vodný), 27. Krliš (Šťovíček, Furch), 39. Szathmáry (Šťovíček)

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (A. Beran) – J. Holý, Marcel, Poizl, Výtisk (C), Kubíček, Jebavý (A), Baláž – Procházka, Miškář, M. Beran (A) – P. Novák, Válek, Koffer – Jánský, Jícha, Vitouch – Toman, Hašek, Jindra.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Furch, Szathmáry, L. Chalupa, Vodička, V. Čejka, Kowalczyk, Valík – Vodný (A), Nedvídek (C), Šťovíček – Krliš, Bittner (A), Psota – Křehlík, Kořenek, Ferda – Michálek, Čížek, Vedral.

Rozhodčí: Petružálek, Jaroš – Bosák, Kokrment