Slovan Bratislava – Trnava 2:0 (kon.) | Nitra – Pohronie 3:1 (kon.) | Michalovce – Trenčín 1:1 (kon.)
Sereď – Žilina 3:2 (kon.) | Dunajská Streda – Ružomberok 3:2 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
1:1 (0:1)
AS Trenčín
Sobota 12.09.2020, 19:00 • Mestský futbalový štadión Michalovce • Niké liga • 6. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (20:55:44)

Svižnost, neutrálnost a nuda. Takto by se dal charakterizovat duel v Michalovcích. Závěr prvního poločasu vypadal lépe pro Trenčín, který nasměroval za třemi body Hamza Čataković. Ricardo Phillips však byl proti, když rozvlnil síť za Igorem Šemrincem a souboj skončil nerozhodně 1:1.

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 8:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 11:13.

90+2

90+1
    Šulek pod tíhou domácích hráčů zachraňoval situaci v šestnáctce odkopnutím míče za postranní čáru.

90
    Ve druhém poločase nastavuje hlavní rozhodčí dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Alejandro Mendez (MFK Zemplín Michalovce).

89
    Popovits zvládl zpracování míče uvnitř pokutového území. Pak předvedl střelu s falší. Igor Šemrinec byl ve správnou chvíli na správném místě.

88
    Phillips vybojoval ztracený míč zpět. Mendez centroval do vápna, ale Kountouriotis nezakončil.

87
    Utkání se blíží k samotnému konci. Tribuny se ještě nakonec snaží vyburcovat domácí hráče k závěrečnému nátlaku.

85
    Domácí tedy pár minut před koncem zápasu vyrovnávají na 1:1, i když doposud nepředváděli pohledný fotbal.

83
    Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Matej Trusa, přichází Adam Gríger.
    82. Ricardo Phillips (MIC) - 1:1

82
    Michalovce daly gól!
    Je vyrovnáno! Zmatek i špatné odkopnutí míče z pokutového území potrestal přízemní střelou RICARDO PHILLIPS. Jozef Majoroš měl tedy šťastnou ruku při střídání.

82
    Trusa už připravoval vzrušení pro diváky. Namísto střely následovalo zklamání. Kountouriotis si zasekl míč, který ihned získali hosté.

80
    Deset minut do konce a domácí musí zabrat. Je však vidět jejich nervozita, která je svazuje.

79
    Střídání v týmu MFK Zemplín Michalovce: ze hřiště odchází Igor Žofčák, přichází Christos Kountouriotis.

76
    Martin Kolesár si ideálně prsy zpracoval míč a pustil si ho před sebe do pokutového území. Selhal však při následné střele, protože neměla absolutně potřebnou razanci.

75
    Vysoký centr, směřující na hranici pětky, domácí sledovali a zlikvidovali. Těsně poté se k zákroku dostal brankář Marković.