FK Chrudim
2:2 (0:0)
Sparta Praha
Sobota 12.09.2020, 18:301. Futsal liga • 3. kolo

Zápas je u konce, dnes jsme vítěze nepoznali! Sparta Praha odváží z Chrudimi cenný bod poté, co dvakrát dokázala umazat jednogólové manka. O remíze se dá v kontextu celého zápasu mluvit jako o zaslouženém rozuzlení. Příjemný zbytek soboty přeje Petr Dejnožka. (20:07:12)

39:51
    Felipe jen těsně minul pravou šibenici!

39:49
    Jedenáct vteřin před koncem se chystá zajímavá standardka pro Chrudim! Beni Simitči za výrazné protesty vidí od rozhodčího Černého žlutou kartu.

39:37
    William napálil balon do Evertona, a tak na tahu bude pro změnu Sparta Praha.

39:17
    Míč v moci Chrudimi, která se snaží zvrátit duel na svoji stranu.

39:10
    Běží poslední minuta, trenér Felipe Conde si ještě bere oddechový čas.
    38:20 BRAHIMI - 2:2

38:20
    Sparta právě vstřelila branku!
    Gólová přestřelka v závěru zápasu pokračuje! Hra bez brankáře v podání hostí přinesla úspěch, Tušar našel před prázdnou brankou AZEMA BRAHIMIHO, který střelou do odkryté branky upravuje na 2:2!

37:16
    Felipe mohl přiblížit Chrudimi tři body, z vlastní půlky ale trefuje jen tyč!
    36:12 D. DROZD - 2:1

36:12
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Remízový stav však v Chrudimi vydržel pouhých čtrnáct vteřin! Domácí si berou ztracené vedení zpět na svoji stranu. Od levé postranní čáry si to až před branku namířil DAVID DROZD, který následně prudkou ranou pod břevno uklidil balon neomylně do sítě – 2:1!
    35:58 HRDINA - 1:1

35:58
    Jenže další útočná akce Pražanů přináší vyrovnání, z pravé strany se trefil ANTONÍN HRDINA – 1:1!

35:41
    Zatím hosté provozují jen variantu s Ondřejem Vahalou na půlící čáře.

35:13
    Sparta si bere time out a spřádá plány na hru bez brankáře při honbě za vyrovnáním!

35:08
    Následný pokus Pavla Drozda byl ještě nebezpečnější! Vahala tentokrát jen máchl rukou a ramenem odrazit balon nad břevno.

34:20
    Zvýšit chrudimské vedení mohl Pavel Drozd, který se objevil sám před Vahalou. Brankář Sparty ale rychle vyběhl a nechal se následně od chrudimského hráče nastřelit do hrudi!

33:43
    Po téměř čtrnácti minutách druhého poločasu přichází první faul, provinil se chrudimský Everton.

Petr Dejnožka

Branky: 28. D. Drozd (Koudelka), 37. D. Drozd (Koudelka) – 36. Hrdina (Vahala), 39. Brahimi (Tušar)

Karty:   4. Felipe (CHR) – 16. Angellott (SPA), 40. Simitči (SPA)

FK Chrudim: Litviněnko (Javorski) – Everton, Mužík, Mareš, Max (C), Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Malý, Balog, Felipe
    Sparta Praha: Vahala (C) (Plecitý) – Brazimi, William, Anggelott, Tušar, Hrdina, Křivánek, Vokoun, Slavík, Hudousek, Hora, Snop

Rozhodčí: O. Černý, Lasch – T. Vaněk