Karviná – Sparta 2:5 (kon.) | Zlín – Brno 3:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:1 (1:1)
FK Mladá Boleslav
Neděle 13.09.2020, 19:00 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA • 3. kolo

Pro dnešek je to z Plzně všechno. Děkujeme Vám za pozornost a přejeme hezký zbytek nedělního večera. (20:57:53)

Máme dobojováno a tři body nakonec zůstávají v Plzni. Po remízovém prvním poločase, ve kterém nejprve domácí poslal do vedení Beauguel, ale Viktorii vydrželo vedení jen jedenáct minut, když vyrovnal Mašek.

Ve druhém poločase hosté nebyli už pod takovým tlakem jako v prvním poločase, ale směrem na plzeňskou branku toho nedokázali mnoho vymyslet. Nakonec rozhodující moment utkání přišel v 74. minutě, kdy Ba Loua poslal centr do šestnáctky a Lukáš Hejda v pádu hlavou vstřelil rozhodující branku. Tento gól kvůli hraniční situaci s ofsajdovým postavením ještě sudí konzultoval s kolegou u videa, ale branku nakonec uznal. Hosté mohli vyrovnat vzápětí, ale Dominik Mašek z dobré pozice jen přestřelil a všechny body tak zůstávají na západě Čech.

90+3

90+3
    V poslední minutě avizovaného nastavení se k míči dostali hosté, ale jejich centr směrem na domácí branku nebyl zrovna ideálně zahraný.

90+2
    Plzeň to ještě zkouší, ale zatím bez výraznějšího úspěchu.

90+1
    Další z mnoha rohových kopů pro Plzeň, ale rozehrávka ani teď nebyla úspěšná.

90
    Nastavovat se budou ve druhé půli tři minuty.

90
    Kalvach znovu posílal míč do šestnáctky, jenže ani tentokráte nedošlo k žádnému zakončení mířícímu mezi tři tyče.

89
    Čermák z pravé strany odcentroval do vápna na nabíhajícího Kovaříka, před ním ale pro balón došel Mikulec.

88
    Na hrací ploše zůstal ležet Pernica, vypadá to zřejmě na křeč.

87
    Plzeň má kontrolu nad dnešním duelem a hosté se zatím nedokáží dostat k nějakému závěrečnému tlaku.

86
    Bucha na pravé straně hledal Kayambu, tato přihrávka zastavena.

85
    Čermák si nabíhal na centr, k míči se sice dostal, ale jen na chvíli než o něj přišel.

85
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Adriel D´Avila Ba Loua, přichází Joel Ngandu Kayamba.

83
    Další centr, který předvedl Ba Loua a následně se začal držet za nohu. Zřejmě další adept na střídání.

81
    Domácí kouč Guľa se snaží zvýšit útočnou sílu dvojitým střídáním. CHorý by se mohl hodit ve vzdušných soubojích, kterých ve druhé půli přibylo.

80
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jan Kopic, přichází Jan Kovařík.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jean-David Beauguel, přichází Tomáš Chorý.

80
    Dominik Mašek měl na kopačce možnost vyrovnání! Po centru z levé strany se ocitl sám na penaltovém puntíku, ale jeho rána míří nad!

79
    Limberský zkoušel svým typickým centrem najít Beauguela, ale neúspěšně.

Jakub Vais

Jan Picka

Branky: 21. Beauguel (Káčer), 74. Hejda (Ba Loua) – 32. Mašek (Budínský)

Karty:   64. Káčer (PLZ) – 62. Tatajev (MBL), 67. Túlio (MBL)

Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 18:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:12.
    FC Viktoria Plzeň: A. Hruška – M. Havel, Hejda, Pernica, Limberský (C) – Káčer (67. Bucha), Kalvach, Al. Čermák – Ba Loua (85. Kayamba), J. Kopic (80. J. Kovařík) – Beauguel (80. Chorý).
    Náhradníci: Staněk – Kayamba, Řezník, Chorý, J. Kovařík, Bucha, Brabec.

FK Mladá Boleslav: Mikulec – Zahustel, Jakub Klíma, Tatajev, Křapka, Mazáň (78. D. Ikaunieks) – Fulnek, Budínský (C), Túlio, Mašek – Drchal (78. Michal Škoda).
    Náhradníci: Šeda – Šimek, D. Ikaunieks, Michal Škoda, Stránský, Kulhánek, Douděra.

Rozhodčí: Orel – Kubr, Vaňkát

Diváci: 5 939