Dukla B – Hr. Králové B 1:6 (kon.) | Ml. Boleslav B – Velvary 4:1 (kon.) | Zápy – Pardubice B 2:1 (kon.)
FK Dukla Praha B
1:6 (0:2)
FC Hradec Králové B
Neděle 13.09.2020, 10:15 • SK Viktorie Jirny/tráva • Česká fotbalová liga (B) • 4. kolo

86
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku! Hosté přidávají ještě jednu branku! Jejím autorem je DENNY SAMKO

77
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku! Hradec se dočkal branky! Pokutový kop proměnil JAN VOBEJDA!

64
    Tým Dukla B právě vstřelil branku! Také domácí Dukla se dočkala alespoň čestného zásahu! Autorem branky je MAREK FÁBRY!

56
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku! O tři minuty později uštědřil Dukle další zásah MAREK KEJŘ! (12:13:19)

53
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku! Další branku Hradce Králové přidává JAN VOZÁB!

43
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku! Hostující celek přidává krátce před přestávkou druhou branku! Autorem branky je JOSEF LOCKER!

30
    Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku! Rezerva Hradce Králové se po půlhodině hry dostává do vedení! Autorem branky je TOMÁŠ SOKOL!

Tomáš Kubečka

Branky: 64. Fábry – 30. Sokol, 43. Locker, 53. Vozáb, 56. Kejř, 77. Vobejda, 86. Samko

FK Dukla Praha B: Kinský – Fišl (C), Fábry, Lauko (46. Hodek). Jeřábek, Hrubeš (58. Varačka), Mentberger (58. Čížek), Trávníček (58. Palacios), An (58. Březina), Studnička, Matoušek
    Náhradníci: Varačka, Hodek, Čížek, Palacios, Březina, Štovíček

FC Hradec Králové B: Mach – Locker, Sokol (48. Vozáb), Kejř (76. Zbořil), Vobejda (C), Kosař, Samko, Doležal, Bičiště (76. Zámečník), Chocholatý (70. Štěrba), Finěk
    Náhradníci: Štěrba, Zbořil, Podsadlo, Zámečník, Vozáb, Dunda

Rozhodčí: Paták – Hodek, Fencl