Lille – Méty 1:0 (kon.) | Angers – Remeš 1:0 (kon.) | Dijon – Brest 0:2 (kon.)
Lorient – Lens 2:3 (kon.) | Nîmes – Rennes 2:4 (kon.) | Monaco – Nantes 2:1 (kon.)
PSG – Marseille 0:1 (kon.)
FC Lorient
2:3 (1:2)
Racing Lens
Neděle 13.09.2020, 15:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

Racing Club De Lens vyhrává tento zápas 3:2. Domácím se podařilo utkání zdramatizovat, když v nastaveném čase snížili na jednu branku, proměnili pokutový kop. Lorient ale vyrovnat nedokázal. Body bere Lens. (16:56:53)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 2:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 20:16.

90+5

90+5
    To už probíhá poslední minuta nastaveného času. Domácí ještě vybojovali rohový kop. Quentin Boisgard (Lorient) jej bude rozehrávat.
    90+3. Yoane WISSA - 2:3

90+3
    Lorient právě vstřelil branku!
    Domácí celek se prosazuje a pokouší se ještě zdramatizovat zápas. Gól z pokutového kopu dává YOANE WISSA.
    90+2. Červená karta po 2. žluté

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Loïc Badé (Racing Club De Lens). Za faul v pokutovém území vidí hráč druhou žlutou a zápas pro něj končí.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Paul Nardi (Lorient) snadno zasahuje proti střílené přihrávce do vápna. Bude vykopávat od své branky.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Hostující celek drží hru daleko od své branky, kombinuje na polovině soupeře, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale na nějakou gólovou akci čeká.

86
    Hostující brankář bude nyní po útočném faulu rozehrávat na své polovině. Rozhodl se pro dlouhý centr.

85
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Ismaël Boura, přichází Issiaga Sylla.

84
    Jean-Louis Leca (RC Lens) vyběhl od své branky a chtěl pomoci spoluhráčům s rozehrávkou. Nakonec tak tak stihl odehrát míč před útočníkem.

82
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Houboulang Mendes, přichází Trevoh Chalobah.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase. Ke střele se nyní dostal jeden z hostujících hráčů, ale míč končí nad brankou. Vykopávat bude Paul Nardi.

79
    Žlutou kartu dostává Loïc Badé (Racing Club De Lens).

Jan Prošek

Branky: 13. Grbic (Wissa), 90+3. Wissa (pen.) – 31. G. Kakuta (pen.), 34. Medina, 63. Ganago (Sotoca)

Karty:   6. Boisgard (LOR), 30. Laporte (LOR), 45. Diarra (LOR), 67. Le Fée (LOR) – 49. Cahuzac (LNS), 79. Badé (LNS)   90+2. Badé (LNS)

FC Lorient: Nardi – H. Mendes (82. T. Chalobah), Laporte, Morel, Le Goff – Diarra (46. Abergel), Lemoine (74. Bozok), S. Marveaux (64. Le Fée) – Boisgard, Grbic, Wissa.
    Náhradníci: Dreyer – Abergel, Bozok, Fontaine, Hergault, T. Chalobah, Le Fée, Wadja, Monconduit.

Racing Lens: Leca – Gradit, Badé, Medina – Clauss (57. Michelin), Cahuzac (71. Perez), Doucouré, Boura (85. Issiaga Sylla) – G. Kakuta (71. Mauricio) – Sotoca, Jean (57. Ganago).
    Náhradníci: Faríñez – Banza, Fortes, Ganago, Mauricio, Michelin, Issiaga Sylla, Perez, da Costa.