Dallas – Vegas | 2:1 (kon.) | | | NY Islanders – Tampa | 1:4 (kon.) |
Ufa – Omsk | 3:2 (kon.) | | | Magnitogorsk – N.Novgorod | 3:1 (kon.) | | | Jaroslavl – Čeljabinsk | 2:1 (kon.) |
Soči – Kazaň | 0:4 (kon.) | | | Spartak Moskva – Minsk | 3:4 (po pr.) | | | Viťaz – Čerepovec | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Petrohrad – Nižněkamsk | 5:2 (kon.) |
UK Kings Prague – Engineers Prague | 6:5 (3:1 po s.n.) | | | BO Ostrava – HC UP Olomouc | 3:7 (kon.) |
Linz – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) |
po s.n. (2:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:1
(1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
Severstal Čerepovec
Adam Dořák
Branky a nahrávky:
3. Grebenščikov (Laričev, Malychin), ?. Varfolomejev – 3. Sizov (Dumbadze, Geraskin)
Rozhodčí: A. Lavrentjev, P. Ovčinnikov – A. Ponamarenko, E. Antonov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Kaspars Daugavinš (VTZ)
0:0 Jegor Morozov (CER)
2. série:
1:0 Pavel Varfolomejev (VTZ)
1:0 Vladislav Kodola (CER)
3. série:
2:0 Mattias Tedenby (VTZ)
2:0 Alexandr Petunin (CER)
4. série:
2:0 Svjatoslav Grebenščikov (VTZ)
2:0 Vadim Kudako (CER)
HC Viťaz Moskevská oblast:
I. Ježov (Kočetkov) – Jeřábek (A), Pylenkov, Hultström, Pautov, Golovkov (A), Borodkin, Vjačeslav – Danforth, Tedenby, A. Sjomin (C) – Daugavinš, Děrgačov, Varfolomejev – Laričev, Grebenščikov, Malychin – Smolin, Arťuchin, Bardakov – Mojsejev.
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – Provolněv, Vittasmäki, Lalonde, Kudako, M. Chabarov (A), Rogov, Sizov – Liška, Abdul, J. Jakovlev (C) – Vicharev, J. Morozov, Kodola – Vovčenko, Petunin, Kapustin – Geraskin (A), Dumbadze, A. Garejev – Čižikov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – Provolněv, Vittasmäki, Lalonde, Kudako, M. Chabarov (A), Rogov, Sizov – Liška, Abdul, J. Jakovlev (C) – Vicharev, J. Morozov, Kodola – Vovčenko, Petunin, Kapustin – Geraskin (A), Dumbadze, A. Garejev – Čižikov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: A. Lavrentjev, P. Ovčinnikov – A. Ponamarenko, E. Antonov
Diváci:
Jakub Jeřábek (Viťaz) – 0+0; 1 střela na branku; 4 trestné minuty; čas na ledě: 23:32
Jindřich Abdul (Čerepovec) – 0+0; 1 střela na branku; 2 trestné minuty; 1 hit; čas na ledě: 13:46
Adam Liška (Čerepovec) – 0+0; 1 střela na branku; 1 hit; čas na ledě: 19:22. (18:56:56)
Autorem vítězné branky je PAVEL VARFOLOMEJEV.