Ufa – Omsk 3:2 (kon.) | Magnitogorsk – N.Novgorod 3:1 (kon.) | Jaroslavl – Čeljabinsk 2:1 (kon.)
Soči – Kazaň 0:4 (kon.) | Spartak Moskva – Minsk 3:4 (po pr.) | Viťaz – Čerepovec 2:1 (2:0 po s.n.)

Československá stopa v utkání
    Jakub Jeřábek (Viťaz) – 0+0; 1 střela na branku; 4 trestné minuty; čas na ledě: 23:32

Jindřich Abdul (Čerepovec) – 0+0; 1 střela na branku; 2 trestné minuty; 1 hit; čas na ledě: 13:46
    Adam Liška (Čerepovec) – 0+0; 1 střela na branku; 1 hit; čas na ledě: 19:22. (18:56:56)

V samostatných nájezdech byl lepší domácí celek a po dvou proměněných nájezdech slaví plusový bod. Za Čerepovec se neprosadil ani jeden z hráčů!

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Viťaz Moskevská oblast.
    Autorem vítězné branky je PAVEL VARFOLOMEJEV.

4. série
    2:0
    Vadim Kudako nechal při nájezdu puk za sebou a Ježov ani nemusel zasahovat.

1:0
    Pavel Varfolomejev udělal kličku a našel skulinku u pravé tyčky.

1. série
    0:0
    Jegor Morozov v zakončení ztratil puk pod svou kontrolou.

1. série
    0:0
    Kaspars Daugavinš minul branku.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení měli více šancí k rozhodnutí domácí, kteří hráli i přesilovou hru. Avšak Vladislav Podjapolskij podržel svůj tým a o osudu tohoto zápasu musí rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    V poslední sekundě se ještě před branku prosmýkl Lalonde, ale ani on nedokázal rozhodnout!

64:15
    Již se nám odpočítává poslední minuta nastaveného času a nejspíše se dočkáme i samostatných nájezdů.

63:39
    Po ubránění oslabení se jeden z hráčů Čerepovce dostal do úniku, ale nepřekonal Ježova!

62:49
    Alexandr Děrgačov vystřelil z levé strany a ani nyní nevypadl z brankáře puk, tudíž nebyl prostor k dorážce, na kterou čekal hráč Viťazu.

62:27
    Čerepovec přežil i další přesilovou kombinaci, kdy puk končí u brankáře. Rozhodčí však vykazují hru do středního pásma.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 3. Grebenščikov (Laričev, Malychin), ?. Varfolomejev – 3. Sizov (Dumbadze, Geraskin)