West Brom – Leicester 0:3 (kon.) | Tottenham – Everton 0:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
0:1 (0:0)
Everton FC
Neděle 13.09.2020, 17:30 • Tottenham Hotspur Stadium, Londýn • Anglická Premier League • 1. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (19:26:44)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:7. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:7.

Je dobojováno a Everton se může radovat z výhry. Domácí nedokázali navázat na solidní výkon z prvního poločasu a ve druhém dějství si žádnou šanci nevytvořili. Naopak The Toffees udeřili v 55. minutě, kdy Digne z levé strany našel Calverta-Lewina a ten přesnou hlavičkou překonal bezmocného Llorise. Další dvě slibné střely měl Richarlison, nicméně ani jedna z nich se neujala.

90+5

90+4
    Domácí už všechny balony posílají do pokutového území, ale nikdo v bílém se zatím nedokázal dostat k zakončení.

90+3
    Alderweireld to zkusil vzduchem, ale jeho nákop skončil v rukavicích Pickforda.

90+2
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází James Rodríguez, přichází Tom Davies.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.

90
    Kean se hned probíjel přes defenzivu Spurs, ovšem proti několikanásobné přesile neměl šanci uspět.

89
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Dominic Calvert-Lewin, přichází Moise Kean.

88
    James Rodríguez doběhl nahrávku Doucourého, obehrál si dva hráče a poté přenesl hru na volného Calverta-Lewina. Kolumbijský záložník dnes hraje parádní zápas.

87
    Lucas Moura hledal nabíhajícího Sissoka, avšak jeho prudký pas doputoval až do náruče brankáře Evertonu.

86
    Hostující fotbalisté nyní vysoko napadají a daří se jim držet svého soupeře daleko od Pickfordovy brány.

85
    Pierre-Emile Höjbjerg sestřelil Richarlisona a může být rád, že z toho byla jen žlutá karta.

85
    Alderweireld zapomněl na Calverta-Lewina a ten dobře pálil z hranice šestnáctky. Lloris byl ale včas na svém místě a balon ztlumil ve svých rukavicích.

84
    Richarlison se odvážně vrhl mezi dva protihráče, jenže si ukousl až příliš velké sousto a o míč přišel.

83
    Kane se po centru Daviese prodral k další hlavičce. Nyní sice bránu trefil, nicméně Pickford si připsal naprosto rutinní zákrok.

82
    Do konce zápasu zbývá zhruba deset minut a Everton možná trochu překvapivě vede nad Tottenhamem 1:0. Uvidíme, zda se domácím povede s tímto mačem ještě něco udělat.

81
    Richarlison byl tentokráte rychle zdvojen a nakonec byl vytlačen na obrannou polovinu, kde raději předal balon Keanovi.