Benátky n/J – Jihlava 4:1 (kon.) | Kolín – Frýdek-M. 0:0 (odl.) | Prostějov – Třebíč 6:3 (kon.)
Ústí n/L – Poruba 2011 3:4 (0:3 po s.n.) | Kadaň – Slavia 0:0 (odl.) | Sokolov – Litoměřice 12:5 (kon.)
Šumperk – Havířov 2:3 (po pr.) | Kladno – Slavia 2:4 (kon.) | Kolín – Vsetín 3:0 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
AZ Havířov
Středa 16.09.2020, 18:00 • Škoda aréna • Chance liga • 2. kolo

54:23
    Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Stanislav Dosek – 2 min., hákování).

38:20
    Šumperk si zahraje přesilovku pět na tři. Alex Rašner si jede odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.

37:51
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Filip Seman – 2 min., podrážení).

34:02
    Šumperk jde od tří! Jiří Weintritt dostává dvě minuty za vysokou hůl.

32:41
    Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Jan Bernovský – 2 min., držení).

26:52
    Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Jiří Weintritt – 2 min., nedovolené bránění).

25:16
    Hosté jdou znovu do čtyř. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Ludvík Rutar.

22:48
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Ivan Lytvynov – 2 min., hákování).

18:36
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Ondřej Kachyňa – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Tadeáš Jaroš – 2 min., hrubost).

18:08
    Svou první přesilovou hru si zahrají také domácí. Petr Fridrich (HAV) si jede odpykat dvě minuty za podrážení.

07:37
    Domácí se v plném počtu dlouho nezdrželi. Daniel Kabelka (SUM) míří na trestnou lavici na dvě minuty za napadení.

05:20
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Přesilovou hru si zahrají hosté. Jiří Uhlík (SUM) si jede odsedět dvě minuty za nedovolené bránění.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 26. Kabelka (Tadeáš Král, Uhlík), 54. Tadeáš Král (Řezáč, P. Kratochvíl) – 28. R. Szturc (Adamský, Lytvynov), 47. L. Bednář (R. Szturc, Lytvynov), 65. R. Szturc (Mrkva)

DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa (Altrichter) – Kabelka, Gewiese, Nepokoj, Řezáč, Dosek, Věntus, Weintritt – Baláž, Milfait, Jaroš – P. Kratochvíl, Tadeáš Král, Bernovský – Hroch, Spratek, Uhlík – Krejčiřík, Scheuter, Kučera.
    AZ Havířov: Stezka (Daňa) – Kachyňa, L. Rutar, Rašner, Lytvynov, Chroboček, Dajčar, Ševěček – O. Procházka, F. Seman, Kotala – Adamský, L. Bednář, R. Szturc – Doktor, Cihlář, D. Sklenář – Fridrich, Maruna, Mrkva.

Rozhodčí: Doležal, Barek – Hanzlík, Zedník