Benátky n/J – Jihlava 4:1 (kon.) | Kolín – Frýdek-M. 0:0 (odl.) | Prostějov – Třebíč 6:3 (kon.)
Ústí n/L – Poruba 2011 3:4 (0:3 po s.n.) | Kadaň – Slavia 0:0 (odl.) | Sokolov – Litoměřice 12:5 (kon.)
Šumperk – Havířov 2:3 (po pr.) | Kladno – Slavia 2:4 (kon.) | Kolín – Vsetín 3:0 (kon.)

Kozlové právě vstřelili branku!
    Lukáš Krejčík vybojoval kotouč v obranném pásmě a přihrál DOMINIKU ZUMROVI, který si kousek popojel a trefuje prázdnou branku.. Tím potvrzuje dnešní vítězství Kozlů 3:0. Asistence: Lukáš Krejčík

58:30
    Zakázané uvolnění Kozlů.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Hosté hrají bez gólmana se 6 hráči v poli.

57:56
    Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, při čemž Lukáš Krejčík od levého kruhu prudce vypálil na branku Vsetína. David Gába podržel puk ve svých betonech.

55:31
    Jan Bartko z levého kruhu vystřelil na Sejpala, ale jeho pokus uhasil kolínský gólman svou lapačkou.

54:46

54:06
    Zakázané uvolnění Vsetína.

53:24
    Zdeněk Král úplně sám před Gábou, ale vsetínsý gólman si pohlídal všechny místa v brance a puk za zády nepustil.

51:39
    Roman Vlach znovu v krásné akci Valachů, ale nad Sejpalem ani tentokrát neuspěl.

51:10
    Ofsajd hostů posouzen jako úmyslný, vhazuje se před Gábou.

49:13
    Roman Vlach rychlou ranou vystřelil na Sejpala, ten svým ramenem puk odraží zpět do hry.

47:28
    Dominik Zumr poslal do samostatného úniku Luboše Kozáka, ale Gába jeho puk zachytil před kličkou pod svou lapačku.

47:15
    Jan Kloz dostal nabito do mezikruží a tvrdou ranou vstřelil kotouč na Martina Sejpala při čemž ho položil.

46:54

45:44

43:44
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Lubomír Štach – 2 min., držení).

42:52

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 11. Šafránek (Jankovský), 36. Husa (Šafránek), 60. Zumr (L. Krejčík)

SC Marimex Kolín: Sejpal (O. Martínek) – Husa, Kukla, Blaha, Muška, Zdeněk, Pýcha, Barták – Jankovský, Šafránek, Z. Král – L. Krejčík, Zumr, Petržilka – Mašín, Štohanzl, Síla – Semirád, Kozák.
    VHK ROBE Vsetín: Gába (Strmeň) – Hryciow, Smetana, Kudělka, Bartko, Štach, Jenáček, Ondračka – J. Kloz, Machač, Babka – Březina, Pechanec, Gorčík – Půček, R. Vlach, Rehuš – Hořanský, Šilhavý, Vítek.

Rozhodčí: Michal Dědek, Jiří Ondráček – Roman Zídek, Ondřej Polák