Perušič, Schweiner – Pristauz, Hörl | 0:0 (zruš.) | | | Dumek, Berčík – Doppler, Horst | 0:2 (kon.) |
Ludwigová, Kozuchová – Kubíčková, Kvapilová | 2:0 (kon.) | | | Hermannová, Sluková – Menegattiová, Orsiová | 2:0 (kon.) |
zrušeno
Perušič, Schweiner
(10)
|
0 |
0 |
||
Pristauz, Hörl
(23)
|
0 |
0 |
Vít Schück
Perušič, Schweiner:
Ondřej Perušič
Stát: Česká republika
Datum narození: 26.9. 1994
Věk: 25 let
Místo narození: Praha
Výška: 191 cm
Ruka: pravá
Pozice: polař
David Schweiner
Stát: Česká republika
Datum narození: 1.6. 1994
Věk: 26 let
Místo narození: Praha
Výška: 200 cm
Ruka: pravá
Pozice: blokař
Náhradníci:
Trenér:
Pristauz, Hörl:
Moritz Pristauz
Stát: Rakousko
Datum narození: 23.3. 1996
Věk: 24 let
Místo narození: Judenburg
Výška: 192 cm
Ruka: pravá
Pozice: polař
Julian Hörl
Stát: Rakousko
Datum narození: 4.3. 1992
Věk: 28 let
Místo narození: Saalfelden
Výška: 195 cm
Ruka: pravá
Pozice: blokař
Náhradníci:
Trenér:
Ondřej Perušič
Stát: Česká republika
Datum narození: 26.9. 1994
Věk: 25 let
Místo narození: Praha
Výška: 191 cm
Ruka: pravá
Pozice: polař
David Schweiner
Stát: Česká republika
Datum narození: 1.6. 1994
Věk: 26 let
Místo narození: Praha
Výška: 200 cm
Ruka: pravá
Pozice: blokař
Náhradníci:
Trenér:
Pristauz, Hörl:
Moritz Pristauz
Stát: Rakousko
Datum narození: 23.3. 1996
Věk: 24 let
Místo narození: Judenburg
Výška: 192 cm
Ruka: pravá
Pozice: polař
Julian Hörl
Stát: Rakousko
Datum narození: 4.3. 1992
Věk: 28 let
Místo narození: Saalfelden
Výška: 195 cm
Ruka: pravá
Pozice: blokař
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1993 (Alméria/ESP)
17. místo – Igor Stejskal, Michal Palinek
1994 (Alméria/ESP)
8. místo – Michal Palinek, Marek Pakosta
1995 (Saint-Quay-Portieux/FRA)
7. místo – Milan Džavoronok, Václav Fikar
1996 (Pescara/ITA)
1. místo – Michal Palinek, Marek Pakosta
7. místo – Igor Stejskal, Petr Chromý
13. místo – Milan Džavoronok, Václav Fikar
1997 (Riccione/ITA)
9. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
9. místo – Igor Stejskal, Petr Chromý
1998 (Rhodos/GRE)
4. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
9. místo – Přemysl Kubala, Michal Palinek
1999 (Palma de Mallorca/ESP)
9. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
25. místo – Petr Chromý, Dalibor Luska
2000 (Getxo/ESP)
5. místo – Martin Lébl, Michal Palinek
17. místo – Petr Chromý, Přemysl Kubala
17. místo – Milan Džavoronok, Marek Pakosta
2001 (Jesolo/ITA)
17. místo – Michal Bíza, Michal Palinek
2002 (Basilej/SUI)
bez české účasti
2003 (Alanya/TUR)
bez české účasti
2004 (Timmendorfer Strand/GER)
28. místo – Michal Bíza, Igor Stejskal
28. místo – Jaroslav Pavlas, Miroslav Svoboda
2005 (Moskva/RUS)
13. místo – Michal Bíza, Igor Stejskal
17. místo – Josef Beneš, Petr Beneš
2006 (Haag/NED)
13. místo – Michal Bíza, Přemysl Kubala
17. místo – Josef Beneš, Petr Beneš
2007 (Valencia/ESP)
17. místo – Robert Kufa, Pavel Rotrekl
17. místo – Přemysl Kubala, Jaroslav Pavlas
17. místo – Josef Beneš, Petr Beneš
2008 (Hamburk/GER)
7. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
2009 (Soči/RUS)
9. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
2010 (Berlín/GER)
19. místo – Jan Dumek, Martin Tichý
2011 (Kristiansand/NOR)
17. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
2012 (Scheveningen/NED)
17. místo – Petr Beneš, Přemysl Kubala
17. místo – Jan Dumek, Martin Tichý
2013 (Klagenfurt/AUT)
25. místo – Jan Hadrava, Robert Kufa
2014 (Cagliari/ITA)
25. místo – Jan Hadrava, Robert Kufa
25. místo – Jan Dumek, Přemysl Kubala
2015 (Klagenfurt/AUT)
9. místo – Přemysl Kubala, Jan Hadrava
2016 (Biel/SUI)
bez české účasti
2017 (Jurmala/LAT)
bez české účasti
2018 (Haag, Rotterdam, Utrecht, Apeldoorn/NED)
9. místo – Ondřej Perušič, David Schweiner
25. místo – Jan Dumek, Václav Berčík
2019 (Moskva/RUS)
5. místo – Ondřej Perušič, David Schweiner