Omonia Nikósie – CZ Bělehrad | 1:1 (4:2 po pen.) | | | Maccabi Tel Aviv – Dinamo Brest | 1:0 (kon.) | | | Karabach – Molde | 0:0 (5:6 po pen.) |
Ferencváros – Dinamo Záhřeb | 2:1 (kon.) | | | Midtjylland – Young Boys | 3:0 (kon.) |
Niederkorn – Willem II | 0:5 (kon.) | | | Hammarby IF – Lech Poznaň | 0:3 (kon.) | | | B36 Tórshavn – New Saints | 2:2 (5:4 po pen.) |
Rosice – Brno | 0:3 (kont.) | | | Ústí n/O – Zlín | 1:0 (kon.) | | | Hostouň – Mladá Boleslav | 0:1 (kon.) |
Aritma – Dukla Praha | 0:3 (kont.) | | | Vltavín – Příbram | 0:3 (kont.) | | | Vyškov – Slovácko | 0:3 (kont.) |
Petřkovice – Olomouc | 0:3 (kont.) | | | Domažlice – Ústí n. L. | 2:0 (kon.) | | | Hlubina – Karviná | 0:6 (kon.) |
Vysoké Mýto – Přepeře | 1:2 (kon.) | | | Povltavská – Táborsko | 0:3 (kont.) | | | Frenštát p/R – Ostrava | 0:4 (kon.) |
Znojmo – Líšeň | 0:3 (kont.) | | | Hlučín – Třinec | 0:3 (kont.) | | | Velvary – Bohemians 1905 | 0:2 (kon.) |
Motorlet – Chrudim | 0:3 (kont.) | | | Vel. Meziříčí – Prostějov | 0:3 (kont.) | | | Srbice – Vlašim | 0:3 (kont.) |
Český Brod – Chlumec n/C | 0:3 (kont.) |
PSG – Méty | 1:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Ostrava | 2:2 (7:6 po pen.) |
Mladá Boleslav – Ostrava | 1:0 (kon.) |
MFK Zvolen – Nitra | 0:5 (kon.) | | | R. Sobota – FC Košice | 0:7 (kon.) | | | Myjava – Trenčín | 0:2 (kon.) |
konec
MŠK Rimavská Sobota
0:7
(0:3)
FC Košice
Daniela Mesíková
Branky:
1. Turik, 18. Rendon, 45+1. Rendon, 53. Košuda, 53. Košuda, 60. Kim, 82. Karaš
Rozhodčí: Libiak – Poláček, Tůma
Diváci:
Karty: 56. Rubint (RSO)
Neproměněná penalta:
MŠK Rimavská Sobota:
Michálik – Balog, Mičuda, Fajčík, Suja, Kalmár, Juhász, Rubint, Halaj, Vargic (C), Zvara
Náhradníci: Gregor, Ľupták, Gáspár, Fadairo, Petrán, Šulek, Vasilko
Trenér:
FC Košice: Giertl – Kim, Matta, Rendon, Turik, Pavúk (C), Košuda, Kuc, Novák, Jonec, Liener
Náhradníci: Elexa, Kis, Ristovski, Karaš, Gáll, Sabol, Kira
Trenér:
Náhradníci: Gregor, Ľupták, Gáspár, Fadairo, Petrán, Šulek, Vasilko
Trenér:
FC Košice: Giertl – Kim, Matta, Rendon, Turik, Pavúk (C), Košuda, Kuc, Novák, Jonec, Liener
Náhradníci: Elexa, Kis, Ristovski, Karaš, Gáll, Sabol, Kira
Trenér:
Rozhodčí: Libiak – Poláček, Tůma
Diváci:
Zdroj: livestream.com/futbalnet
Zdroj: livestream.com/futbalnet
Zdroj: livestream.com/futbalnet
Zdroj: livestream.com/futbalnet
Zdroj: livestream.com/futbalnet
Zdroj: livestream.com/futbalnet
Zdroj: livestream.com/futbalnet
Zdroj: livestream.com/futbalnet
RIMAVSKÁ SOBOTA v prvom kole zdolala FK Jesenské 4:0 a v druhom kole vyradila FC 98 Hajnáčku. Po riadnom hracom čase sa zápas skončil nerozhodne 2:2, o postupujúcom rozhodovali pokutové kopy, v ktorých zvíťazila R. Sobota pomerom 8:7. R. Sobota je účastníkom III. ligy Stred, doposiaľ odohrala sedem zápasov a nachádza sa na siedmom mieste.
KOŠICE začali svoju púť Slovnaft Cupom až v druhom kole, OFK Olováry vyradili jednoznačným výsledkom 6:0. Košice figurujú v II. lige, momentálne im po šiestich odohraných zápasoch patrí tretia priečka.