Kazaň – Ufa 4:1 (kon.) | Kunlun – Jekatěrinburg 2:5 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 3:4 (po pr.)
Soči – Jaroslavl 0:0 (odl.) | Spartak Moskva – Petrohrad 0:2 (kon.) | Viťaz – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Red Star Kunlun
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Čtvrtek 17.09.2020, 18:00 • Arena Mytišči, Mytišči • KHL

53:12
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Třináctý útočník GEOFF PLATT zaznamenává druhý přesilovkový zásah v zápase. V gól přetavil výbornou nahrávku Vasilevského. Asistence: Alexej Vasilevskij a Vjačeslav Litovčenko.

45:15
    DENIS BODROV ještě před minutou seděl na trestné lavici, nyní posílá Jekatěrinburg do dvoubramkového vedení! Dvouminutový trest je mu rázem zapomenut. Bez asistence.

30:41
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Máme zaděláno na drama! Početní převahy vycházejí oběma týmům. Přes Wereka se kotouč dostal k DANNYMU KRISTOVI, třicetiletý útočník zapisuje svůj druhý gól v utkání. Asistence: Ethan Werek a Hunter Shinkarchuk.

22:44
    Avtomobilist dnes podruhé využívá přesilovku a odskakuje do dvoubrankového vedení! Důvěru dostal od trenéra třináctý útočník GEOFF PLATT, jenž se odměnil zásahem. Asistence: Pavel Dacjuk.

19:11
    Máme tu obrat ve skóre! Favorizovaný Jekatěrinburg posílá necelou minutu před koncem úvidní dvacetiminutovky kapitán PAVEL DACJUK. Asistence: Alexej Vasilevskij a Alexej Makejev.

07:12
    Je vyrovnáno! Ani Šimon Hrubec dnes neudrží čisté konto. Gregorij Bělousov našel nahrávkou najetého ANATOLIJE GOLYŠEVA, jenž rozvlnil síť za zády gólmana.

02:33
    Hokejisté Kunlunu jdou už ve třetí minutě do vedení! Spolupráce Američanů zafungovala, Lofquist nahrál na hůl DANNYMU KRISTOVI, jenž prostřelil Grosse.

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 3. Kristo (Lofquist), 31. Kristo (Werek, Shinkarchuk) – 8. Golyšev (Bělousov), 20. Dacjuk (Alexej Vasilevskij, Makejev), 23. Platt (Dacjuk), 46. D. Bodrov, 54. Platt (Alexej Vasilevskij, Litovčenko)

Red Star Kunlun: Hrubec (Šikin) – Chelios (A), Lofquist, Šustr (A), Starikov, Bondra, Gimajev – Kristo (C), Wellman, Shinkarchuk – Monachov, Šaporev, Nikolišin – Šachvorostov, Dugin, Werek – Maximov, Skvorcovs, Riche.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Gross (Jakub Kovář) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin (A), Ch. Genoway, Mamkin, Arzamascev, D. Bodrov (A), Salov – Makejev, Golyšev, Dacjuk (C) – Holland, Macek, Sexton – Bočarov, P. Kulikov, Bělousov – Protapovič, Ovčinnikov, Litovčenko – Platt.

Rozhodčí: Olenin, Lavrenťjev – Zacharenkov, Sadovnikov