Kazaň – Ufa 4:1 (kon.) | Kunlun – Jekatěrinburg 2:5 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 3:4 (po pr.)
Soči – Jaroslavl 0:0 (odl.) | Spartak Moskva – Petrohrad 0:2 (kon.) | Viťaz – Čeljabinsk 1:3 (kon.)

Československá stopa v utkání
    Do utkání nenastoupil žádný Čech ani Slovák (17:13:53)

Hosté nakonec přidali ve třetí třetině tři branky. Začalo to Landerovým uklizením kotouče do prázdné branky. Lander pak skóroval znovu, když opět do poloprázdné branky poslal kotouč v přesilovce po parádní nahrávce Kajumova. Na konečných 1:5 urpavil z trestného střílení Beljajev. Jaroslavl tak připsala další dva body a v tabulce KHL předskočila Petrohrad o jeden jediný bod.

59:43
    Hosté se ještě snažili o nějakou pohlednou kombinaci v útočném pásmu, ale tentokrát již neuspěli.

59:03
    Lokomotiv hned poté, co začaa hrát zase v pěti, vyhodila kotouč přes celé kluziště a zahrála icing.

59:01

58:47
    Jeden z hráčů Jaroslavle mířil na branku dokonce při oslabení, ale nedokázal zakončit.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:33
    Soči kombinuje v útočném pásmu, ale dnešní utkání má již jasně prohrané a podle toho taky kombinace vypadá.

57:01
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (André Petersson – 2 min., podrážení).
    55:02 Michail BELJAJEV - 1:5

55:02
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    MICHAIL BELJAJEV zvyšuje skvělým nájezdem na 1:5. kotouč nekompromisně poslal k levé tyčce, Krasikov neměl nárok zasáhnout.

54:35
    Ani jednomu z týmů se nyní nedaří přechod přes střední pásmo do toho útočného

53:45
    Probíhá poslední komerční pauza v tomto utkání.

52:12
    Alexejev naservíroval spoluhráči kotouč přímo před branku v akci dva na jednoho, jeho spoluhráč ale nezakončil.

51:45
    Ani tento útok domácím nevyšel. Při zpětném pasu totiž kotouč přeskočil modrou čáru.

50:58
    Soči nahodilo kotouč do útočné třetiny, ale následně hráči odjeli vystřídat.
    48:27 Anton LANDER - 1:4

48:27
    ANTON LANDER skóruje podruhé! Tentokrát využívá přesilovou hru. Přes brankoviště mu krásný kotouč naservíroval Kajumov a Lander už jen zakončil do odkraté části branky. Asistence: Artur Kajumov a Teemu Pulkkinen.

47:51
    Ani Marčenkova rána od modré čáry nakonec neuspěla proti skvěle připravenému brankáři Soči.

47:01
    Takčjov předvedl parádní individuální akci, z levého rohu kluziště si najel až před branku Krasikova, bekhendem zakončil, ale Krasikov střelu nakonec dokázal zneškodnit.

46:48
    Averin vypálil od mantinelu skoro od modré čáry. Rána nadělala Krasikovovi problémy, ovšem nakonec ji ruský brankář zkrotil.

46:18
    Vyloučení v týmu HK Soči (Jurij Alexandrov – 2 min., podrážení).

46:17
    Kovalenko mířil rychle do útočného pásma, před brankou chtěl předat na z druhé vlny dojíždějícího spoluhráče, ovšem místo toho kotouč poslal soupeři.

46:07
    Probíhá první reklamní přestávka této třetiny.

46:07
    Šmeljov vypálil z levého kruhu, ovšem s jeho ránou Pasquale neměl žádné problémy.

45:32
    Korškov nestihl dojet kotouč v útočném pásmu. Hosté vyhodili na zakázané uvolnění.

44:50
    Soči se dsotalo do útočného pásma, tam však vůbec nic nevybojovalo, ani nevystřelilo ba branku.

44:15
    Kraskovskij si krásně stáhl kotouč a zpoza obránce vyslal skrytou ránu, kterou musel Krasikov vyrazit ramenem.

43:38
    Pasquale musel zastavit za brankou kotouč, který rychle mířil k soupeřovi do přečíslení.

42:54
    Soči nedokázalo projít už potřetí přes střední pásmo. Soupeř skvěle napadá a rychle získla kotouč.
    41:11 Anton LANDER - 1:3

41:11
    Tak to bylo rychlé! Jaroslavl jde chvíli po začátku třetí třetiny do dvoubrankového vedení. ANTON LANDER využil odraženého puku, který se přímo k němu odrazil po zákroku Krasikova proti střele od modré čáry a uklidil ho do prázdné branky. Bez asistence.

40:52
    Hosté nahodili zajímavý kotouč do útočného pásma, ale nakonec ho tam nezachytili.

40:01
    Úvodní buly třetí třetiny vyhrála Jaroslavl.

40:01

Druhá třetina je minulostí. Narozdíl od té první jsme v ní neviděli žádnou branku. Ani velkých šancí se moc nenaskytlo. V posledních třech minutách domácí svírali soupeře v zámku v obranné třetině a Jaroslavl skoro ani nestačial střídat. I přes velký tlak ale Sochi nesrovnalo. Všechno je ještě ale otevřené a rozhodnout může klidně až třetí třetina.

40:00

39:42
    Soči uzavírá soupeře v pásmu už přes dvě minuty. Utahuje šrouby, ovšem stále moc nestřílí.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:43
    Soči kombinuje v útočném pásmu, jako by hrálo přesilovou hru. Ovšem do zakončení se dostává jen zřídka.

37:58
    Další parádní akce Soči nakonec taky nekončí brankou. Předávka přes brankoviště byla parádní, ovšem následná střela pohořela.

37:13
    Garajev si stáhl kotouč a parádně se zbavil obránce. Následně poslal přihrávku, kterou ale jeho spoluhráč před brankou nezachytil.

36:32
    Soči se po delší době zabydlelo v útočném psámu, kde si zatím hokejisté vyměňují kotouč.

35:46
    Pulkkinene se dostal k nečekané ráně z mezikruží. Poslal tvrdou bombu na Krasikova, ale neuspěl.

34:40
    Kraskovskij předával zleva do kruhu pro Peterssona, ovšem ten neuspěl a ani netrefil branku.

33:48
    Korškov mířil do útočného pásma až přespříliš rychle. Ofsajd, tak zní verdikt sudích.

33:28
    Hosté si poslali skvělý pas o mantinel, ale následně kotouč kvůli velmi špatné přihrávce na tři metry zase ztratili.

32:46
    Druhá reklamní pauza. Mezitím probíhají krátké úpravy ledu a čistění plexiskla v prostorách kamer.

32:45
    Tkačjov se snažil proháčkovat se k brance soupeře, ale zastavil ho jeden z pozorných obránců parádním bodyčekem.

31:36
    Galimov se dsotal ke střele poté, co před brankou Pasqualeho spadl hostující hráč s kotoučem. Galimov však svatyni Lokomotivu netrefil.

31:13
    Jaroslavl vyhazovala přes všechyn čáry, ale kotouč stihl dojet jeden z hráčů v modrém dresu, a tak se icing nepískal.

30:42
    Pulkkinen zkusil potáhnout kotouč a zamířil do ochranné sítě nad brankou domácích.

30:02
    Jeden z hlavních sudích se dostal do kontaktu s hráčem a byl smeten k zemi. Situaci bral ael s úsměvem.

29:48
    Tvrdá bomba Bělajeva od mantinelu mířila pouze na tyčku, odkud navíc kotouč Krasikov vyrazil.

29:07

28:51
    Krasikov si připsal další úspěšné zákroky proti nepříjemným dorážkám Bělajeva.

28:16
    Jeden z domácích nyní dokonce vyvezl kotouč až k brance soupeře.

28:01
    Soči opět vyhrazuje. Zatím v přesilovce brání parádně.

27:39
    Hosté vypálili, ale kotouč se od betonů Krasikova odrazil až na druhou stranu kluziště.

27:17
    Jaroslavl se okamžitě pustila do útoku. Krakikov ale pochytal několik střel a dorážek.

27:07
    Vyloučení v týmu HK Soči (Nikita Sedov – 2 min., nedovolené bránění).

26:07
    Točickij byl ve velké šanci, když mu zpoza branky kotouč na levý kruh přihrál spoluhráč. Ruský centr pálil na bližší tyčku, ale kanaďan v brance Jaroslavle se výtečně přesunul

25:40
    Máme tady první reklamní přestávku této třetiny.

25:16
    Lander pálil hned po buly, jenže kotouč namířil jen do hradby těl v modrých dresech.

25:06
    osipov zkusil tečovat kotouč před brankou Krasikova, ale nepodařilo se mu navést trajektorii puku do domácí branky.

24:41
    Lander nabídl kotouč spoluhráči před branku, ovšem ten ho nenašel.

24:07
    Glotov pálil z levého kruhu, ale Pasquale natáhl rukavici a kotouč v lapačce ukryl.

23:54
    Zmatky naopak ve svém brankovišti musel teď řešit Pasquale, který vyrazil snad tři dorážky.

23:32
    Tkačjov se objevil sám před brankou soupeře, ale tehnickou střelou na bližá tyčku neuspěl.

22:30
    Jaroslavl nahodila kotouč do pásma, ale nedostala se k němu a Soči rychle obrátilo hru.

21:43
    Na modré lajně se srazili domácí a hostující hráči. Oba spadli k zemi a z ledu vstávali velmi tvrdě.

21:14
    Soči kombinovalo v pásmu, ale pak puk ztratilo. Jaroslavl ze třetiny nedokázal vyhodit.

20:52
    Jaroslavl se do toho pustila zostra a zaměstnává soupeře rychlými výpady do útočného pásma.

20:01
    Úvodní buly druhé třetiny vyhrál domácí tým.

20:01

první třetina je za námi. Podle očekáváni vede Jaroslavl.Tasi první branknu připsala již v šesté minutě. Domácí pak dokázali kontrovat z přesilovky a začali hrát lepší hokej, jenže po chybě dovolili Lokomotivu opět jít do vedení a následně už si hosté náskok udrželi.

20:00

19:30
    Valencov se obtočil kolem branky a poslal střelu po ledu. S tou však kanadský gólman ve službách Jaroslavle problém neměl.

19:01
    Hosté v plném počtu. Přesilovka Soči zůstane nevyužita.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:57
    Rundblad vypálil ostrou ránu až od modré čáry. Jeho kotouč musel Pasquale opět podržet.

18:29
    Petkov dostal perfektní nabídku přímo před branku a okamžitě pálil, ovšem jeho ránu skryl ve výstroji Pasquale.

17:56
    Jaroslavl vyhodila kotouč a ubrala tak pár přesilovkových sekund soupeři.

17:17
    Domácí hráči kombinují v pásmu, ale zatím nenacházejí žádnou vhodnou pozici ke střřelbě.

17:01
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Denis Alexejev – 2 min., držení).

16:28
    Točickij si prošel až kolem třech hráčů, ovšem poslední obránce Jaroslavli mu puk vzal z hole ve chvíli, kdy už chtěl Točickij pálit.

15:52
    Další Kajumovova nabídka před branku, tu ale zneškodnil Krasikov svou holí.

15:31
    Kajumov se krásně obtočil kolem soupeře a následně nabídl kotouč před branku. Nikdo z jeho spoluhráč ho ale nedokázal doklepnout do branky.

14:50
    Nahození Jaroslavle do útočného pásma k ničemu nevedlo. Soupeř sebral kotouč a okamžitě obrátil hru.

13:48
    Čerepanov vyhodil kotouč ze třetiny, domácí ho okamžitě nahodii zpět, ale jednalo se o ofsajd a hra se tak opět přerušuje.

13:48
    Hru nám přeruší komerční pauza.

13:32
    Petkov byl za svou brankou sražen k zemi a následně soupeřem držen. Sudí to vůbec nebral v potaz a jasný faul tak neodpískal.

13:02
    Jaroslavl je při chuti a zásobuje Rafikova četnými střelami ze všech možných pozic.
    10:32 Rušan RAFIKOV - 1:2

10:32
    Krátce po polovině první třetiny už tady máme třetí branku! Lokomotiv se opět dostává dovedení. RUŠAN RAFIKOV zachytil volný kotouč, kterého si nikdo z domácích ve své třetině nevšimal. Následně si sjel do levého kruhu a vyslal krásnou ránu na pravou, vzdálenější, tyčku. Asistence: Denis Alexejev.

10:22
    Ohtamaa nahazoval kotouč od modré čáry, ovšem neuspěl. Jeho kotouč zlikvidoval Krasikov betonem.

09:48
    Domácí se dostli do přečíslení, ale šanci zazdili velmi špatno ufinální přihrávkou.

08:56
    Puk jednomu z domácích utekl otevřenými vrátky na střídačku. Kuriózní situace.

08:50
    Soči je nakopnuté vstřelenou brankou a bruslení týmu, stejně jako napadání, je nyní na úplně jiné úrovni, než ze začátku.
    06:45 Sergej ŠMELJOV - 1:1

06:45
    Soči právě vstřelilo branku!
    Domácí proměňují přesilovou hru! Krásná kombinace vedla ke svislému pasu zleva na pravý kruh, kde stál SERGEJ ŠMELJOV a ten okamžitě zakončil do v podstatě prázdné branky. Asistence: Nikita Tičickij a Ivan Volodin.

06:11
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jegor Korškov – 2 min., sekání).
    05:03 André PETERSSON - 0:1

05:03
    Jaroslavl se rychle ujímá vedení! Soči chybovalo po buly před Krasikovem a následně přihrálo kotouč ANDRÉU PETERSSONOVI, který ho z levé strany jednoduše uklidil za záda domácího gólmana. Bez asistence.

04:40
    Na druhé straně zkoušel dvakrát dorážet Pulkkinen, ale při obou pokusech trefil beton Krasikova.

04:17
    Nahození na branku Pasqualeho nebylo z nejpřesnějších a zamířilo mimo.

03:50
    Domácí skvěle napadali rozehrávku Jaroslavle před vlastním brankářem a byla z toho až nebezpečná střela, kterou ale Pasquale vytěsnil.

02:47

02:45
    Krasikov si připsal zákrok proti Marčenkově střele od modré čáry. Kotouč raději podržel.

02:18
    Lokomotiv se sanží kombinovat v útořném pásmu, ale nedaří se mu vyyslet jedinou kloudnou přihrávku.

01:44
    Jaroslavl dvakrát po sobě neudržela kotouč v útočné pásmu a musela si pro něj až k vlastnímu brankáři.

00:47
    Vyloučení v týmu HK Soči (2 min., David Rundblad – vyhození puku mimo hrací plochu).

00:01
    Úvodní buly úvodní třetiny vyhrálo domácí Soči.

00:01

HK Soči: Krasikov (Kulbakov) – Miščenko, Rundblad, Miromanov, J. Alexandrov (C), Pogorišnyj, Valencov, Sedov – Šmeljov, Točickij (A), Petkov – Ruděnkov (A), Rubcov, Glotov – Kolgotin, N. Kvartalnov, Volodin – A. Galimov, Kurbatov, Feoktistov – Garajev.

Lokomotiv Jaroslavl: Pasquale (Konovalov) – A. Marčenko, Rafikov, M. Osipov, Ohtamaa, Malyšev, Čerepanov, Savčenko, Ťutněv – J. Averin (A), Kraskovskij, A. Petersson – Pulkkinen, Lander (A), Kajumov – Korškov, V. A. Tkačov (C), Beljajev – Kovalenko, Alexejev, Iljenko.

Rozhodčí: Romasko, Frano – Parikov, Slavikovskij.

V žádném z těchto týmů nehraje ani jeden Čech nebo Slovák

LOKOMOTIV JAROSLAVL

Jaroslavl je opět na třetí pozici. Díky ne uplně nejlepší formě v posledních pěti zápasech (3 prohry) opět nabrala ztrátu na první CSKA, která tedy nyní činí 10 bodů. Navíc se propadla o bod i za druhý Petrohrad, který má o jeden bod navíc. Jaroslavl nastřílela třetí nejvyšší počet branek v konferenci – 144, druhý nejmenší počet pak dostala – 101.

HK SOČI

Soči letos opět nehraje vůbec dobře. Za 49 zápasů získalo pouhých 34 bodů a momentálně je až na desáté pozici v západní konferenci, na které pravděpodobně ligu i zakončí, jelikož na poslední Dinamo Riga má náskok 11 bodů, ale na devátý Viťaz má patnáct bodů ztrátu.Soči nedává ani moc branek, vstřelilo jich jen 103, což je druhý nejmenší počet z celé konference. Naopak jich obdrželo 162, taktéž druhý nejvyšší počet.

Daniil Miromanov – 25 bodů (9+16)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Utkání je odložené, náhradní termín zatím zveřejněný není. (18:07:19)

Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhne.

HK Soči prožívá velmi nepovedený vstup do ročníku. Po pěti zápasech je v Západní konferenci se třemi body na poslední pozici. Tým porazil pouze Čeljabinsk 3:2 v prodloužení. Bod získal za prohru v nájezdech 0:1 s Magnitogorskem. Soči nestačilo na CSKA Moskvu 2:3, Magnitogorsk 0:6 a Kazaň 0:4.

Lokomotiv Jaroslav prožívá povedený vstup do nového ročníku. Z prvních pěti zápasů tým vybojoval osm bodů, což znamená, že prohrál jen jednou. Nestačil na Petrohrad 2:4. Poradil si se Spartakem Moskvou 7:2, Chabarovskem 2:0, Dynamem Moskvou 3:2 a Čeljabinskem 2:1. Tým je na třetí pozici v Západní konferenci.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HK Soči a Lokomotiv Jaroslavl.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.