Kazaň – Ufa 4:1 (kon.) | Kunlun – Jekatěrinburg 2:5 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 3:4 (po pr.)
Soči – Jaroslavl 0:0 (odl.) | Spartak Moskva – Petrohrad 0:2 (kon.) | Viťaz – Čeljabinsk 1:3 (kon.)

Československá stopa v utkání
    Do utkání nenastoupil žádný Čech ani Slovák (17:13:53)

Hosté nakonec přidali ve třetí třetině tři branky. Začalo to Landerovým uklizením kotouče do prázdné branky. Lander pak skóroval znovu, když opět do poloprázdné branky poslal kotouč v přesilovce po parádní nahrávce Kajumova. Na konečných 1:5 urpavil z trestného střílení Beljajev. Jaroslavl tak připsala další dva body a v tabulce KHL předskočila Petrohrad o jeden jediný bod.

59:43
    Hosté se ještě snažili o nějakou pohlednou kombinaci v útočném pásmu, ale tentokrát již neuspěli.

59:03
    Lokomotiv hned poté, co začaa hrát zase v pěti, vyhodila kotouč přes celé kluziště a zahrála icing.

59:01

58:47
    Jeden z hráčů Jaroslavle mířil na branku dokonce při oslabení, ale nedokázal zakončit.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:33
    Soči kombinuje v útočném pásmu, ale dnešní utkání má již jasně prohrané a podle toho taky kombinace vypadá.

57:01
    Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (André Petersson – 2 min., podrážení).
    55:02 Michail BELJAJEV - 1:5

55:02
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    MICHAIL BELJAJEV zvyšuje skvělým nájezdem na 1:5. kotouč nekompromisně poslal k levé tyčce, Krasikov neměl nárok zasáhnout.

54:35
    Ani jednomu z týmů se nyní nedaří přechod přes střední pásmo do toho útočného

53:45
    Probíhá poslední komerční pauza v tomto utkání.

52:12
    Alexejev naservíroval spoluhráči kotouč přímo před branku v akci dva na jednoho, jeho spoluhráč ale nezakončil.

51:45
    Ani tento útok domácím nevyšel. Při zpětném pasu totiž kotouč přeskočil modrou čáru.