FK Kaisar – APOEL | 1:4 (kon.) | | | Ventspils – Rosenborg | 1:5 (kon.) | | | Renova – Hajduk Split | 0:1 (kon.) |
Ararat-Armenia – Fola | 4:3 (po pr.) | | | Astana – Budućnost Podgorica | 0:1 (kon.) | | | KF Teuta – Granada | 0:4 (kon.) |
Lincoln – Rangers | 0:5 (kon.) | | | KuPS – Slovan Bratislava | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Botoşani – Škendija | 0:1 (kon.) |
Bodö/Glimt – Žalgiris Vilnius | 3:1 (kon.) | | | Riteriai – Liberec | 1:5 (kon.) | | | Lokomotiv Plovdiv – Tottenham | 1:2 (kon.) |
Göteborg – Kodaň | 1:2 (kon.) | | | Neftçi Baku – Galatasaray | 1:3 (kon.) | | | Flora – Reykjavík | 2:1 (kon.) |
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar | 2:3 (po pr.) | | | Connah's Quay – Dinamo Tbilisi | 0:1 (kon.) | | | Djurgården – Europa | 2:1 (kon.) |
Hibernians – Fehérvár | 0:1 (kon.) | | | Laçi – Beer Ševa | 1:2 (kon.) | | | CSKA Sofia – BATE | 2:0 (kon.) |
Sfîntul Gheorghe – Partizan Bělehrad | 0:1 (po pr.) | | | OFI FC – Apollon Limassol | 0:1 (kon.) | | | Locomotive Tbilisi – Dynamo | 2:1 (kon.) |
Maccabi Haifa – Kajrat | 2:1 (kon.) | | | Escaldes – Dundalk | 0:1 (kon.) | | | FK Sileks – KF Drita | 0:2 (kon.) |
Shamrock – AC Milán | 0:2 (kon.) | | | Piast Gliwice – Hartberg | 3:2 (kon.) | | | Kukësi – Wolfsburg | 0:4 (kon.) |
Banja Luka – Rio Ave | 0:2 (kon.) | | | Aris Soluň – Kolos Kovalivka | 1:2 (kon.) | | | Standard – Bala Town | 2:0 (kon.) |
Mura – Aarhus | 3:0 (kon.) | | | Viking FK – Aberdeen | 0:2 (kon.) | | | Coleraine – Motherwell | 2:2 (0:3 po pen.) |
Linfield – Floriana | 0:1 (kon.) | | | Osijek – Basilej | 1:2 (kon.) | | | Dunajská Streda – Jablonec | 5:3 (po pr.) |
Servette – Remeš | 0:1 (kon.) | | | Bačka Topola – FCSB | 6:6 (4:5 po pen.) | | | Honvéd – Malmö | 0:2 (kon.) |
Marseille – Saint-Étienne | 0:2 (kon.) |
konec
Connah's Quay Nomads FC
0:1
(0:0)
FC Dinamo Tbilisi
Michal Hladký
Branky:
90+7. Gabedava (pen.)
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 2:7. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 21:16.
Rozhodčí: A. Durieux (LUX)
Diváci:
Karty: 37. Brass (CQU), 38. Owen (CQU), 45+4. Insall (CQU), 53. Farquharson (CQU), 70. Davies (CQU) – 46. Zaria (DTB), 64. Kimadze (DTB)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 2:7. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 21:16.
Connah's Quay Nomads FC:
Brass – Roberts, Farguharson, Disney, Davies – Dool, Owen, Edwards – Owens, Insall, Poole
Náhradníci:
Trenér:
FC Dinamo Tbilisi: Kvaschadze – Iašvili, Amoussou, Kobouri, Kimadze – Papava, Kardava – Oršula, Zaria, Kavtaradze – Gabedava
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
FC Dinamo Tbilisi: Kvaschadze – Iašvili, Amoussou, Kobouri, Kimadze – Papava, Kardava – Oršula, Zaria, Kavtaradze – Gabedava
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: A. Durieux (LUX)
Diváci:
Dinamo Tbilisi v dalším kole narazí na Klaksvik, tedy tým z Faerských ostrovů, jenž díky kontumaci tak nechvalně přešel v předkole Ligy mistrů přes Slovan Bratislava.