FK Kaisar – APOEL 1:4 (kon.) | Ventspils – Rosenborg 1:5 (kon.) | Renova – Hajduk Split 0:1 (kon.)
Ararat-Armenia – Fola 4:3 (po pr.) | Astana – Budućnost Podgorica 0:1 (kon.) | KF Teuta – Granada 0:4 (kon.)
Lincoln – Rangers 0:5 (kon.) | KuPS – Slovan Bratislava 1:1 (4:3 po pen.) | Botoşani – Škendija 0:1 (kon.)
Bodö/Glimt – Žalgiris Vilnius 3:1 (kon.) | Riteriai – Liberec 1:5 (kon.) | Lokomotiv Plovdiv – Tottenham 1:2 (kon.)
Göteborg – Kodaň 1:2 (kon.) | Neftçi Baku – Galatasaray 1:3 (kon.) | Flora – Reykjavík 2:1 (kon.)
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar 2:3 (po pr.) | Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 0:1 (kon.) | Djurgården – Europa 2:1 (kon.)
Hibernians – Fehérvár 0:1 (kon.) | Laçi – Beer Ševa 1:2 (kon.) | CSKA Sofia – BATE 2:0 (kon.)
Sfîntul Gheorghe – Partizan Bělehrad 0:1 (po pr.) | OFI FC – Apollon Limassol 0:1 (kon.) | Locomotive Tbilisi – Dynamo 2:1 (kon.)
Maccabi Haifa – Kajrat 2:1 (kon.) | Escaldes – Dundalk 0:1 (kon.) | FK Sileks – KF Drita 0:2 (kon.)
Shamrock – AC Milán 0:2 (kon.) | Piast Gliwice – Hartberg 3:2 (kon.) | Kukësi – Wolfsburg 0:4 (kon.)
Banja Luka – Rio Ave 0:2 (kon.) | Aris Soluň – Kolos Kovalivka 1:2 (kon.) | Standard – Bala Town 2:0 (kon.)
Mura – Aarhus 3:0 (kon.) | Viking FK – Aberdeen 0:2 (kon.) | Coleraine – Motherwell 2:2 (0:3 po pen.)
Linfield – Floriana 0:1 (kon.) | Osijek – Basilej 1:2 (kon.) | Dunajská Streda – Jablonec 5:3 (po pr.)
Servette – Remeš 0:1 (kon.) | Bačka Topola – FCSB 6:6 (4:5 po pen.) | Honvéd – Malmö 0:2 (kon.)
Connah's Quay Nomads FC
0:1 (0:0)
FC Dinamo Tbilisi
Čtvrtek 17.09.2020, 19:00 • Racecourse Ground (Wrexham) • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (21:10:45)

Je dobojováno! Dlouho to vypadalo, že se v základní hrací době branky nedočkáme. Aktivnější byli hosté, nicméně jejich snaha k ničemu nevedla. To se změnilo v poslední minutě nastavení, kdy Davies fauloval v pokutovém území a doslova daroval celku z hlavního města Gruzie vytoužený postup.

Dinamo Tbilisi v dalším kole narazí na Klaksvik, tedy tým z Faerských ostrovů, jenž díky kontumaci tak nechvalně přešel v předkole Ligy mistrů přes Slovan Bratislava.

Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 2:7. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 21:16.

90+8

90+7
    Dinamo právě vstřelilo branku! Je rozhodnuto! GEORGIJ GABEDAVA se z penalty nemýlil a posílá Dinamo do dalšího předkola!

90+6
    No tak to je obrovská rána pro domácí! Davies fauloval v pokutovém území, je tu penalta pro hosty!

90+5
    Střídání v týmu FC Dinamo Tbilisi: ze hřiště odchází Kavtaradze, přichází Klooster.

90+2
    Da Silva znova zakončoval, ani teď mu to nevyšlo. Vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení.

90
    Nad rámec základní hrací doby se ve druhém poločase odehraje pět minut.

87
    Střídání v týmu Connah's Quay FC: ze hřiště odchází Insall, přichází Williams.

84
    Zdá se, že si chtějí hosté vytvořit závěrečný tlak. Da Silva vystřelil, jenomže jen do jednoho z obránců soupeře.

81
    Střídání v týmu FC Dinamo Tbilisi: ze hřiště odchází Zaria, přichází Kapanadze.

80
    Hosté si míče moc neužili, Kobouri se totiž prezentoval nedovoleným zákrokem.

79
    Kavtaradzeho střela byla zablokována, následuje rohový kop pro gruzínský celek.

77
    Kavtaradze je v ofsajdu. Neuběhlo ani pár minut a stejného prohřešku se dopustil na druhé straně Insall.

74
    S každou minutou jsou domácí blíže prodloužení. A jak to bývá, tak se v něm může stát naprosto cokoliv.

71
    Dnes je to souboj brankářů. A zatím nerozhodný, a to i po pokusu Kavtaradzeho.

70
    Žlutou kartu dostává Davies (Connah's Quay FC).

69
    Desátou střelu Dinama v tomto klání měl na svědomí Kardava, ani jeho projektil ale síť nerozvlnil.

67
    Píská se ofsajd, ocitl se v něm domácí Farquharson.

66
    Owens se postavil k exekuci přímého volného kopu a ohrozil bránu soupeře, načež si Kvaschadze připsal další úspěšný zákrok.

64
    Žlutou kartu dostává Kimadze (FC Dinamo Tbilisi).

62
    Kavtaradze patří dnes k aktivnějším hráčům. To potvrdil i nyní, když k zákroku donutil brankáře soupeře.

61
    Insall se ocitl v ofsajdovém postavení, hrát můžou Gruzínci..

60
    Filipa Oršulu, jenž momentálně odstoupil z hrací plochy, si můžete pamatovat i z české ligy. Za Slovan Liberec si zahrál 20 utkání v nejvyšší soutěži.
    Zkušeností však má více, dva roky totiž působil i v akademii Manchesteru City.

59
    Střídání v týmu FC Dinamo Tbilisi: ze hřiště odchází Oršula, přichází Da Silva.

58
    Papava zastavil Edwardse jen za cenu nedovoleného zákroku, na což reagoval lucemburský rozhodčí hvizdem do píšťalky.

56
    Z rohového kopu Dinama Tbilisi nic nebylo. V týmu z hlavního města Gruzie pomalu začíná panovat nervozita.

53
    Žlutou kartu dostává Farquharson (Connah's Quay FC).

51
    Zaria fauloval Owena, domácí mají k dispozici přímý volný kop.

49
    Kardavova střela neměla ideální parametry, hrát tak mohou waleští fotbalisté.

47
    Akce domácího týmu je zastavena. Farquharson se ocitl v ofsajdu a praporek pomezního okamžitě vystřelil nahoru.

46
    Žlutou kartu dostává Zaria (FC Dinamo Tbilisi).

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:07.

V prvním poločase jsme se branky nedočkali. Podle předpokladů mají více ze hry hostující fotbalisté, svou aktivitu však přetavili pouze v jednu gólovou šanci. Kimadze trefil tyč, na ty se ale nehraje, a tak se musí Dinamo ještě hodně snažit, aby si neuřízlo ve Walesu ostudu.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+7

45+4
    Insall fauloval Amoussoua a obdržel žlutou kartu. Dinamo má k dispozici přímý volný kop.

45+3
    Poslední minuty nám nabízí nejakčnější fotbal v prvním poločase. Na druhé straně střílel Kardava, avšak minul prostor mezi třemi tyčemi.

45+2
    No a Velšané nekončí! Po rohovém kopu hlavičkoval Poole, ani on se ovšem autorem úvodní branky nestal.

45+1
    První střelu na bránu si konečně připsali i domácí. Své štěstí zkusil Insall, nicméně Kvaschadze byl pozorný.

45
    Tak tohle je pořádná porce času! Nad rámec základní hrací doby se v prvním poločase bude nastavovat šest minut.

40
    A je to právě Owen, jenž nyní zablokoval střelu soupeře. Vypadá to, že se do kabin půjde za vyrovnaného stavu.

38
    Žlutou kartu dostává Owen (Connah's Quay FC).

37
    Žlutou kartu dostává Brass (Connah's Quay FC).

36
    Ani další standardní situace branku nepřinesla. Gabedava vystřelil mimo.

34
    Po centru od rohového praporku se ke střele dostal Kavtaradze, jehož pokus byl sražen na další rohový kop.

31
    Zatímco Tbilisi vystřelilo hned pětkrát, tak Connah's Quay FC na svůj první pokus ještě čeká. Nutno dodat, že podobný průběh se očekával.

29
    Z něco nic nebezpečnějšího nebylo. To na druhé stráně vzápětí pálil Zaria, jenomže minul.

27
    Předchozí akce mohla posloužit jako zvednutý ukazováček pro waleský tým. Ten se teď vydal do útoku a vybojoval rohový kop.

25
    A hosté mohli jít do vedení! Kimadze byl neskutečně blízko, jeho zakončení totiž zastavila až konstrukce brány!

24
    FC Dinamo Tbilisi je historicky nejúspěšnějším gruzínským klubem. Tamní nejvyšší soutěž ovládlo hned v 18 sezonách.

22
    Slovenský legionář Oršula byl faulován Robertsem, míč tak putuje zpět na kopačky týmu z hlavního města Gruzie.

20
    Zaria nikam Owena nepustil, nicméně to bylo za cenu faulu. Rozehrávat bude nejspíše Davies.

18
    Na hrací ploše se nic zajímavějšího neděje. Stále tak čekáme na první branku, což hraje do karet domácímu outsiderovi.

15
    Po rohu Zarii následovala další střela, ani Kavtaradze ale nepropálil obranu soupeře.

14
    Kavtaradze pálil, jeho pokus byl ale zablokován. Dinamo bude zahrávat rohový kop.

12
    Hráči Connah's Quay FC příliš nestíhají. To se promítá do počtů faulů, kterých waleští fotbalisté páchají opravdu nadměrné množství.

8
    K rozehrání přímo volného kopu se odhodlal Zaria. A nyní si činnost může vyzkoušet znova, Edwards totiž fauloval Kardava.

7
    Farquharson fauloval pronikajícího Gabadeva, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.

5
    S míčem hrají podle předpokladu domácí hráči. Drží balón na svých kopačkách a snaží se přejít směrem vpřed.

1

Connah's Quay FC: Brass – Roberts, Farguharson, Disney, Davies – Dool, Owen, Edwards – Owens, Insall, Poole

FC Dinamo Tbilisi: Kvaschadze – Iašvili, Amoussou, Kobouri, Kimadze – Papava, Kardava – Oršula, Zaria, Kavtaradze – Gabedava

Rozhodčí: A. Durieux (LUX).

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Dinamo nedalo v Erovnuli Lize ostatním týmům z hlavního města Gruzie (Saburtalo, Lokomotiv) šanci a po několika letech znovu okusilo, jaké to je získat titul.
    Nicméně v předkole Ligy mistrů zklamalo. V roli favorita Tbilisi nestačilo na albánskou Tiranu a prohrálo 0:2. Historicky nejúspěšnější gruzínský klub tak čeká reparát, ve kterém pokud neuspěje, tak uvnitř klubu určitě nezůstane kámen na kameni.

Connah's Quay FC

Překvapení minulého ročníku welšské nejvyšší soutěže. Connah's Quay FC narušil osmiletou dominanci The New Saints a postoupil do kvalifikace o Ligu Mistrů. Podle předpokladů ostrovní trpaslík nestačil na Sarajevo, když prohrál 0:2.
    A i dnes bude obrovským překvapením, pokud předkolo dopadne jiným výsledkem než výhrou pro gruzínský celek. Vždyť takový hostující Levan Charabadze má podle webu Transfermarkt větší hodnotu než celý kádr Connah's Quay FC dohromady!

Vítám vás u druhého předkola Evropské ligy, ve kterém proti sobě nastoupí celky Connah's Quay FC a FC Dinamo Tbilisi. Zápas, z jehož průběhu vám poskytnu textový přenos, má naplánovaný začátek na 19:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.