FK Kaisar – APOEL 1:4 (kon.) | Ventspils – Rosenborg 1:5 (kon.) | Renova – Hajduk Split 0:1 (kon.)
Ararat-Armenia – Fola 4:3 (po pr.) | Astana – Budućnost Podgorica 0:1 (kon.) | KF Teuta – Granada 0:4 (kon.)
Lincoln – Rangers 0:5 (kon.) | KuPS – Slovan Bratislava 1:1 (4:3 po pen.) | Botoşani – Škendija 0:1 (kon.)
Bodö/Glimt – Žalgiris Vilnius 3:1 (kon.) | Riteriai – Liberec 1:5 (kon.) | Lokomotiv Plovdiv – Tottenham 1:2 (kon.)
Göteborg – Kodaň 1:2 (kon.) | Neftçi Baku – Galatasaray 1:3 (kon.) | Flora – Reykjavík 2:1 (kon.)
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar 2:3 (po pr.) | Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 0:1 (kon.) | Djurgården – Europa 2:1 (kon.)
Hibernians – Fehérvár 0:1 (kon.) | Laçi – Beer Ševa 1:2 (kon.) | CSKA Sofia – BATE 2:0 (kon.)
Sfîntul Gheorghe – Partizan Bělehrad 0:1 (po pr.) | OFI FC – Apollon Limassol 0:1 (kon.) | Locomotive Tbilisi – Dynamo 2:1 (kon.)
Maccabi Haifa – Kajrat 2:1 (kon.) | Escaldes – Dundalk 0:1 (kon.) | FK Sileks – KF Drita 0:2 (kon.)
Shamrock – AC Milán 0:2 (kon.) | Piast Gliwice – Hartberg 3:2 (kon.) | Kukësi – Wolfsburg 0:4 (kon.)
Banja Luka – Rio Ave 0:2 (kon.) | Aris Soluň – Kolos Kovalivka 1:2 (kon.) | Standard – Bala Town 2:0 (kon.)
Mura – Aarhus 3:0 (kon.) | Viking FK – Aberdeen 0:2 (kon.) | Coleraine – Motherwell 2:2 (0:3 po pen.)
Linfield – Floriana 0:1 (kon.) | Osijek – Basilej 1:2 (kon.) | Dunajská Streda – Jablonec 5:3 (po pr.)
Servette – Remeš 0:1 (kon.) | Bačka Topola – FCSB 6:6 (4:5 po pen.) | Honvéd – Malmö 0:2 (kon.)
KF Laçi
1:2 (0:0)
Hapoel Beer Ševa
Čtvrtek 17.09.2020, 19:00Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

1
    Kabha faulvoal v souboji domácího hráče. Teco byl tím, kdo odnesl tvrdý zákrok. Míč mají domácí.

2
    Domácí fotbalisté začali aktivně, do střelecké pozice se dostal Xhixha, ale jeho rána končí vedle branky.

4
    Sledujeme klidnější úvod zápasu, ani jeden celek se zatím nedostal do střelecké pozice.

5
    Mírnou převahu nyní mají fotbalisté Hapoelu, kteří oblékli dnes červené dresy, domácí hrají ve tmavém.

6
    Hostující Acolatse si počínal příliš důrazně v souboji o míč, fauloval Deliu.

7
    Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, Laci se pokoušelo dostat do střelecké pozice, ale Selmani porazil přihrávku na spoluhráče.

9
    Dvě velmi podobné situace v obou soubojích o míč domácí Turkaj fauloval svého soupeře.

10
    Úvodních deset minut hry je pryč, na nějakou výraznější šanci momentálně čekáme.

12
    Dadia fauloval soupeře, a tak budou rozehrávat domácí hráči poblíž půlící čáry.

13
    Sherri musel zasahovat proti střele z velké dálky, dokázal si poradit se zakončením z volného kopu.

15
    Jednu jedinou střelu na branku jsme viděli v prvních patnácti minutách.

16
    Kabha se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu výborně vyrazil domácí brankář. Rána z velké dálky byla nepříjemná, ale obránci následně dostali míč do bezpečí.

16
    Jeden z hráčů byl ošetřovaný na polovině hrací plochy.

18
    Acolatse si v souboji jeden na jednoho pomohl nedovoleným zákrokem, fauloval Teca.

20
    Laci hraje na polovině hrací plochy, pokouší se něco vymyslet po rychlém přechodu na útočnou část hrací plochy.

21
    Shwiro se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná.

22
    Acolatse vybojoval rohový kop pro své spoluhráče.

24
    Domácí tým vybojoval rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

27
    Sallalich se propracoval do střelecké pozice. Rána hostujícího celku končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.

28
    Yosefi se dostal do zakončení, jeho rána končí vedle branky, následně hosté vybojovali rohový kop.

30
    Půlhodina hry je pryč, na nějakou výraznější šanci zatím čekáme.

31
    Josué rozehrává hostující rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

33
    Žlutou kartu dostává Deliu (KF Laçi).

34
    Acolatse se dostal k zakončení, ale ani on nedokázal přesněji trefit branku.

37
    Nyní domácí celek zlepšil hru, začal hrát přímočařeji, Deliu vybojoval a následně rozehrával rohový kop.

37
    Nwabueze si v souboji s Levitou počínal nedovoleně, a tak mu sudí píská faul. Míč mají hosté.

40
    Registrujeme další střelecký pokus, tentokrát Hapoelský Josué zkoušel ohrozit branku z dobré pozice, branku ale minul.

43
    Deliu zakončoval, ale jeho rána končí vedle branky. Levita zasahovat vůbec nemusel.

45
    Dostáváme se do poslední minuty v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

45+1
    Jedna minuta se bude nastavovat.

45+1

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

Jednu jedinou střelu na branku jsme viděli v prvním poločase. Vyslal ji hostující celek, domácí gólman byl pozorný. Po poločase platí bezbrankový stav.

46

46
    Střídání v týmu KF Laçi: ze hřiště odchází Shehu, přichází Marku.
    Střídání v týmu KF Laçi: ze hřiště odchází Marku, přichází Rapo.

47
    Lushkja v osobním souboji fauloval, rozehrávat se tak bude hostující tým.

50
    Žlutou kartu dostává Xhixha (KF Laçi).

52
    Hraje se zejména na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není.

53
    Lushkja to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se propracovat nedokázal.

55
    Hostující celek se pohybuje na útočné polovině, pokouší se něco vymyslet, ale zatím na střelu čeká.

59
    Laçi právě vstřelilo branku!
    Z ničeho nic se dostává domácí celek do vedení, elegantně patičkou se z bezprostřední pozice prosazuje obranou nedostatečně pokrytý KYRIAN NWABUEZE.
    59. Kyrian NWABUEZE - 1:0

61
    Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Shwiro, přichází Varenne.
    Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Yosefi, přichází Agudelo Velasquez.

63
    Hapoel se pokouší něco vymyslet na útočné polovině a vyrovnat, ale zatím se hráči v červeném do výraznější šance nedostali.

65
    Josué rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, a pak Varenne zakončoval vedle branky. Vykopávat bude brankář Sherri.

68
    Hosté rozehrávali další roh, Josué centroval před branku, ale obrana si poradila.

70
    Teco dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, Teco fauloval v osobním souboji Kabhu.

72
    Sherri vykopával od své branky, rozhodl se pro výkop až na útočnou část hrací plochy.

74
    Střídání v týmu Hapoel Be'er Sheva FC: ze hřiště odchází Sallalich, přichází Hatuel.

76
    Teco fauloval soupeře, rozehrávat tak budou hostující fotbalisté.

77
    Aktivně hrající Hapoel vybojoval rohový kop.

79
    Hatuel se propracoval do střelecké pozice, jeho zakončení zastavil brankář Sherri.

80
    Žlutou kartu dostává Nwabueze (KF Laçi). Domácí hráč fauloval Agudela Velasqueze, za což vidí kartu.

81
    Kabha se dostal do střelecké pozice, jeho pokus končí vedle branky.

83
    Tentokrát to byl Agudelo Velasquez, kdo si pomohl nedovoleně. Sudí mu píská faul. Míč pro domácí.

84
    Dostáváme se do finální fáze zápasu, domácí celek vede o jednu branku a míří za postupem.

86
    Hostující celek kombinuje na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet.

86
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Deliu (KF Laçi).Domácí hráč fauloval Jusuého, za což vidí druhou žlutou a červenou.
    86. Červená karta po 2. žluté

88
    Z volného kopu pálil Josué, jehož pokus končí těsně vedle branky.

89
    Střídání v týmu KF Laçi: ze hřiště odchází Nwabueze, přichází Malota.

90+1
    Šest minut uvidíme navíc.

90+1
    Hapoel Sheva právě vstřelil branku!Hostující celek dokázal v samotném závěru poločasu vyrovnat. Z pokutového území poslal míč do brány nepokrytý AGUDELO VELASQUEZ.
    90+1. Agudelo VELASQUEZ - 1:1

90+2
    Goldberg minul branku.

90+3
    Hapoel Sheva právě vstřelil branku! Obrovská radost na straně Hapoelu. Tým se znovu prosazuje a dostává se rázem do vedení. Z bezprostřední blízkosti se u tyče prosazuje GAETAN VARENNE. Míč domácí brankář minul, a pak hráč zakončoval do prázdné branky.
    90+3. Gaetan VARENNE - 1:2

90+6
    Žlutou kartu dostává Lushkja (KF Laçi).

90+6
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme ale aktivní hru hostujícího celku.

90+6

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 2:8. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 18:13.

Hapoel Be'er Sheva postupuje díky skvělému závěru zápasu do dalšího kola, domácí dohrávali zápas v deseti a inkasovali v posledních šesti minutách dva góly. Důrazná koncovka a trpělivá hra přinesla Hapoelu úspěch. (21:00:20)