FK Kaisar – APOEL 1:4 (kon.) | Ventspils – Rosenborg 1:5 (kon.) | Renova – Hajduk Split 0:1 (kon.)
Ararat-Armenia – Fola 4:3 (po pr.) | Astana – Budućnost Podgorica 0:1 (kon.) | KF Teuta – Granada 0:4 (kon.)
Lincoln – Rangers 0:5 (kon.) | KuPS – Slovan Bratislava 1:1 (4:3 po pen.) | Botoşani – Škendija 0:1 (kon.)
Bodö/Glimt – Žalgiris Vilnius 3:1 (kon.) | Riteriai – Liberec 1:5 (kon.) | Lokomotiv Plovdiv – Tottenham 1:2 (kon.)
Göteborg – Kodaň 1:2 (kon.) | Neftçi Baku – Galatasaray 1:3 (kon.) | Flora – Reykjavík 2:1 (kon.)
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar 2:3 (po pr.) | Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 0:1 (kon.) | Djurgården – Europa 2:1 (kon.)
Hibernians – Fehérvár 0:1 (kon.) | Laçi – Beer Ševa 1:2 (kon.) | CSKA Sofia – BATE 2:0 (kon.)
Sfîntul Gheorghe – Partizan Bělehrad 0:1 (po pr.) | OFI FC – Apollon Limassol 0:1 (kon.) | Locomotive Tbilisi – Dynamo 2:1 (kon.)
Maccabi Haifa – Kajrat 2:1 (kon.) | Escaldes – Dundalk 0:1 (kon.) | FK Sileks – KF Drita 0:2 (kon.)
Shamrock – AC Milán 0:2 (kon.) | Piast Gliwice – Hartberg 3:2 (kon.) | Kukësi – Wolfsburg 0:4 (kon.)
Banja Luka – Rio Ave 0:2 (kon.) | Aris Soluň – Kolos Kovalivka 1:2 (kon.) | Standard – Bala Town 2:0 (kon.)
Mura – Aarhus 3:0 (kon.) | Viking FK – Aberdeen 0:2 (kon.) | Coleraine – Motherwell 2:2 (0:3 po pen.)
Linfield – Floriana 0:1 (kon.) | Osijek – Basilej 1:2 (kon.) | Dunajská Streda – Jablonec 5:3 (po pr.)
Servette – Remeš 0:1 (kon.) | Bačka Topola – FCSB 6:6 (4:5 po pen.) | Honvéd – Malmö 0:2 (kon.)
po penal. (0:3)
Coleraine FC
2:2 (0:2)
Motherwell FC
Čtvrtek 17.09.2020, 20:30Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání 2. předkola Evropské ligy mezi Coleraine FC a Motherwell FC. Výkop je stanoven na 20:30.

Hostující celek je týmem ze Skotska, který si letos okořenil vstup do pohárového Evropy prvním předkolem, ve kterém přehrál vysoko 5:1 Glentoran. Ve skotské soutěži patří Motherwellu po sedmi duelech poslední pozice se ziskem pouhých pěti bodů. Ze dvanácté pozice jej ale jen tři body dělí od páté příčky.

Domácí klub je klub ze Severního Irska. Coleraine má oproti soupeři nevýhodu v počtu odehraných duelů. Poslední domácí duel sehrál na konci července. Poté si v předkole porazil s týmem La Fiorita ze San Marina. V prvním předkole Evropské ligy pak překvapivě zvítězil 2:1 na hřišti Mariboru.

Coleraine FC: Deane – Kane, O´Donnell, KcConaghie, Traynor – Lowry – Nixon, Doherty, Jarvis, Carson – McLaughlin
    Náhradníci: Allen, Bradley, Gallagher, Glackin, Mullan, Parkhill, Tweed

Motherwell FC: Carson – McGinley, Mugabi, Gallagher, Lamie – O´Hara, O´Donnell, Campbell – Polworth, Watt, Lang
    Náhradníci: Grimshaw, Hastie, Long, MacIver Maguiere, Morrison, Seedorf.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

1

1
    Domácí celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Nákop za obranu Motherwellu skončil v autu.

2
    Také hostující celek už se vydal na polovinu soupeře, jenže nikdo z hráčů Motherwellu se nyní nedostal do blízkosti velkého vápna.

3
    Hostující celek už se usadil na polovině soupeře a postupnou kombinací si chce udělat prostor pro zakončení. Domácí zatím brání v pětičlenném bloku.

5
    Lang dostal krásnou přihrávku proti noze, jenže jeho dělovku zablokoval dobře postavený obránce.

6
    Také hostující Lamie střílel z hranice velkého vápna, jenže ani jeho projektil nenašel cestičku mezi tři tyče domácí branky.

8
    Watt si naskočil na krásný centr z pravé strany a snažil se hlavičku usměrnit do dolního rohu. Domácí brankář vytáhl parádní zákrok!

9
    Střídání v týmu Coleraine FC: ze hřiště odchází Jarvis, přichází Glackin.

10
    Domácí celek zahrával svůj první rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, odkud jej vyboxoval brankář Motherwellu.

12
    Lang to přehnal s agresivitou při napadání rozehrávky soupeře a může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.

13
    Deane se ujal rozehrávky domácího celku. Jeho nákop skončil na hranici velkého vápna, kde nebyl nikdo z domácích.

15
    Glackin zahrával přímý kop, nicméně jeho centr prolétl velkým vápnem, kde se nikdo z jeho spoluhráčů nedostal do zakončení.

16
    Motherwell právě vstřelil branku!
    Hostující celek se dostává do vedení! Favorizovaný celek přetavil dobrý vstup do utkání v úvodní branku, o kterou se postaral CALLUM LANG!
    16. Callum LANG - 0:1

18
    Hostující celek pokračuje v aktivitě. Hosté tentokrát zahrávali rohový kop, jenže centr skončil v rukavicích domácího brankáře.

20
    Polworth zahrával další rohový kop hostujícího celku, jenže jeho centr neoslovil nikoho z hostujících fotbalistů.

23
    O´Donnell si v souboji na polovině hrací plochy pomohl nedovoleným zákrokem, když trefil soupeře loktem.

24
    Domácí Glackin zahrával přímý kop na polovině soupeře. Jeho nákop se kroutil na malé vápno, kde se k němu nedostal nikdo ze spoluhráčů.

25
    Polworth fauloval v hlavičkovém souboji a daroval domácím další přímý kop.

27
    Domácí Kane se po rychlém protiútoku dostal do zakončení, ale jeho rána z hranice velkého vápna skončila nad břevnem.

29
    Hostující celek se znovu nastěhoval do blízkosti velkého vápna, jenže nikdo ve žlutém dresu se nedostal do zakončení.

30
    Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje! Domácí celek sice hraje odvážně, ale zatím nemůže najít recept na obranu favorizovaného soupeře.

32
    Delší dobu se nehrálo. Hostující hráč se nakonec zvedl po zranění a zapojil se do akce svého celku.

33
    Domácí Coleraine dlouho otálelo s rozehrávkou od své branky. Hlavní rozhodčí vyrazil za domácím brankáře a dal mu najevo, že to bude za kartu.

34
    Carson se z hranice velkého vápna položil do odraženého míče, nicméně jeho dělovka levačkou skončila vysoko nad břevnem hostující branky.

35
    Domácí si dali pozor na akci Motherwellu po levém křídle. Centrovaný míč směřoval k přední tyči, kde kralovali obránci v červeném.

36
    Polworth se dostal k odraženému míči na hranici velkého vápna, jenže jeho dělovka mířila vysoko nad břevno.

37
    Motherwell v posledních minutách stupňuje svůj tlak a snaží se přidat druhou branku dnešního souboje. Domácí obrana zatím odolává.

38
    Hostující celek přidává druhou branku! Po akci z pravé strany se k odraženému míči ve velkém vápně dostal TONY WATT a prudkou střelou napálil míč k tyči!
    38. Tony WATT - 0:2

40
    Hostujícímu celku zatím druhá branka nestačí a Motherwell se nadále tlačí do útoku. Na průnikovou přihrávku si obránci dali dobrý pozor.

41
    Kombinace hostujícího celku na hranici pokutového území tentokrát nebyla nebezpečná. Zadáci Coleraine si dali pozor a odehráli míč do bezpečí.

43
    Do rozehrávky domácího celku se musel zapojit také brankář, který si dal pozor na napadající Watta a raději odkopl míč daleko od branky.

44
    Gallagher nakopl míč do pokutového území, kam spěchali hned dva fotbalisté Motherwellu, jenže ani jeden z nich se ke střele z voleje nedostal.

45
    Hosté v závěru prvního poločasu uklidňují rozehrávku a chtějí dohrát první půli s čistým kontem. Nikdo v dresu Coleraine akci neatakuje.

45+1
    Nastavují se dvě minuty!

45+2

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté hostujícího Motherwellu! Hosté se do vedení dostali po čtvrthodině hry, kdy se trefil Lang! Další zásah velkého favorita poté přišel ve 38. minutě z kopačky Watt!

46

46
    Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu. Coleraine se ihned vydalo do útoku, jenže nákop skončil v zámezí.

47
    Hostující Motherwell už znovu uklidňuje rozehrávku na své polovině a číhá na skulinku mezi hráči domácího celku. Coleraine ale stojí v pevném bloku.

48
    Mothewell se vydal do útoku, ale střelec Watt si v souboji pomohl přidržením soupeře za dres a dopustil se prohřešku proti pravidlům.

49
    Hosté se vydali do útoku vysokým nákopem na polovinu soupeře, jenže stoper domácího Coleraine míč podskočil a svou chybu napravil až na poslední chvíli.

50
    Penalta pro Coleraine!

50
    Coleraine právě vstřelilo branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil BEN DOHERTY a přízemní dělovkou poslal míč k tyči!
    50. Ben DOHERTY - 1:2

52
    Motherwell chce napravit špatný vstup do druhého poločasu a znovu se tlačí do útoku. Nikdo ve žlutém se ale není schopen dostat do šestnáctky.

53
    Střídání v týmu Coleraine FC: ze hřiště odchází Nixon, přichází Bradley.

54
    Domácí celek pokračuje ve vysokém napadání rozehrávky soupeře. Hráči ve žlutém mají velké problémy a jejich kombinace je krkolomná.

55
    Hostující brankář dlouho otálel s odkopem míče od své branky. Jeho nákop ale skončil v prostoru, kde kralovali obránci v červených dresech.

56
    Doherty táhl akci domácího Coleraine po levém křídle, nicméně jeho průnik skončil hned u prvního hráče ve žlutém dresu Motherwellu.

57
    Aktivní Doherty si naběhl na prudkou přihrávku na polovinu soupeře, ale hlavou protečoval míč jen do prostoru za sebe, kde byli obránci hostů.

58
    Motherwell se po delší době dostal na polovinu soupeře, ale nikdo ve žlutém nedokázal zakončit. Domácí se v sedmi bleskově vrátili do šestnáctky.

59
    Coleraine zahrávalo přímý kop na polovině soupeře. Doherty tentokrát odcentroval levačkou na značku pokutového kopu, ale obrana si opět poradila.

60
    Je za námi hodina hry a hosté si stále drží těsné vedení. Domácí Coleraine je po změně stran mnohem aktivnější a žene se za vyrovnáním.

61
    Domácí sice dostali míč do sítě, jenže branka nemůže platit kvůli ofsajdu!

62
    Hráči hostujícího celku se nemohli dostat ven z pokutového kopu, ale hráči domácího mužstva nedokázali zamířit mezi tři tyče.

64
    Coleraine uklidňuje hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Hráči v červeném hrají opravdu aktivně, ale Motherwell skvěle brání.

65
    Další útočná kombinace domácího celku skončila přihrávkou, který byla moc prudká a míč propadl až do zámezí.

66
    Hosté se brání jen pomocí odkopů na polovinu soupeře. Motherwell zatím není schopen navázat na skvělý výkon z prvního poločasu.

67
    Střídání v týmu Motherwell FC: ze hřiště odchází McGinley, přichází Seedorf.

69
    Coleraine se vydalo do útoku obloučkem po pravé straně, jenže pobídka byla moc prudká a míč skončil u stoperů Motherwellu.

70
    Hostující Motherwell se po delší době vydal na polovinu soupeře, jenže přihrávka za obranu byla příliš prudká a nikdo ve žlutém se až k míči nedostal.

71
    Watt to přehnal s agresivitou v souboji na polovině hřiště a může být rád, že nedostal žlutou kartu.

72
    Hosté zahrávali přímý kop na polovině soupeře. Nadýchaný centr přiletěl do velkého vápna, kde hlavní rozhodčí našel útočný faul.

73
    Žlutou kartu dostává Lang (Motherwell FC).

74
    Coleraine zahrávalo přímý kop na polovině soupeře. Po zajímavém signálu zakončoval Doherty, který patičkou těsně minul branku!

75
    Domácí celek se nastěhoval na polovinu soupeře, jenže akce hráčů v červených dresech skončila prudkou přihrávkou někam do zámezí.

76
    Střídání v týmu Coleraine FC: ze hřiště odchází Traynor, přichází Parkhill.

77
    Žlutou kartu dostává Carson (Coleraine FC).

78
    Coleraine pokračuje v ofenzivním snažení, ale Motherwell v posledních minutách zpevnil defenzivu a nenechává domácí hráče kombinovat s míčem.

79
    Hosté zahrávali rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, odkud zakončoval Lang, jehož hlavičku zastavil obránce na brankové čáře!

80
    Motherwell zahrával rohový kop. Nadýchaný centr tentokrát přiletěl na malé vápno, kde zasáhli zadáci v červených dresech.

81
    Domácí se nyní nemohou vymanit ze své poloviny. Hráči Motherwellu stupňují svůj tlak a s přehledem si drží těsné vedení.

82
    Lang dostal přihrávku za obranu soupeře, nicméně pobídka skončila u zadáků domácího celku. Hráči Coleraine stále živí naději na zvrat.

84
    Coleraine se dostalo do útoku, jenže Dohertyho zakončení zpoza velkého vápna skončila daleko od branky hostujícího Motherwellu.

85
    Motherwell zahrával přímý kop na polovině soupeře. Hosté s exekucí rozhodně nespěchali a nasbírali cenné sekundy k dobru.

86
    Domácí celek se v zadních řadách snaží bojovat ze všech sil. Centr z pravé strany však jeden ze zadáků Coleraine odvrátil jen do autu.

87
    Coleraine se dralo do velkého vápna, jenže osamocený útočník domácího celku se do zakončení vůbec nedostal.

89
    Motherwell se dostal do pokutového území, kde dokonce zakončoval Lamie, jenže jeho přízemní pokus prolétl kolem vzdálenější tyče!

90
    Další penalta pro domácí celek!

90
    Mugabi navíc vidí za svůj faul červenou kartu!

90
    Je vyrovnáno! K exekuci pokutového kopu se postavul BEN DOHERTY, který se s přehledem trefil!
    90. Ben DOHERTY - 2:2

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90+3
    Domácí se derou do pokutového území a chtějí o svém postupu rozhodnout ještě před závěrečným hvizdem.

90+4
    Druhý poločas skončil.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Domácí celek dokázal po změně stran vyrovnat a vynutil si prodloužení! O obě branky se z pokutových kopů postaral Ben Doherty! Hosté navíc přišli o vyloučeného Mugabiho a v deseti to budou mít hodně těžké.

91
    Začal první poločas prodloužení.

91
    Domácí obstarali výkop do prvního poločasu prodloužení. Coleraine se ihned vydalo do útoku, ale obrana soupeře byla pozorná.

92
    Domácí se ubránili jen za cenu odkopu na polovinu soupeře. Motherwell je v úvodu prodloužení mnohem lepším týmem.

93
    Motherwell předvedl akci po pravé straně hrací plochy, jenže nikdo ve žlutém dresu se nedostal k odraženému míči.

94
    Hostující zadáci si v těžkou situaci troufli na malou domů a zapojili do rozehrávky svého brankáře. Gólman Motherwellu míč nakopl na pravou stranu.

95
    Doherty se zpoza velkého vápna opřel do skákavého míče, ale jeho dělovku udržel hostující brankář v rukavicích.

96
    Motherwell se tlačí do útoku, jenže domácí obránci skvěle napadají a nedávají soupeřům moc prostoru.

97
    Hostující brankář se znovu zapojil do rozehrávky Motherwellu. Akce hostů z levého křídla skončila nepřesným centrem na hranici pokutového území.

98
    Coleraine znovu zvládlo ustát akci svého soupeře na pravé straně a domácí obránci jednoduše odkopli míč do autu.

99
    Maguire střílel zpoza velkého vápna. Jeho přízemní dělovka minula levou tyč, ale skončila vedle branky domácího Coleraine.

100
    Domácí se vydali do ojedinělého útoku, jenže přihrávka na pravou stranu směřovala do ofsajdu.

101
    Coleraine se znovu pokusilo o dlouhý nákop za obranu Motherwellu, jenže tam si nanaběhl nikdo v červeném dresu.

102
    Domácí celek spoléhá na penaltový rozstřel! Coleraine se nyní jenom brání a odkopává jeden míč za druhým.

103
    Doherty to přehnal s agresivitou v souboji na hranici velkého vápna, jenže centr do pokutového území se mu vůbec nepovedl.

104
    Coleraine zahrávalo v závěru prodloužení rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde se nikdo v červeném nedostal do zakončení.

105
    První prodloužení skončilo.

První část prodloužení končí! Hosté v něm byli lepším týmem, ale vyloženou možnost neměli. Coleraine už chce dotáhnout duel do penaltového rostřelu a pouze odkopává míče od branky.

106
    Začalo druhé prodloužení.

106
    Hosté obstarali výkop do druhého poločasu dnešního souboje, jenže nákop na levou stranu skončil u obránce v červeném.

107
    Motherwell se vydal do útoku. Hastie spěchal za propadnutým míčem, ale domácí obránce míč na poslední chvíli odkopl do autu.

108
    Míč znovu propadl do pokutového území domácího celku, jenže nikdo ve žlutém jej nenapálil mezi tři tyče.

109
    Do ojedinělého útoku se vydali také domácí, kteří vybojovali alespoň rohový kop. Jeho rozehrávky se ujme Doherty.

110
    Domácí po Dohertyho centru málem rozhodli! K hlavičce se dostal Carson, jehož pokus odkopl z brankové čáry obránce!

111
    Maguire si potáhl míč na polovinu soupeře, jenže ve sprinterském souboji jej zapomněl za sebou a už nepřihrál.

115
    Ani jeden z týmů se během prodloužení není schopen dostat do šancí.

116
    Coleraine podniklo rychlou akci po levém křídle, jenže centrovaný míč skončil na kopačce obránce.

117
    Maguire střílel z dobrých dvaceti metrů, ale jeho dělovka skončila nad břevnem.

118
    Domácí brankář dlouho otálel s odkopem od své branky. Pokračující akce Coleraine ale skončila ofsajdem.

119
    Domácí se v závěru prodloužení pokusili udeřit dlouhým autem do pokutového území. Centr z pravé strany ale obránce Motherwellu odkopl.

120
    Doherty ještě zkusil zakončení z hranice velkého vápna, ale jeho dělovka levačkou skončila nad břevnem. Vše nasvědčuje tomu, že uvidíme penalty!

120
    Druhé prodloužení skončilo.

Ani třicet minut navíc nerozhodlo o postupujícím do třetího předkola. Na řadu tak přijde penaltový rozstřel!

Střílení penalt začíná.

1. série
    0:1
    Hostující O´Hara na úvod rostřelu uklidil míč pod břevno.