Motor ČB – Mountfield HK | 1:5 (kon.) |
Liberec – K. Vary | 5:2 (kon.) | | | Kladno – Třemošná | 9:3 (kon.) | | | Kobra – Havlíčkův Brod | 2:3 (kon.) |
Hvězda Praha – Plzeň | 0:0 (odl.) | | | Motor ČB – Slavia | 2:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Sparta | 1:2 (kon.) |
Jihlava – Pardubice | 2:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Havířov | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Poruba – Vítkovice | 0:8 (kon.) |
Mladá Boleslav – PZ Kladno | 7:0 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Třinec | 0:8 (kon.) | | | Chomutov – HC Litvínov | 3:6 (kon.) |
Technika Brno – Tábor | 1:5 (kon.) | | | Vsetín – Olomouc | 3:2 (kon.) |
Kazaň – Ufa | 4:1 (kon.) | | | Kunlun – Jekatěrinburg | 2:5 (kon.) | | | N.Novgorod – Čerepovec | 3:4 (po pr.) |
Soči – Jaroslavl | 0:0 (odl.) | | | Spartak Moskva – Petrohrad | 0:2 (kon.) | | | Viťaz – Čeljabinsk | 1:3 (kon.) |
Bratislava Capitals – Banská Bystrica | 0:0 (zruš.) | | | Vlci Žilina – Spišská N. Ves | 0:0 (zruš.) | | | Humenné – Michalovce | 2:5 (kon.) |
Poprad – Zvolen | 2:1 (kon.) |
Nové Zámky – HC Slovan | 0:2 (kon.) | | | Dubnica – Trenčín | 2:7 (kon.) |
konec
TSS GROUP Dubnica
2:7
(0:0, 1:2, 1:5)
HK DUKLA Trenčín
Ivan Harčár
Branky a nahrávky:
22. Dmitriev (Popela), 55. Popela (Dúžek, Haščák) – 23. M. Daňo (Krajč, Jaborník), 24. Bezúch (Jaborník, Kettunen), 45. Skladaný (Hlinka), 51. Bokroš Tomáš (Skladaný, Švec), 51. Ferenyi (Mesikämmen, Krajč), 56. Kukuča (Sojčík), 59. Bezúch (Daňo)
Rozhodčí: Lesay, Lokšík – Jurčiak, Krajčík.
Diváci: 500
Neproměněná penalta:
TSS GROUP Dubnica:
M. Gábriš (Kutej) – Lukáčik, E. Švec, D. Trška, Dúžek, M. Chatrnúch, D. Janík, Vladimirov, Popela – Dmitriev, Ondruš, M. Luhový – Dvonč, Beták, Kristín – L. Klíma, J. Haščák, Kanaet – Vakramejev, A. Hús, Maniaček.
Náhradníci:
Trenér:
HK DUKLA Trenčín: M. Kristín (Valent) – Ackered, Jaborník, Mesikämmen, Starosta, Rajnoha, Bokroš, Stacha, Ferényi – M. Hecl, Paukovček, Kukuča – Bezúch, Kettunen, M. Daňo – Skladaný, Sojčík, Krajč – Ďurina, J. Švec, M. Hlinka.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK DUKLA Trenčín: M. Kristín (Valent) – Ackered, Jaborník, Mesikämmen, Starosta, Rajnoha, Bokroš, Stacha, Ferényi – M. Hecl, Paukovček, Kukuča – Bezúch, Kettunen, M. Daňo – Skladaný, Sojčík, Krajč – Ďurina, J. Švec, M. Hlinka.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lesay, Lokšík – Jurčiak, Krajčík.
Diváci: 500
Vylúčenie v tíme HK Spartak Dubnica (D. Trška – 2+2 min, hrubosť + 10 min. osobný trest, nešportové správanie).