Plzeň – Sparta 5:3 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 1:4 (kon.)
Liberec – Pardubice 7:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 18.09.2020, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 1. kolo

54:32
    Oldrich Kotvan (KVA) počtvrté míří na trestnou lavici. Další dvě minuty si odpyká za hákování.

52:03
    Na trestnou lavici míří dvojice hráčů. Oba po bitce na dvě minuty za hrubost. Za domácí je to Jakub Lauko (KVA) za hosty pak Mario Lunter (MBL).

49:27
    Dominik Graňák (KVA) si odsedí dvě minuty za hákování.

46:14
    Maris Bicevskis (MBL) si odpyká dvě minuty za hákování.
    40:58 Radim ZOHORNA - 3:2

40:58
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Na úvod třetí periody se podařilo hostům stáhnout karlovarské vedení. RADIM ZOHORNA mířil přesně a o tyč poslal puk do sítě. Bez asistence.

38:41
    Pavel Kousal (MBL) si vysloužil dvouminutový trest za sekání.

38:39
    Novotný byl tvrdě zasažen jedním z útočících hráčů, energetici jej jeli pomstít, a tak se za karlovarskou bránou strhla bitka.

34:55
    Oldrich Kotvan (KVA) míří dnes již potřetí na trestnou lavici, tentokrát na dvě minuty za hákování.

32:52
    Martin Plutnar (KVA) následuje Martina Kohouta, ačkoliv diváci hlasitě nesouhlasí, odpyká si dvě minuty za hákování.

31:50
    Martin Kohout (KVA) míří na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.
    30:37 Petr KOBLASA - 3:1

30:37
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Další využitá přesilovka pro Energii! David Kaše nahodil kotouč na bránu, ten dokázal Krošelj vyrazit, vzápětí se jej ale zmocnil PETR KOBLASA, který hostujícího gólmana objel a bekhendem poslal puk do sítě. Asistence: David Kaše.

27:37
    Radim Zohorna (MBL) míří po nepříjemném zásahu Martina Rohana do obličeje na trestnou lavici. Odpyká si 2+2 minuty za vysokou hůl.
    26:26 Jakub FLEK - 2:1

26:26
    Domácí jdou znovu do vedení. Kašeho střelu dokázal v předbrankovém prostoru tečovat JAKUB FLEK přímo do sítě hostí. Asistence: David Kaše, Petr Koblasa.

25:33
    Brandon Alderson (MBL) si odpyká dvě minuty za hákování.

18:27
    Koblasa se probojoval až před Krošelje, jeho klička ale na mladoboleslavského gólmana neplatila.

17:53
    Lauko se pomalu přibližoval bráně z pravého kruhu, následná střela ale cíl v síti nenašla.

17:02
    Martin Ševc (MBL) si odpyká dvouminutový trest za držení.

13:27
    Jakub Flek se dostal nad kruhy a z otočky tvrdě vystřelil, kotouč ale skončil na brusli jednoho z obránců.

11:49
    Hrbas tvrdě vypálil z pravého kruhu, v bráně domácích ale pouze zaduněl beton.

10:36
    Oldrich Kotvan (KVA) míří dnes již podruhé na trestnou lavici, tentokrát na dvě minuty za vysokou hůl.

10:11
    Jakub Lauko vyrazil střemhlav na Krošelje, zakončení z mezikruží ale končí za mladoboleslavskou bránou.
    08:08 David BERNAD - 1:1

08:08
    Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Adam Zbořil nabil DAVIDU BERNADOVI, ten si s pukem sjel do levého kruhu, odkud prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Adam Zbořil.
    07:31 Jakub FLEK - 1:0

07:31
    Napodruhé to přeci jen vyšlo! JAKUB FLEK prošel přes střední pásmo až do pravého kruhu, odkud parádní bekhendovou střelou propálil mladoboleslavského gólmana. Asistence: Petr Koblasa, David Kaše.

06:08
    Martin Ševc (MBL) míří na dvě minuty na trestnou lavici za nedovolené bránění.

04:58
    Oldrich Kotvan (KVA) si vysloužil dvouminutový trest za podrážení.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 8. Flek (Koblasa, D. Kaše), 27. Flek (D. Kaše, Koblasa), 31. Koblasa (D. Kaše) – 9. Bernad (Zbořil), 41. R. Zohorna

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Hamrla) – Kotvan, Šenkeřík, Graňák, Plutnar, M. Rohan (A), Zábranský, Weinhold – Lauko, D. Kaše, Flek – Hladonik, T. Mikúš, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.
    BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička) – Hrbas, Ševc (C), Dlapa, Pláněk (A), Bernad, Fillman, Šidlík – J. Strnad, Bičevskis, J. Stránský – Alderson, Zbořil (A), Jääskeläinen – Flynn, Najman, P. Kousal – Lunter, R. Zohorna, Šťastný.

Rozhodčí: Hejduk, Pilný – Frodl, Kis