Jihlava – Kobra 16:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
16:2 (6:0, 7:0, 3:2)
HC Kobra Praha
Pátek 18.09.2020, 16:35 • Tréninková hala CZ LOKO Arény, Jihlava • Extraliga dorostu • Skupina Střed

56:54
    Jihlavské trestné lavice na malém zimáčku jsou místem nevlídným a snad ještě více chladným než ledová plocha. To si nyní vyzkouší i Filip Seidler, jenž jde ven za hákování.

43:04
    Naopak přesilovku si vyzkouší také Dukla po tom, co Jan Lederer zahrál vysokou holí.

40:25
    Opět se Vám hlásíme z jihlavského údolí mrazu tím, že Martin Hrbek jde ven za napadení.

37:02
    Patrik Bauer možná nyní bere jako vysvobození to, že jde na dvě minuty ven. Faul kolenem.

30:03
    Dalším vyloučeným hráčem je David Bulík a Jihlava se opět bude bránit. Nebo znovu dá branku? Uvidíme...

24:31
    Jihlavský tlak nyní trošku opadne po hrubosti Lukáše Číhala, jenž dostává dvě minuty.

14:23
    Dober dan, Just! 2 minut, kavelj! Chvilku jsem si myslel, že bych takto mohl slovinského forvarda pozdravit, ale nechám si to až na pokročilejší fázi sezony. Just Alojz Sopotnik jde na dvě minuty ven za hákování.

05:02
    Adam Čečetka oslabuje svůj tým dvěma minutami za zákrok do oblasti hlavy nebo krku. Ten půjde odpykat Štefan Judiak, jelikož Čečetka dostává ještě desítku navrch.

02:49
    Dvě minuty i pro hosty. Filip Seidler podrazil soupeře a už kvapí na trestnou lavici.

00:33
    Zápas pro domácí začíná smolně. Dvě minuty za zdržování hry dostává gólman Pavel Pulda. Trestem je vyhození puku mimo hřiště. Dvě minuty si za něj odsedí Denis Jeletz.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 2. Juřička (Číhal, Marhoun), 6. Juřička (Číhal), 10. Sopotnik (Kříž), 13. Peš (Sopotnik), 17. Bulík (Báťa, Číhal), 20. Bulík (Jungwirth), 21. Bulík (Marhoun, Hrbek), 22. Juřička (Marhoun, Krejčí), 25. Marhoun, 34. Vovsík (Juřička, Jeletz), 35. Jungwirth (Číhal), 35. Marhoun (Juřička, Krejčí), 36. Kříž (Peš), 45. Jungwirth (Šabatka), 46. Sopotnik (Kříž), 52. Juřička (Matějíček, Hrbek) – 48. Bauer, 60. Čečetka

HC Dukla Jihlava: Pulda (41. Černý) – Matějíček, Hrbek, Číhal (A), Šabatka, Vovsík (A), Topol, Jeletz – Jungwirth (C), Báťa, Bulík – Krejčí, Marhoun, Juřička – Peš, Sopotnik, Doležal – Kříž. Trenér: Marek Melenovský
    HC Kobra Praha: Pejšová (21. Iliev) – Frydrych (C), Novák, Kalajev, Šeba, Chytil, Seidler, Nácovský – Bauer (A), Halfar (A), Lederer – Příhoda, Kovář, Šrámek – Čečetka, Uhlík, Judiak – Brzák

Rozhodčí: Marek – Kotrba, Roupec