Plzeň – Sparta 5:3 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Zlín – Olomouc 1:4 (kon.)
Liberec – Pardubice 7:1 (kon.)
HC Sparta Praha
5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
HC Kometa Brno
Pátek 18.09.2020, 18:00 • Tipsport arena, Praha 7 (Bubeneč) • Juniorská liga akademií • 5. kolo

57:11
    Kometa má příležitost snížit a zápas ještě zdramatizovat, Oto Theimer (SPA) je trestán za hákování.

53:23
    Trochu života by do holešovické haly mohla vnést přesilovka, kterou domácí získávají díky vyloučení útočníka Tomáše Pigla (KOM) za pozdní dohrání.

43:15
    Kometa má šanci snížit, Patrik Prymula (SPA) teď poměrně okatě podrazil protihráče.

24:56
    Početní výhodu domácím nadělil Tadeáš Hrnčíř (KOM), kterého sudí poslal na trestnou za nedovolené bránění.

23:38
    Pražané jdou znovu do čtyř, tentokrát dvě minuty na trestné stráví Oto Theimer (SPA) za faul kolenem.

21:29
    Petr Hauser (SPA) na trestné lavici stráví pěkně dlouhou dobu, za úder do oblasti hlavy a krku totiž dostal krom menšího trestu též "osobák".

14:51
    Hosté si vyzkouší první přesilovku, Jakub Zembol (SPA) si připisuje dvě trestné minuty za krosček.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 18. Hauser (Prymula), 24. Klimo (Konečný), 29. Vágner (Konečný, Klimo), 40. Hauser (Tomek), 57. Vágner (Konečný) – 17. Studený (Malý, Holemý), 25. Sedláček I. (Malý, Šalé)

HC Sparta Praha: Krbeček (Sluka) – Adamec, Tůma, Ducháč, Chvátal, Tomek – Prymula, Kulhánek (C), Klimo (A), Krupička, Mácha, Zembol, Václavík, Hauser, Konečný (A), Vágner, Theimer.
    HC Kometa Brno: Postava (Schnattinger) – Řehák, Grauer, Fajmon, Holemý, Furch, Běhůnek, Sedláček J. (C), Studený (A) – Žák, Šalé, Hrnčíř, Dufek, Sever, Sedláček I., Malý (A), Pigl, Krška.

Rozhodčí: Hucl – Šimán, Sedláček.