Chodov – Vítkovice 3:9 (kon.) | Hattrick Brno – Liberec 2:7 (kon.) | Sparta – Pardubice 6:7 (kon.)
Black Angels – Česká Lípa 9:6 (kon.) | Královské Vinohrady – Ostrava 4:10 (kon.)
Black Angels
9:6 (1:0, 5:2, 3:4)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Pátek 18.09.2020, 19:05 • SH Kbely, Praha • Livesport Superliga • 2. kolo

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (21:13:55)

Domácí si konec zápasu řádně zkomplikovali. Ve 49. minutě vedli už 8:2, ale zástupci České Lípy se nevzdali a čtyřmi góly během pěti minut stáhli náskok soupeře na pouhé dvě branky. Čaroděj v brance domácích Daniel Körber ale další dramatizaci utkání nepřipustil a i díky jeho parádnímu výkonu slaví Black Angels první vítězství v letošní sezoně. To Česká Lípa i přes svou enormní závěrečnou snahu a dílčí skalp ve třetí třetině čeká na úvodní bodový zisk tohoto ročníku. Konečný stav hlásí hodnotu 9:6.

59:59
    Dnešní utkání sledovalo 145 diváků.
    59:41 Tomáš HANÁK - 9:6

59:41
    Black Angels právě vstřelili branku!
    Do prázdné klece přidává devátý gól TOMÁŠ HANÁK. Radost se mu snažil nesportovně překazit Jakub Jirsa, který hodil svou hůl pod nohy zakončujícího střelce. Asistence: Jan Hněvkovský

59:25
    A vyplatilo se. Krajcigr nebyl dostatečně trpělivý a fauluje. To by mohl být konec snahy České Lípy. Dvě minuty za bránění ve hře.

59:24
    Domácí se uchylují k zajímavé taktice a odvolávají brankáře, aby co nejdéle udrželi míček.

58:57
    Bekhend Jakuba Bočka se gólového efektu nedočkal, do branky se mezitím vrací Dvořák.

58:31
    Jakuba Jirsu u mantinelu zastavil Jakub Boček. Dále se ale nedostal, domácí totiž faulovali.

58:08
    Za střelou Procházky se natahoval Slaný, který se z pozice beka přemístil před branku, kde se snaží stínit brankaři.

57:47
    Faulu se dopustili hosté, Tomáš Hanák se snaží míček dostat co nejdál od své brány.

57:17
    Black Angels se dobré dvě minuty drží na míčku. Jenže teď o něj přišli a hosté to zkouší v šesti hráčích.

56:27
    Jakub Boček ovšem napálil pouze zeď. Marek Dzierža pak na druhé straně nevyužil svého dobrého pohybu.

56:24
    Domácí teď potahali čas za brankou, pochvalu si zaslouží Jan Kopecký. Navíc přichází nebezpečná standardka.

55:34
    Definitivum odmítá i Marek Fryš, který ze středu našel jen dolní končetiny brankáře hostí.

54:43
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Defenziva domácího celku se bortí jako domeček z karet. Po další nepřesvědčivé rozehrávce podél mantinelu vyhostil všechny pavouky z branky Körbera JAKUB JIRSA. Asistence je připsána Radku Krajcigrovi, byť dle dostupných záběrů nebylo zjevné, že by na akci měl jakýkoliv podíl. Asistence: Radek Krajcigr.

54:08
    Drama je na světě. ŠTĚPÁN SLANÝ natáhl ke střele a míček geniálně přilepil za vzdálenější tyč. Rozdíl už je znovu jen tříbrankový, což samozřejmě z pohledu České Lípy znamená pravděpodobnější možnost uhrát bodový zisk. Asistence: Jakub Jirsa

53:40
    Teď Körberovi při zákroku téměř sletěla helma z hlavy, o což se svou tvrdou střelou postaral Radek Krajcigr.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 12. Ma. Boček (Ludvík), 22. Kopecký (Hromada), 25. R. Hanák (T. Hanák), 29. Renčín (Ma. Boček), 37. Hněvkovský (Kopecký), 40. Novotný (R. Hanák), 45. Burian (R. Hanák), 49. R. Hanák (Burian), 60. T. Hanák (Hněvkovský) – 27. Krajcigr (Karel), 33. Krajcigr (Kopič), 50. Vlček (Štěrba), 50. Jirsa (Krajcigr), 55. Slaný (Jirsa), 55. Jirsa (Krajcigr)

Black Angels: Körber (Matiášek) – Straka, Ludvík, Bauman, Bouček – Ma. Boček, Král, Fryš – Novotný, Burian, Kopecký – Nachtmann, Čáslava, Hromada – R. Hanák, Ja. Boček, Hněvkovský – T. Hanák, Renčín.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Chyna) – Mlejnek, Kadlec, Petříček, Slaný, Štěrba – Stárek, Jireček, Dzierža – Procházka, Karel, Kopič – Jirsa, Krajcigr, Vlček – Ekl.

Rozhodčí: Drápal, Pospíšil