HC Kert Park Praha
4:3 (2:1, 2:0, 0:2)
HBC Hostivař
Pátek 18.09.2020, 19:30CROSSDOCK Extraliga • 1. kolo

Kert to nakonec zvádl a v derby proti Hostivaři udržel těsné vedení 4:3. Hostivař se v závěru snažila o vyrovnání, ale to se ji nepodařilo. To je z mé strany vše a přejí hezký zbytek večera. (21:08:36)

45:00

44:47
    Hostivař právě vstřelila branku!
    Tak ještě drama! Třináct sekund před koncem třetí třetiny hosté snižují na rozdíl jediné branky. Před brankou se prosadil OTTO URBANEC. Asistence: Jan Čejka.

44:30
    Hostivař bez brankáře.

43:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:57
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Daniel Vaniš – 2 min., vražení na hrazení).

42:05
    Hráči Kertu drží míček před brankou Štourala, což jim vyhovuje, hra se nepřerušuje a to domácím vyhovuje. Čas utíká.

41:05
    Štoural teď opět skvělým zákrokem podržel své spoluhráče.

40:29
    Domácí to zvládli, ubránili se a jsou kompletní.

39:40
    Hostivař drží míček a snaží se s ním něco vymyslet.

38:45
    Hosté jsou kompletní a budou hrát zkrácenou přesilovou hru.

38:29
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Jiří Kruček – 2 min., sekání).

37:30
    Domácí teď obstřelují hostující branku ze všech stran, všechny pokusy jsou ale zatím hodně nepřesné.

37:05
    Domácí okamžitě zaujali útočné přesilovkové postavení.

36:45
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (2 minuty pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na hřišti). Trest odpyká Jan Fišer.

36:05
    Martin Kruček trefil jen připraveného Štourala.

35:15
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek. Před brankou se prosazuje přízemní ránou TOMÁŠ LHOTA. Závěr zápasu tak bude drama. Asistence: Jan Čejka.

35:02
    Oby týmy jsou kompletní.

33:30
    Danko ve vyložené šanci přestřelil!

MCh

Branky a nahrávky: 4. Zvonek (Jiří Kruček, Kruček), 13. Jiří Kruček (Danko), 20. Horváth (Lhota, Danko), 28. Zvonek (Jágr, Šperl) – 11. Čejka, 36. Lhota (Čejka), 45. Urbanec (Čejka)

HC Kert Park Praha: Mikl (Koch) – Blaško, Dejneka, Dulava, Horváth, Hrdlička, Rozenberg, Šperl (A) – Danko (C), Jágr, J. Krůček, M. Krůček, L. Lhota, Postulka, Síla, Zvonek (A).
    HBC Hostivař: Štoural (Merta) – Dušák (C), Fic, Konečný, Kubeš, Kučera, Novotný, Vaniš – Brož (A), Čejka (A), Davídek, Fišer, Hroch, T. Lhota, Malina, Urbánek, Vosátka, Zyta.

Rozhodčí: Jiří Cícha, Jevhenij Danylec